Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pedagogi pieteikuši inovācijas izglītībā

Pedagogi pieteikuši inovācijas izglītībā
Lai apzinātu un popularizētu inovācijas izglītībā un veicinātu to ieviešanu, jau trešo gadu Cēsu novadā tiek izsludināts pedagogu konkurss „Inovatīvs labās prakses piemērs”. Inovācijas izglītībā ir process, kurā tiek īstenotas jaunas idejas, kas ienes izglītībā pozitīvas progresīvas pārmaiņas.
Lai apzinātu un popularizētu inovācijas izglītībā un veicinātu to ieviešanu, jau trešo gadu Cēsu novadā izsludināts pedagogu konkurss „Inovatīvs labās prakses piemērs”. Inovācijas izglītībā ir process, kurā tiek īstenotas jaunas idejas, kas ienes izglītībā pozitīvas progresīvas pārmaiņas.

Šogad konkursam iesniegti 8 inovatīvi labās prakses piemēru pieteikumi, kas tiks demonstrēti konkursa komisijai šā gada 8.aprīlī.

Konkursa uzvarētājiem tiks piešķirta galvenā balva un divas veicināšanas balvas.

Pedagogu iesniegtie pieteikumi:
1. Cēsu Pilsētas vidusskola, 3 pieteikumi - Aivars Lamberts ar inovāciju “Rotaļīgā fizika”; Melita Žeļezcova ar inovāciju “E - konspekts. No grāmatas līdz e-videi”; Dace Puriņa ar inovāciju “Vingrinājumi uzmanības, atmiņas, domāšanas, intelekta attīstīšanai”.
2. Cēsu 1.pamatskola - Antra Avena un Inga Jursone ar inovāciju “Projektu nedēļa “Viss par un ap sportu””.
3. Cēsu Profesionālā vidusskola - Mārtiņš Jurciņš ar inovāciju “Prasmju mērķtiecīga apgūšana kompleksa mērķa sasniegšanai”.
4. Cēsu internātpamatskola - rehabilitācijas centrs - Dina Sopule-Ķieģele ar inovāciju “Torte - kā didaktiskais materiāls vai pamats pasākuma scenārijam”.
5. Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija - Inese Boze ar inovāciju “Interaktīvās balsošanas pultis - skolēnu zināšanu diagnostika”.
6. Cēsu pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde - Ilva Līce, Vineta Ķīķere, Sanita Grīna un Anita Cīrule ar inovāciju “Skats caur videoobjektīvu”.

Pateicamies pedagogiem par iniciatīvu un novēlam veiksmi konkursā !

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas
metodiķe Biruta Dambīte
Datums: 2016. gada 2. marts