Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izsludināta pieteikšanās vizuālās mākslas konkursa izstādei "Cēsu novada mākslas balva 2022"

Izsludināta pieteikšanās vizuālās mākslas konkursa izstādei "Cēsu novada mākslas balva 2022"

Vizuālās mākslas konkursa izstāde “Cēsu novada mākslas Balva 2022” ir 2020.gadā aizsāktās Cēsu novada mākslinieku izstāžu tradīcijas turpinājums. Cēsu novada mākslinieki veido nozīmīgu pilsētas identitātes daļu, padarot pilsētas dzīvi neatkārtojami krāsaināku un radošāku. Konkursa izstāde tiek organizēta, lai izceltu Cēsu novada profesionālo mākslinieku veikumu un nozīmi Cēsu novada un Latvijas kultūras dzīvē.

Gada balvas mērķis ir radīt laikmetīgus un sociāli aktīvi ievirzītus mākslas darbus, veicināt un materiāli atbalstīt Cēsu novada mākslinieku radošo darbību, popularizēt Cēsu pilsētas un novada profesionālos māksliniekus un viņu radītos darbus. Iesniedzamie darbi var pārstāvēt visus vizuālās mākslas žanrus - glezniecību, grafiku, tēlniecību, keramikas, metāla, ādas, stikla mākslu un citas tehnikas. Dalībai izstādē un gada balvā iesniedzami vizuālās mākslas darbi, kurus realizējuši Cēsu pilsētā, Cēsu novadā dzīvojošie vai ar pilsētu un novadu saistīti profesionāli mākslinieki.

Viens mākslinieks drīkst iesniegt līdz 3 darbiem, kuri radīti ne agrāk kā gadu pirms konkursa izstādes un balvas izsludināšanas. Darbi iesniedzami līdz 2022.gada 22.augustam – Cēsu Izstāžu namā.

Konkursa izstāde notiks Cēsu Izstāžu namā no 2022.gada 2.septembra līdz 13.novembrim. Izstādes noslēgumā gada balvai pieteiktos darbus vērtēs profesionāla žūrija. Ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu māksliniekiem, konkursa dalībniekiem paredzēts finansiāls balvu fonds – viena Zelta, divas Sudraba un viena Skatītāju balva, kas tiks pasniegta apbalvošanas pasākumā 10.novembrī. 

Plašāk par balvu nolikumu ŠEIT.

Pieteikuma veidlapa ŠEIT.

 

Kontaktpersona – Larisa Kaimiņa, Cēsu Vēstures un mākslas muzeja galvenā speciāliste Izstāžu nama ekspozīciju darbā.

E-pasts: larisa.kaimina@cesis.lv

Tālr.: +371 28015339, 64123557

 

Datums: 2022. gada 16. augusts