Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Informācijas diena skolotājiem Cēsu muzejā

Informācijas diena skolotājiem Cēsu muzejā
Piektdien, 20.februārī, plkst.12.00 Cēsu Vēstures un Mākslas muzejā tiek rīkota informācijas diena vēstures un kulturoloģijas skolotājiem. Pasākuma laikā skolotāji varēs iepazīties ar interesanto un daudzveidīgo piedāvājumu skolēniem, dalīties pieredzē, apmainīties ar viedokļiem, kā arī paši iejusties aktīva un zinātgriboša skolēna lomā. Gaidīti ir visi skolotāji, kuri vēlas iepazīties ar muzeja ekspozīciju un saskata sadarbības iespējas skolai ar Cēsu Vēstures un Mākslas muzeju.
Piektdien, 20.februārī, plkst.12.00 Cēsu Vēstures un Mākslas muzejā tiek rīkota informācijas diena vēstures un kulturoloģijas skolotājiem. Pasākuma laikā skolotāji varēs iepazīties ar interesanto un daudzveidīgo piedāvājumu skolēniem, dalīties pieredzē, apmainīties ar viedokļiem, kā arī paši iejusties aktīva un zinātgriboša skolēna lomā.
Gaidīti ir visi skolotāji, kuri vēlas iepazīties ar muzeja ekspozīciju un saskata sadarbības iespējas skolai ar Cēsu Vēstures un Mākslas muzeju.

Pasākuma dienā visiem interesentiem būs iespēja:
• atraktīvā veidā pašiem iepazīties ar Grāfu Zīversu dzīvi Cēsu pilsmuižā,
• gida pavadībā iepazīties ar muzeja ekspozīciju,
• no muzejpedagoga S.Salmiņas uzzināt par muzejpedagoģisko programmu piedāvājumu,
• uzklausīt kolēģu pieredzi par sadarbību ar Cēsu muzeju, kā arī izteikt savas vēlmes un ierosinājumus turpmākai sadarbībai,
• iegūt informāciju par skolēnu ekskursiju iespējām Cēsīs un tuvākajā apkārtnē,
• iegādāties jaunizdoto Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja, kā arī sadarbības partneru izzinošo literatūru par īpašām cenā.

INFORMĀCIJAS DIENA SKOLOTĀJIEM PROGRAMMA

Pieteikšanās pasākumam līdz 2015.gada 17.februārim uz e-pastu sanda.salmina@cesis.lv. Vairāk informācijas par pasākumu varat iegūt piezvanot uz tālruni 22014848.


Informāciju sagatavoja:

Anita Ābeltiņa
p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” pārdošanas vadītāja
Pils laukums 9, Cēsis LV4100
anita.abeltina@cesis.lv; tel. 64107777, 27878549;
www.cesupils.lv
Datums: 2015. gada 3. februāris