Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Popgrupas "HEY" jubilejas koncerts "Mūsu diena"

Popgrupas "HEY" jubilejas koncerts "Mūsu diena"

17.oktobrī, plkst.14.00 koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē notiks Cēsu Kultūras centra bērnu pop grupas Hey jubilejas koncerts “Mūsu diena”.

Bērnu popgrupa Hey svin 26.pastāvēšanas gadu. No pirmās dienas līdz pat šim brīdim ansambļa vadītāja ir Ina Aizgale, kura jubilejas koncertus nu jau ir pārvērtusi skaistā tradīcijā. Šobrīd darbojas divas popgrupas Hey grupas, bet 17.oktobra koncertā būs iespēja uz skatuves redzēt un dzirdēt teju visus dziedātājus, kuri ir bijuši popgrupas Hey dalībnieki.

Koncertā “Mūsu diena” uzstāsies solistes – skanīgās balss īpašniece Elīna Gluzunova un talantīgā Una Daniela Aizgale, bet īpašais viesis būs Ralfs Eilands, kurš ir piedalījies Inas Aizgales otrā bērnu dziesmu albuma ierakstā. Koncerta instrumentālajā grupā spēlēs Kaspars Zemītis, Zintis Žvarts, Matīss Žilinskis, Pēteris Liepiņš, Ainis Zavadskis.

Koncertā būs dzirdamas pasaulē un Latvijā populāras dziesmas, kā arī Inas Aizgales autordziesmas, kuras izdziedās sākot no pašiem mazākajiem dziedātājiem līdz pat vēsturiski pirmajam grupas sastāvam.

“Lieli un mazi dziedātāji, lielisks pavadošais sastāvs, labs repertuārs - gaidīsim visus ciemos, šis būs skanīgs un ļoti sirsnīgs koncerts. Esam izvēlējušies dziesmas, kurām visi varēs dziedāt līdzi, lai katrs apmeklētājs ir ne tikai klausītājs, bet kļūst par daļu no šī pasākuma, par daļu no Mūsu dienas”, savās sajūtās dalās popgrupas Hey vadītāja Ina Aizgale.

Biļetes pieaugušajiem 5,00 EUR, bērniem, studentiem, senioriem un Cēsu drauga kartes īpašniekiem 3,00 EUR.

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv

Uzmanību!

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības noteikumu izmaiņas pasākumu rīkošanā ārkārtējās situācijas laikā, pasākumu drīkst apmeklēt personas, kuras ir:

  • vakcinējušās pret Covid-19;
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;
  • bērni no 12 gadu vecuma, uzrādot derīgu Covid-19 testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu;
  • bērni līdz 12 gadu vecumam (neveicot testu, bet uzrādot personas apliecinošu dokumentu).

Apmeklējot pasākumu būs jāuzrāda personalizēta biļete, Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (bērniem derēs arī derīgs testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa kā iepriekš tekstā minēts) un personu apliecinošs dokuments.

Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Ar personalizēto biļešu īpašniekiem tuvākajā laikā sazināsies Cēsu Kultūras centra pārstāvis, lai noskaidrotu, vai noteikumu izmaiņas ietekmēs pasākuma apmeklējumu. 

Koncertu rīko p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”

Datums: 2021. gada 4. oktobris