Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izrotā Cēsis svētkos – uzšuj savu svētku karodziņu!

Izrotā Cēsis svētkos – uzšuj savu svētku karodziņu!
Par neatņemamu Cēsu svētku simbolu ir kļuvušas cēsnieku radītas, krāsainās un dzīvespriecīgās karodziņu virtenes, kas grezno vecpilsētas ielas svētku dienās. Gatavojoties pilsētas 815. dzimšanas dienai, Cēsu Kultūras centrs aicina cēsniekus piedalīties karodziņu virteņu atjaunošanā un radīt savu svētku karodziņu.
 
Cēsis ir atbildīga pašvaldība, kura apņēmusies ieviest bezatkritumu principus dažādās norisēs, tāpēc aicinām karodziņus šūt no mājās pieejamajiem audumu atgriezumiem, drēbēm, kuras kļuvušas par mazu un citādāk vairs nav lietojamas un tml.
 
Radot savu karodziņu, svarīgi ievērot izmēru: 20 cm augšējā mala, 28 cm karodziņa garums (gatavam karodziņam).
 
Karodziņa piegrieztni meklējiet ŠEIT.
 
Ja vēlaties, savu svētku karodziņu apdariniet ar mežģīnēm, izšujiet, veiciet apdrukas, apgleznojiet vai aprakstiet ar tam paredzētām krāsām, vai citādāk padariet to īpašu, lai atpazītu starp simtiem citu karodziņu. Tomēr atcerieties, ka karodziņi tiek pakļauti būtiskai laikapstākļu iedarbībai, tāpēc izvēlieties piemērotus materiālus. Netiks izvietoti karodziņi, kur dominē kādas komerciālas organizācijas logo.
 
Par to, kur nogādāt individuāli radītos karodziņus, ziņosim pēc ārkārtas situācijas beigām. Nododot karodziņu/-s norādiet, kurš tos ir darinājis. Aicinām arī uzņēmumus un organizācijas šūt savas karodziņu virtenes un sazināties ar Cēsu Kultūras centru par karodziņu nogādāšanu (tel. 25770498). Atgādinām, ka karodziņu virtene nedrīkst tikt izmantota reklāmas vai citiem komerciāliem nolūkiem.
 
Akcija notiek līdz 2021.gada 18.jūnijam.
 
Izmēriem un laikapstākļiem atbilstoši karodziņi tiks sašūti garās virtenēs un rotās pilsētu Cēsis 815 svētkos, kas notiks 17.-18.jūlijā.
 
Iesaisties un ķeries pie darba – atrodi piemērotu audumu, izgriez piegrieztni, dodies pie šujmašīnas un uzšuj skaistu svētku karodziņu!
 
Informāciju sagatavoja:
Kristīne Timermane Malēja
Cēsu Kultūras centra projektu vadītāja
Mob. 25770498
e-pasts: kristine.maleja@cesis.lv
Datums: 2021. gada 12. marts