Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

MELO-M Jubilejas tūre

MELO-M Jubilejas tūre
Ceturtdien, 7.aprīlī, plkst.19:00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" Melo-M klausītājiem piedāvās īpašu un svinīgu atskatu uz paveikto.
Ceturtdien, 7.aprīlī, plkst.19:00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" Melo-M klausītājiem piedāvās īpašu un svinīgu atskatu uz paveikto.

10 gadu darbības laikā čellu trio „Melo-M” no it kā nejaušas iniciatīvas pārtapis par vienu no vadošajiem Latvijas mūzikas kolektīviem un neformālu Latvijas mūzikas vizītkarti arī ārpus valsts robežām.

Koncertos skanēs publikas iecienītākie skaņdarbi no visām „Melo-M” koncertprogrammām, pieskaroties gan latviešu, gan pasaules popmūzikas un roka dziesmu versijām trīs čellu izpildījumā, līdztekus klausītājus priecēs arī „Melo-M” interpretācijas par pasaules tautu mūzikas zināmākajām tēmām, opermūzikas skaņdarbi, televīzijas seriālu un pārraižu mūzikas tēmas. Protams, koncertā ievērojama vieta būs atvēlēta arī „Melo-M” oriģinālkompozīcijām, kuru autors ir trio dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Kārlis Auzāns.

Līdzās koncertos daudz atskaņotām dziesmām īpaši šai turnejai „Melo-M” mūziķi sagatavojuši arī vairākas sen nedzirdētas kompozīcijas un gaidāmi arī vairāki pirmatskaņojumi.

„Ja palūkojamies desmit gadus senā pagātnē, tad droši varam secināt, ka laiks paskrējis nemanot, bet padarīts ir patiešām daudz – sagatavotas teju 10 dažādas programmas, katru gadu sniegti vairāki desmiti koncertu Latvijā, regulāri koncertēts ārzemēs – gan Eiropas valstīs, gan otrpus okeānam, Krievijas tālēs un pat Vidusāzijā. Pirms ejam tālāk, paveiktais ir jānosvin un vislabāk to paveikt kopā ar mums uzticīgajiem klausītājiem Latvijas pilsētās,” pauž „Melo-M” mūziķi.

Jubilejas turnejas koncertos „Melo-M” sastāvā muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls. Viņiem piebiedrosies arī sitamo instrumentu virtuozs Miķelis Vīte.

„Melo-M” jubilejas turneja ir loģisks turpinājums trio pagājušā gada nogales lielkoncertiem Rīgas Kongresu namā, kas izpelnījās ievērojamu publikas interesi, pulcējot pārpildītu Rīgas Kongresu nama zāli veselos divos koncertos. Šajos pasākumos „Melo-M” īstenoja līdz šim Latvijā maz pieredzētu praksi, pulcējot vienkopus vairāk nekā 50 čellu lielu mūziķu orķestri.

Koncerta ilgums: 1daļa, 1h 30 min.
Datums: 2016. gada 31. marts