Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Konkurss "Brāļu Kaudzīšu klase" 9.- 12.klasēm

Konkurss "Brāļu Kaudzīšu klase" 9.- 12.klasēm

Piebalgas muzeju apvienība "Orisāre" skolotājus un jauniešus aicina pieteikt savu klasi konkursā "Brāļu Kaudzīšu klase"!

Konkursā var pieteikties 9. - 12.klase kopā ar vienu skolotāju. Pieteikšanās konkursam līdz 31.oktobrim. 

Konkursa mērķis ir ieinteresēt Piebalgas kultūrvēsturiskā novada unikalitātē, veicināt jauniešu interesi par skolotāju, dzejnieku, rakstnieku, neparastu personību - Reiņa un Matīsa Kaudzīšu sabiedrisko un radošo darbību. Izmantojot brāļu Kaudzīšu atstāto mantojumu, attīstīt jauniešos radošo, analītisko domāšanu, sociālās un pilsoniskās prasmes.

Mācību gada laikā jāizpilda trīs radoši un interesanti uzdevumi. Pirms katra uzdevuma klase saņems atgādinājumu par uzdevuma noteikumiem un tā izpildei paredzēto laiku.

Konkursa darbu vērtēšanā tiks piesaistīti muzeju speciālisti, rakstnieki, mākslinieki un citas radošas personības, kas pārzina gan brāļu Kaudzīšu neparastās personības, gan viņu literāros darbus.

Trīs labākās un aktīvākās klases saņems titulu – "Brāļu Kaudzīšu klase" un tieši savai klasei veidotu piedzīvojumu Piebalgā un brāļu Kaudzīšu memoriālajā muzejā "Kalna Kaibēni".

Dokumenti

Datums: 2022. gada 19. oktobris