Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Koncertzālē "Cēsis" notiks Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas Pateicības koncerts

Koncertzālē "Cēsis" notiks Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas Pateicības koncerts

Piektdien, 19.janvārī, plkst.18.00 Koncertzāles "Cēsis" Lielajā zālē notiks Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas Pateicības koncerts. 

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņiem un pedagogiem viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem ir diena, kad mūzikā skan PALDIES. Tā ir pateicība ikvienam, kas rada, mācās, atbalsta, rosina un sniedz vērtējumu ikdienas darbā un svētkos. 

Pateicības koncerts tradicionāli kopš 2017.gada ir klasiskās mūzikas izpausme audzēkņu un pedagogu interpretācijā. Lai saglabātu un attīstītu tradīciju, gadu no gada tiek meklēti jauni satura un repertuāra ceļi. Šajā gadā Pateicības koncertā izskanēs mūzika no latviešu un pasaules kino repertuāra. Klausītāji varēs baudīt džeza un tango noskaņu, romantiskus un pārdomu piesātinātus mīlestības mūzikas mirkļus, klasisku instrumentspēles skanējumu, kā arī perkusiju virtuozitāti un cilvēka balss niansēto skanējumu.

Koncertā skanēs mūzika no kino filmām "Pūt, vējiņi!", "Neparastie rīdzinieki", "Atsitiens", "Sievietes smarža", "Džeims Bonds",  "Henrijs IV" u.c. 

Koncerts ir skolas pedagogu un audzēkņu uzdrošināšanās, ceļa meklējumi, lai filmu mūziku, kas tradicionāli ir kino mākslas emociju pastiprinātāja, parādītu kā patstāvīgu mūzikas pašizpausmes vērtību.

Skolas direktors V. Račevskis atzīst, ka šis koncerts ir lieliska iespēj izkāpt no ikdienas mācību procesa rāmjiem, ļaut brīvību radošumam, pārbaudot iegūtās profesionalitātes spēju un varēšanas līmeni sev un sadarbību ar citiem. 

Pateicības koncerta režisors ir Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas absolvents Toms Veiss. 

Aicinām visus interesentus uz tikšanos Pateicības koncertā 19.janvārī plkst.18.00 Koncertzāles "Cēsis" Lielajā zālē!

Datums: 2024. gada 12. janvāris