Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Līdz 28.augustam uzņemšana RTU Cēsīs

Līdz 28.augustam uzņemšana RTU Cēsīs

No 26.07. līdz 27.08. Tev vēl ir iespējams mācīties Cēsīs budžeta vietā. Mums ir brīvas 5 budžetu vietas un viena ir domāta tieši Tev! Ja Tev patīk adaptronika, nāc un piesakies.

Adaptronika ir nozare, kas apvieno viedās tehnoloģijas un elektrotehnoloģijas, viedos materiālus, robottehniku un modernu datu apmaiņu – lietisko internetu. Ja Tev patīk droni, 3D printeri, lāzergriešana – nāc, mācies un iegūsti aizraujošu darbu nākotnē.  

Tālākizglītība – mūžu dzīvo, mūžu mācies. Tici vai netici, bet arī kaut kas notiks klātienē. Atkal būsim plecu pie pleca. Sarunāsimies aci pret aci, būsim cilvēku sabiedrībā un iegūsim zināšanas. Vienīgie kursi kurus piedāvājam klātienē būs “CoreIDraw”. Grafiskā dizaina kursos CorelDRAW tiek apgūti programmas pamati (1.līmenis), iegūtas prasmes vienkāršu dizainu izveidē – veikt vizītkaršu, zīmogu, plakātu un citu elementāru reklāmas materiālu maketēšanu. Protams ar piebildi - kursos varēs piedalīties iedzīvotāju kuri varēs uzrādīt covid-19 vakcinācijas sertifikātus.  

Šis laiks mums ir iemācījis strādāt arī tiešsaistē. Arī vairākus kursus mēs veidosim tieši tādā komceptā. Tie būs “MS Exel pamati”, “Programmēšanas pamati C++”, “Programmēšanas valodas” un kursi grafiskā dizaina programma “Canva”. 

“MS Exel pamati” mācību kursā apgūsi kā, izmantojot liela apjoma datus, tos apstrādāt un saglabāt. Iegūsi iemaņas datus labošanā, papildināšanā, noformēšanā, kā arī veikt vienkāršus aprēķinus. Programmēšanas pamati C++” sniedzu Jums iespējas, lai spētu izstrādāt, atkļūdot un analizēt vienkāršas programmas dažādu uzdevumu risināšanai. Kursi grafiskā dizaina programma “Canva” sniedz ieskatu objektu un līniju zīmēšanā un noformēšanā. Krāsas, aizpildījums, krāsu skalas, veidi un pielietojums.  Visu informāciju par kursiem var apskatīt RTU Cēsu studiju un zinātnes centra mājas lapā.

Datums: 2021. gada 27. jūlijs