Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

CVĢ skolēni piedalās nodarbībā par TV raidījumu producēšanu

CVĢ skolēni piedalās nodarbībā par TV raidījumu producēšanu
Marta sākumā 12.b1 klase piedalījās Latvijas Kultūras koledžas rīkotajā nodarbībā “TV raidījumu producēšana”. Pēc garām diskusijām un aptaujām no plašā piedāvāto nodarbību klāsta tika izlemts par labu tieši pasniedzējas Ievas Brantes veidotajai lekcijai, kuras laikā tā iepazīstināja ar TV raidījumu producenta ikdienu.
 
Šķietami īsajā laikā – vien 40 minūtēs, Ieva Brante veica visai sarežģītu uzdevumu – iepazīstināja ar mācībām Latvijas Kultūras koledžā, izskaidroja producenta pienākumus, aktualizēja nepieciešamās prasmes un īpašības, kas vajadzīgas, lai varētu veikt šo darbu. Pasniedzēja savu stāstījumu veidoja, balstoties uz patiešām interesantiem un elpu aizraujošiem piemēriem, kas pašai pieredzēti, piesaistot skolēnu interesi, tāpat arī atbildot uz klausītāju jautājumiem.
 
Pārrunājot ar klasesbiedriem, tapa skaidrs, ka producenta profesija ir pa spēkam vien elastīgam cilvēkam, kas, saskaroties ar jebkuru nestandarta situāciju, spēs atrast radošu risinājumu. TV producenta profesija ir spraiga, pilna ar jauniem izaicinājumiem katru dienu. Latvijas Kultūras koledža lika aizdomāties, varbūt tieši producēšana ir īstais darbības lauciņš topošajiem Cēsu Valsts ģimnāzijas absolventiem.
 
Informāciju sagatavoja:
12.b1 klases skolniece Dārta Amantova.
Datums: 2021. gada 24. marts