Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Publiskās runas konkurss DACVĢ

Publiskās runas konkurss DACVĢ
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 24.aprīlī jau 18.reizi organizēja publiskās runas konkursu svešvalodās “Latvija un latvieši”. Šī gada tēma: “Tehnoloģijas ir labs kalps, bet bīstams saimnieks”.
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 24.aprīlī jau 18. reizi organizēja publiskās runas konkursu svešvalodās “Latvija un latvieši”. Šī gada tēma: “Tehnoloģijas ir labs kalps, bet bīstams saimnieks”.

Konkursā piedalījās 19 dalībnieki no 6 Valsts ģimnāzijām: Āgenskalna, E.Glika Alūksnes, Valmieras, Daugavpils, Dobeles Valsts ģimnāzijas un DACVĢ.

Konkursā Grand Prix ieguva Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolniece Anete Beatrise Bukane. Bet 3.vietu angļu valodas konkursā izcīnīja Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 3.(t.i.,10.) klases skolnieks Aigars Mozumačs. Dalībnieku zināšanas un prasmes vērtēja neatkarīga žūrija.

Ilgus gadus rīkojot konkursu, ģimnāzijas pedagogi arvien cenšamies parādīt, kas jauns radīts Cēsīs. Šogad viesiem bija iespēja iepazīties ar vienreizējiem piedāvājumiem, ko Cēsu iedzīvotājiem dod jaunā prototipēšanas laboratorija “theLab Cesis”, ļaujot izmantot 3D printerus, 3D skeneri un citas jaunākās tehnoloģijas.

Koprades mājā “Skolas 6” bija iespēja iepazinās ar dizaina laboratoriju, un skolotāji klausījās D.Trapencieres stāstījumu: “Kas ir Valsts #196?”.

Tālāk konkursa dalībniekus laipni uzņēma Latvijas Universitātes Cēsu filiāle.

Ar skanīgiem priekšnesumiem konkursa dalībniekus un viņu pedagogus iepriecināja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi.

Par konkursa veiksmīgu norisi un atzinīgu novērtējumu liels paldies atbalstītājiem: LU Cēsu filiālei, RTU Cēsu filiālei, Koprades mājai “Skolas 6”, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolai, SIA “Beatus” tirdzniecības centram “SOLO”.
Datums: 2019. gada 29. aprīlis