Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu Pluriversitātes Vasaras Skola Nr.2

Cēsu Pluriversitātes Vasaras Skola Nr.2
Cēsu Pluriversitātes Vasaras Skola Nr.2 turpina darbu pie Pluriversitātes koncepcijas šķetināšanas. Izzināsim tās daudzveidīgo atspoguļojumu dažādās zināšanu sistēmās, starpdisciplinārās praksēs un ikdienas ieradumos.
 
Kā apakštēma šogad izvēlēta antropoloģijas disciplīnā sakņotā ideja par "kin" un "kinship", ko aplūkosim jēdziena visplašākajā tvērumā.
 
Sekmīgai dalībai vasaras skolā nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas ģeogrāfijā, dizainā vai filozofijā, tomēr svarīga būs spēja cieņpilni izturēties pret citādo un kritiski reflektēt par vispārpieņemto.
 
Vasaras skolas pasniedzēju grupu veidos pētnieki, praktiķi, domātāji, aktīvisti un mākslinieki, kas pērnā gada laikā Cēsu Pluriversitātes tiešsaistes notikumos ir iezīmējuši rādiusus un to saskarsmes punktus jautājumiem, kas izaicina to, ko nozīmē būt cilvēkam un izprast attiecības ar sevi, vietām, zināšanu sistēmām, un citā(dā)m būtnēm, ar kurām mūsu pieredze šajā pasaulē ir tīklota un kompleksi saistīta. To skaitā: Centrālās Eiropas Universitātes vides antropoloģijas asociētā profesore un pētniece Guntra Aistara, ilgtspējas zinātnieks un Latvijas permakultūras biedrības vadītājs Elgars Felcis, doktorantūras pētniece Amsterdamas Universitātē un Greenpeace Mindworks kognitīvo zinātņu laboratorijā Ieva Rozentāle, kartogrāfe, ģeogrāfe un Latvijas Mērnieku biedrības priekšsēdētāja Una Krutova, dzejniece un māksliniece, kas strādā ar tekstu, kustību un somātiku Agnese Krivade, ģeogrāfijas zinātņu doktore un Baltijas Vides foruma valdes locekle Anda Ruskule, Atlantikas koledžas Menā ASV cilvēkekoloģijas studente Tīna Alise Drupa, doktora grāda kandidāte un skicētāja Agnese Aljēna, arhitekts-kurators Alberto Di Gennaro, Pasaules latviešu Mākslas centra vadītājs Kārlis Kanderovskis, kritiskās domāšanās pasniedzēja Laura Tiesnese un pilsētvides plānotājs un dizainers Jānis Ķīnasts.
 
Vietu skaits: 20
Cena: 279 EUR
 
Vasaras skolā iespējams piedalīties personām, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
Pieteikšanās līdz 12.08.
Datums: 2021. gada 26. jūlijs