Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pirmizrāde "Trīnes grēki" Cēsu pils parkā

Pirmizrāde "Trīnes grēki" Cēsu pils parkā

Svētdien, 10.jūlijā plkst. 16.00 Cēsu Pils parkā tiks pirmizrādīts Cēsu teātra jaunākais veikums – muzikāla izrāde "Trīnes grēki".

Rūdolfs Blaumanis joku lugu "Trīnes grēki" sarakstīja 1896.gadā, un tajā pat gadā tā arī tika uzvesta. Lai arī kritikas vērtējums toreiz pret autoru nav labvēlīgs, tomēr luga cauri laikiem iepriecinājusi un piesaistījusi ļaužu uzmanību! To spēlējuši un spēlē gan Latvijas profesionālie, gan amatierteātri vairāk kā 125 gadus! Tagad viņiem piepulcējies arī Cēsu teātris ar savu šīs joku lugas iestudējumu. 

Cēsu teātris piedāvā saviem skatītājiem muzikālu brīvdabas izrādi par ģimeniskām vērtībām, attiecībām, un paskatīties uz to caur dzīves norišu 'piģermiģera' vieglo elpu. R. Blaumanis ir uzrakstījis lielisku situāciju komēdiju, ko Cēsu teātris ietērpis muzikālā ietvarā. Izrādē aktieri izdziedās tik zināmās komponista Ivara Vīgnera dziesmas (Jura Krūzes aranžējumā) ar Jāņa Petera tekstiem, kas izrādei "Trīnes grēki" sarakstītas 1983.gadā.  Uz skatuves būs gandrīz visi šobrīd spēlējošie Cēsu teātra aktieri!

Iestudējuma režisore ir Edīte Siļķēna, muzikālais vadītājs Juris Krūze, scenogrāfiju veidojusi Sandra Dikmane, tērpus radījušas Rudīte Liepiņa un Dina Irkle, kustību konsultante Rita Lūriņa.
To ir vērts redzēt un sajust! 
     
Ieejas maksa: 5,00 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem, Cēsu DRAUGA kartes īpašniekiem 3,00 EUR. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās. Pasākuma dienā, pirms izrādes biļetes pieejamas pasākuma norises vietā.
 
Pasākumu rīko P/A "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs".  

Datums: 2022. gada 6. jūlijs