Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

12.septembrī Cēsu teātra izrāde bērniem "Heijā, Vardulēn!"

12.septembrī Cēsu teātra izrāde bērniem "Heijā, Vardulēn!"

12.septembrī pl.14.00 koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē ar mazajiem skatītājiem izrādē “Heijā – Vardulēn!” atkal tiksies Cēsu teātra aktieri.

Izrādi “Heijā – Vardulēn!” Cēsu teātra režisore Edīte Siļķēna veidojusi pēc dažādu tautu pasaku motīviem. Tā stāsta par draudzības spēku, par to cik svarīgi, ka ir draugi, kas grūtā brīdī palīdz ar savu padomu, drosmi un spēku. Stāsta centrā ir mazais Vardulēns, kurš, dzīvojot mežā, sastopas ar citiem zvēriem, kas ir ne tikai draugi, bet sākumā arī ienaidnieki. Lugas gaitā tās varoņi iepazīst cits citu dažādās situācijās un beigu beigās saprot, ka viņu spēks ir kopīgā draudzībā, vienalga vai tu esi liels un stiprs lauva, vai viltīgā lapsa vai mazs vardulēns. Izrādē piedalās Cēsu teātra aktieri: Kristīne Lāce, Ilze Jansone, Inese Romka, Inuta Briede, Maija Košoreka vai Inese Majore, Guntars Norbuts un Normunds Bērziņš.

Iestudējumā liela nozīme ir arī mūzikai, gandrīz katram varonim ir sava dziesmiņa. Izrādei mūziku sarakstījis Cēsīs labi pazīstamais mūziķis Juris Krūze. Izrādes scenogrāfe un kostīmu māksliniece ir Rudīte Liepiņa. Mīlīgās filca maskas veidojusi meistare Dace Rudzīte.

Ieejas maksa: 3,00 EUR, biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs. Biļete jāiegādājas katram neatkarīgi no vecuma.

Informācija koncerta apmeklētājiem: Koncerts notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri: - ir vakcinējušies pret Covid-19; - ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19; - pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs; - pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs. Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests). Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts.

Apmeklētājiem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs (neattiecas uz bērniem līdz 7 gadu vecumam) un jāievēro 2 metru distance.

Pasākumu rīko p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Datums: 2021. gada 31. augusts