Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsīs pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš

Cēsīs pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš

Pavasara pilnbriedā, 16. maijā Cēsīs, Rožu laukumā no plkst. 12:00 līdz 17:00 pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš “Pavasara garšas Cēsīs”, kas apvienos sešus ēdināšanas uzņēmējus, lai dalītos ar gardām maltītēm.

Street Food raksturīgas divas iezīmes, pirmkārt, ēdiens tiek gatavots “uz ielas” jūsu acu priekšā - teltīs, uz grila vai citām iekārtām. Otrkārt, ēdiens tiek pasniegts jau pilnībā gatavs, ēdams uzreiz un turpat. Vēl svarīgi, ka ielu ēdieni ir krietni lētāki nekā restorānu piedāvājums ikdienā, taču izceļas ar oriģinālām pagatavošanas tehnikām un dažādām inovācijām.

Ēdienu tirdziņa dalībnieki:         
- H.E. Vanadziņš Ziemeļu restorāns         
- saimniecība “Kalna Paltes”       
- KEST  
- Kafe PRIEDE    
- Ungurmuižas restorāns            
- viesnīcas “Villa Santa” restorāns

Dalībnieku piedāvātie ēdieni būs cenu kategorijā no 5 līdz 10 EUR. Lai iepazītos ar uzņēmēju ēdienkartēm, aicinām sekot līdzi aktualitātēm sociālajos tīklos un www.turisms.cesis.lv

Ēdienu tirdziņš “Pavasara garšas Cēsīs” notiks saskaņā ar Ministru kabineta š.g. 1. aprīļa sēdes lēmumu, atļaujot ielu tirdzniecības organizēšanu. Ielu tirdzniecības organizators apņemas ievērot drošas tirdzniecības protokolu.             
 

Datums: 2021. gada 2. maijs