Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vispasaules Cēsnieku dienu programma

Vispasaules Cēsnieku dienu programma
Cēsīs no 21. līdz 25. jūlijam notiks Vispasaules Cēsnieku dienas. Šī būs iespēja satikties cēsniekiem un Cēsu draugiem no visas pasaules, turklāt kopīgās sarunās meklēt idejas kā sadarboties un kā Cēsis veidot par vēl jaukāku vietu dzīvošanai un strādāšanai.
Cēsīs no 21. līdz 25. jūlijam notiks Vispasaules Cēsnieku dienas. Šī būs iespēja satikties cēsniekiem un Cēsu draugiem no visas pasaules, turklāt kopīgās sarunās meklēt idejas kā sadarboties un kā Cēsis veidot par vēl jaukāku vietu dzīvošanai un strādāšanai.

Vispasaules Cēsnieku dienās norisināsies ļoti dažādi pasākumi, sarunas un lekcijas. Nedēļa iesāksies ar svētbrīdi Sv. Jāņa baznīcā. Vispasaules Cēsnieku dienās uzzināt būs iespējams ne tikai to, kā cēsinieki dzīvo citur pasaulē, piemēram, Beļģijā, Austrijā un Austrālijā, bet arī piedalīties sarunās par veselīgu dzīvesveidu, par to, kā klājas ģimenēm ar bērniem Latvijā un citās valstīs. Būs iespēja iepazīt vietējo dzejnieku un mākslinieku radošo veikumu, gūt iemaņas jaunās, radošās prasmes. Šajā nedēļā paredzētas arī aktivitātes bērniem, pārgājieni, sportiskas aktivitātes, būs arī dzejas uzvedumi un koncerti. Varēs uzzināt daudz interesanta par Cēsu vēsturi, gūt garšas un mūzikas baudījumus, kā arī uzzināt par darba un investīciju iespējām Cēsīs.

VISPASAULES CĒSNIEKU DIENU PROGRAMMA

23. jūlijā notiks Cēsu novada pašvaldības organizēta konference “Cēsis pasaulē”, kas tiek rīkota Vispasaules cēsnieku dienu laikā ar mērķi uzrunāt cēsniekus ārzemēs un vadošos Latvijas speciālistus jautājumos par to, kā veicināt emigrācijā devušos novadnieku atgriešanos mājās. Konferences mērķis ir noskaidrot labākos novada sadarbības modeļus ar diasporu, kā arī aicināt aizbraukušos cilvēkus iesaistīties novada nākotnes veidošanā, to papildinot ar tīklošanās iespējām biznesa kontaktiem. Patlaban konferencei reģistrējušās vairākas valsts organizācijas, ministrijas, pašvaldību pārstāvji, ārzemju organizāciju pārstāvji, Latvijas augstskolu pārstāvji. Izmantojiet iespēju apmeklēt šo konferenci un iegūt daudz jaunas zināšanas, kā arī skaidrību par valstij svarīgiem jautājumiem. Īpaša uzmanība konferencē tiks pievērsta diasporas jautājumiem, kas neapšaubāmi skar katru no mums. Uzzini vairāk par konferenci un reģistrējies tai šeit.

Gatavojoties Vispasaules Cēsnieku dienām tika organizēta mīļa akcija - Cēsu novada bērni tika mudināti radīt apveikuma kartiņas šo dienu viesiem. Kopumā dažāda vecuma bērni, no kuriem jaunākie ir bērnudārza audzēkņi, iesniedza 307 kartiņas ar devīzi - “Cēsīs vienmēr būsi gaidīts!” Kartiņās bērni attainojuši skaistākās Cēsu vietas, piemēram, vidusslaiku pili, baznīcu, parkus.

Vispasaules cēsnieku dienas notiks nedēļā, kuras nogalē Cēsīs būs pilsētas svētki, turklāt šajā laikā Cēsīs norisināsies arī Cēsu Mākslas festivāls.

Par Vispasaules Cēsnieku dienu aktivitātēm iespējams uzzināt portālā facebook.com - “Cēsis Pasaule”, portālā draugiem.lv - “Cēsinieki pasaulē” vai rakstot uz epastiem - cesiniekudiena@inbox.lv vai maramajore@inbox.lv.
Datums: 2014. gada 26. jūnijs