Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

“Mācītspēks" topošie skolotāji aicina skolēnus uz vasaras nometni Cēsīs

“Mācītspēks" topošie skolotāji aicina skolēnus uz vasaras nometni Cēsīs

Skolotāju izglītības projekts “Mācītspēks” aicina piekto un sesto klašu skolēnus pieteikties dienas nometnei “Cilšu spēkošanās”, kas norisināsies Cēsīs no 2021.gada 3. līdz 6.augustam, un tiek organizēta sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības Izglītības pārvaldi. Vasaras nometne ir daļa no topošo skolotāju izglītības programmas, kuras laikā jaunie profesionāļi nostiprina vasaras mācībās apgūtās pedagoģiskās prasmes.

Nometnes mērķis ir sniegt skolēniem iespēju attīstīt sadarbības prasmes, kā arī pilnveidot tās zināšanas un prasmes, kas attālināto mācību laikā palikušas mazāk apgūtas vai sagādājušas grūtības. Papildus minētajam, nometne būs arī lieliska iespēja skolēniem satikties klātienē un labi pavadīt laiku ar saviem vienaudžiem.

Dienas nometne notiks katru dienu no plkst. 8.45 līdz 17.00 un tās laikā nometnes dalībnieki iejutīsies ciltsbrāļu un ciltsmāsu lomās, lai sacenstos zināšanās un sadarbības prasmēs ar citām “ciltīm”.

Plānots, ka bērni rīta cēlienu veltīs sadarbības, skaitļošanas, pētniecības un runāšanas prasmju pilnveidei, bet pēcpusdienās apgūs jaunas prasmes interešu izglītības nodarbībās.

Pieteikt skolēnus nometnei iespējams elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/nometne-cesis.

Vecāku līdzmaksājums – 35 EUR – tiks izmantots divu ēdienreižu dienā nodrošināšanai.

Vasaras nometne ir daļa no projekta “Mācītspēks” topošo skolotāju izglītības programmas, kurā notiek jauno projekta dalībnieku - pieredzējušu dažādu jomu profesionāļu, kas izturējuši stingru atlasi, sastapšanās ar skolēniem un savu jauniegūto pedagoģisko prasmju izmantošanas praktiskā pieredze. Pirms nometnes topošie skolotāji jau būs piedalījušies vasaras mācībās, kas ir pirmais apmācību cikls projekta “Mācītspēks” jaunajiem skolotājiem, kuri jau šoruden uzsāks darbu Latvijas skolās un darba vidē balstītas studijas Latvijas Universitātē, Daugavpils Universitātē vai Liepājas Universitātē.

Par epidemioloģisko drošību

Lai nometne būtu droša vieta visiem tās dalībniekiem, nometnes organizatori aicina rēķināties ar nepieciešamību saņemt ārsta apstiprinājumu par dalību nometnē septiņu dienu laikā pirms tās, kā arī ar nepieciešamību veikt bezmaksas Covid-19 siekalu testu 48 stundu laikā pirms nometnes. Tāpat nometnē visiem dalībniekiem iektštelpās būs nepieciešams lietot sejas masku, taču plānots, ka pie labvēlīgiem laikapstākļiem vairums nodarbību notiks ārpus telpām.

Projektu īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte, Daugavpils Universitāte un nodibinājums “Iespējamā misija”, to pārrauga Izglītības un zinātnes ministrija. Projekts “Mācītspēks” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta Nr. 8.2.1.0/18/I/004 “Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena “Izglītība un pedagoģija” studiju programmas” un otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Skolotājs” licenču ietvaros.

Datums: 2021. gada 14. jūlijs