Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu Izstāžu namā būs skatāma Cēsu novada mākslas Balvas izstāde 2021.

Cēsu Izstāžu namā būs skatāma Cēsu novada mākslas Balvas izstāde 2021.

Cēsu Izstāžu nams turpina pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, vizuālās mākslas konkursa izstādi - Cēsu novada mākslas Balvu. Patlaban notiek gatavošanās izstādei un brīdī, kad to ļaus epidemioloģiskā situācija valstī, izstāde būs skatāma apmeklētājiem.

Cēsu novada mākslinieki veido nozīmīgu pilsētas identitātes daļu, padarot pilsētas dzīvi neatkārtojami krāsaināku un radošāku. Konkursa izstāde tiek organizēta, lai izceltu Cēsu novada profesionālo mākslinieku veikumu un nozīmi Cēsu novada un Latvijas kultūras dzīvē.

Gada balvas mērķis ir radīt laikmetīgus un sociāli aktīvi ievirzītus mākslas darbus, veicināt un materiāli atbalstīt Cēsu novada mākslinieku radošo darbību, popularizēt Cēsu pilsētas un novada profesionālos māksliniekus un viņu radītos darbus, kas pārstāv visus vizuālās mākslas žanrus - glezniecību, grafiku, tēlniecību, keramikas, metāla, ādas, stikla mākslu un citas tehnikas.

Izstādes noslēgumā gada balvai pieteiktos darbus vērtēs profesionāla žūrija. Ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu māksliniekiem, konkursa dalībniekiem paredzēts finansiāls balvu fonds – viena Zelta, divas Sudraba un viena Skatītāju balva.

Turēsim īkšķus lai drīzumā varētu atkal satikties Cēsu Izstāžu namā!

Tekstu sagatavoja
Larisa Kaimiņa
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja
galvenā speciāliste Izstāžu nama ekspozīciju darbā.
Datums: 2021. gada 29. oktobris