Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Noslēdzies projekts "Mērvienība - Cēsis"

Noslēdzies projekts "Mērvienība - Cēsis"

Cēsu novada Jauniešu māja ir veiksmīgi īstenojusi projektu “Mērvienība - Cēsis”, kas tika izveidots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Tā mērķis bija veicināt ilgtermiņa darbu ar jaunatni Cēsu novadā, atbalstot jauniešu iniciatīvas. Projekta laikā notika Iedvesmas darbnīca, sniedzot iespēju jauniešiem iedvesmoties, uzzināt vairāk par projektu rakstīšanu un izstrādāt potenciālās idejas projektu konkursam. Vēlāk jauniešiem bija iespēja piedalīties projektu rakstīšanas apmācībās un turpināt strādāt ar savām idejām vai radīt jaunas. Projekta laikā savā pieredzē dalījās Vinetas un Allas Kārumlādes saimnieces, Reinis Radziņš no reklāmas aģentūras “naked” un jauniešu uzņēmums “Making magic”.

Pēc kārtīgas iedvesmas devas un projektu izstrādes jauniešiem bija iespēja piedalīties projektu konkursā, saņemot finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai līdz 100 EUR. Kopā tika īstenotas 5 iniciatīvas – Ziemassvētku pasākums Cēsu Pilsētas pansionātā, Jauniešu domes Ziemassvētku pasākums, Virtuālās realitātes briļļu izstrāde mācību vielas apguvei, Aso prātu turnīrs un darbnīcas Cēsu Valsts ģimnāzijā un aktivitātes Latvijas Neredzīgo biedrības Cēsu teritoriālajā organizācijā. Paldies visiem jauniešiem, kuri īstenoja savas idejas un dāvāja labos darbus pilsētai!

Tiem, kas vēl nepaspēja īstenot savas idejas, ir labas ziņas –, pateicoties Cēsu novada domes atbalstam, arī 2020.gadā notiks jauniešu iniciatīvu projektu konkurss, un būs iespēja pretendēt uz finansējumu 100 EUR apmērā savas idejas īstenošanai.

Datums: 2020. gada 19. februāris