Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Studiju vizīte Palestīnā

Studiju vizīte Palestīnā
Cēsu jauniešu biedrība „Youth for City – City for Youth” piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras izsludinātajā konkurā par studiju vizīti Palestīnā „Youth in Palestine and the surrounding challenges” un ieguva tiesības pārstāvēt Latviju apmācībās no š.g.19.-26. jūnijam, ko organizēja Palestīnas Euromed Jaunatnes nodaļa.
Cēsu jauniešu biedrība „Youth for City – City for Youth” piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras izsludinātajā konkurā par studiju vizīti Palestīnā „Youth in Palestine and the surrounding challenges” un ieguva tiesības pārstāvēt Latviju apmācībās no š.g.19.-26. jūnijam, ko organizēja Palestīnas Euromed Jaunatnes nodaļa. Studiju vizītes mērķgrupa bija pieredzējuši jaunatnes darbinieki no „Jaunatne darbībā” Programmas valstīm, brauciena mērķis - gūt ieskatu palestīniešu jauniešu organizāciju norisēs un jaunatnes darbībā Jordānas Rietumkrastā politisko pārmaiņu ietekmē. Nedēļas garumā notika tikšanās ar Palestīnas amatpersonām, izbraukuma vizītes, semināri, diskusijas.

Studiju vizītes laikā pamatā tika apskatīti problēmjautājumi, kas saistās ar jaunatnes darbu ģeopolitiskās situācijas un Arābu pavasara ietekmē.

Šobrīd Cēsu jaunieši strādā pie projekta izstrādes sadarbībā ar nevalstiko organizāciju „AIDA” Hebronā, bēgļu ciematā. Projekta apstiprināšanas gadījumā jaunieši pētīs abu valstu vēsturi un veidos sienu zīmējumus, ilustrējot kādas vēstures epizodes.

Vērtīgākais studiju vizītes ieguvums – nodibinātie kontakti ar Palestīnas teritorijas organizācijām un arī citu valstu jaunatnes organizācijām. Iegūtas jaunas iespējas sadarbībai un pieredzei!

Informāciju sagatavoja:
Youth for City - City for Youth
Iveta Jermolājeva
Datums: 2013. gada 29. jūlijs