Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izsludināta pieteikšanās bērnu nometnei "Kosmosa laboratorija"

Izsludināta pieteikšanās bērnu nometnei "Kosmosa laboratorija"

Kosmosa izziņas centrs izsludina pieteikšanos uz šīs vasaras lielāko piedzīvojumu 10 līdz 12 gadus veciem gudriniekiem "Kosmosa laboratorija". Nometnes mērķis ir radīt interesi par STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) izglītību. Piecu dienu laikā dalībnieki risinās nākotnes sabiedrības izaicinājumus, kur dzīvošana uz citām planētām ir ikdiena. Nometnes programmas aktivitātes paredz praktizēt kritisko domāšanu, problēmu risināšanas prasmes, jaunradi, iemaņas uzņēmējdarbībā, sadarbību komandā un digitālās prasmes. Gala rezultātā tiks izveidots kosmosa bāzes modelis izdzīvošanai uz nezināmas planētas. Nometnē dalībnieki uzzinās, kā kļūt par astronautu, tam nepieciešamajām prasmēm, zināšanām un fizisko sagatavotību. Komandās tiks būvēta raidierīce un izgatavots robots, kā arī mehanizētas ierīces, kas nepieciešamas izdzīvošanas apstākļiem uz citas planētas.

Atceries, ka jauniem atklājumiem pietiek ar vienu soli. Sper šo soli un piesakies līdz 5.jūnijamhttps://forms.office.com/r/TtBzLwUk3h.
 
Nometnes norise: 11. - 15. jūlijs, Raiskumā, Cēsu novadā. Dalībnieku skaits - 20. Jautājumu gadījumā sazināties ar Ilzi Sestuli - tel. 28627987 vai ilze.sestule@cesis.lv.
 
Nometne ir bezmaksas un tiek organizēta Cēsu novada pašvaldības īstenotā projekta "Inovācijas centra izveidošana Cēsīs" ietvaros un finansēta no EEA and Norway Grants Latvia.
Datums: 2022. gada 17. maijs