A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Cēsnieki izcīna 1.vietu LVF “Kausa izcīņas” finālspēlēs U17 grupa

Cēsnieki izcīna 1.vietu LVF “Kausa izcīņas” finālspēlēs U17 grupa

Kā jau tas pēdējā laikā ierasts, oktobris Latvijā noslēdzas “Halovīna” zīmē. Arī Cēsīs lieli un mazi tērpās, krāsojās, maskojās un visādi citādi gatavojās, lai tiktu pie kārotajiem saldumiem. Cēsu pilsētas Sporta skolas jaunajiem volejbolistiem “Halovīns” pagāja fināla zīmē, jo Cēsu sporta kompleksā norisinājās Latvijas Volejbola federācijas “Kausa izcīņa” finālspēlēs U17 vecuma grupā. Palīdzot gan mājas sienām, gan sanākušajiem līdzjutējiem, ar devīzi: “Kausu, vai izjokosim!” Cēsnieki uzvarēja gan Daugavpils, gan Jēkabpils, gan arī abas Rīgas Volejbola skolas komandas un pelnīti ieguva sacensību galveno balvu – uzvarētāju kausu un zelta medaļas. Lūk neliels ieskats paveiktajā.

Finālsacensību pirmajā dienā cēsnieki ar rezultātu 3:0 apspēlēja Jēkabpils un Daugavpils vienaudžus, piesakot nopietnas pretenzijas uz sacensību godalgām. Lai arī rezultāti itin pārliecinoši (3:0), spēles izvērtās pietiekami saspringtas, bet kopīgām komandas pūlēm – pārliecinoši spēlējot komandas līderiem Rihardam Lazdiņam, Mārtiņam Liniņam un komandas kapteinim Artūram Kramam, kā arī veiksmīgi spēlē iesaistoties komandas rezervistiem, setu galotnes un līdz ar to arī spēles izdevās uzvarēt cēsniekiem.

Turpinājums sacensību otrajā dienā izvērtās vēl saspringtāks – dienas pirmajā spēlē cēsniekiem pretī stājās Rīgas VS I komanda – vieni no galvenajiem kausa pretendentiem – kuriem vēl svaigā atmiņā bija cēsnieku pāridarījums Latvijas Jaunatnes čempionāta finālā. Spēlētāju, treneru emocijas un skatītāju atbalsts gan vienai, gan otrai komandai bija sakāpināts un radīja īstu fināla atmosfēru. Cēsu volejbolisti sīvā cīņā uzvarot spēles 1. un 2.setu nedaudz atslābinājās un spēles iniciatīvu savās rokās ņēma jau Rīdzinieki, uzvarot spēles 3.setu. Spēles 4.setā lielo spriedzi labāk pārvarēja Cēsnieki, uzvarot setā itin pārliecinoši (25:19) un izcīnot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:1. Dienas otrā spēle ar Rīgas VS II komandu, kas līderu savainojumu dēļ līdzšinējās spēlēs bija piedzīvojusi tikai zaudējumus, izvērtās par kārtīgu trilleri. Lai arī spēles 1.un.2.setā mūsu puiši izskatījās staigājam jau ar uzvarētāju kausu padusē, nekādīgi nespējot koncentrēties spēlei un nonākot iedzinējos pa setiem 0:2, turpinājums sekoja labāks. Kopīgām komandas un trenera pūlēm spēli izdevās ievirzīt jau citā gultnē – pārliecinoši uzvarot spēles 3., 4., 5.setu un visu spēli kopumā. Līdz ar to cēsniekiem finālā izcīnītas 4 skaistas uzvaras un pelnīti iegūts LVF “Kausa izcīņas” kauss un zelta medaļas.
No sirds sveicam panākuma kaldinātājus: Mārtiņu Liniņu, Rihardu Lazdiņu, Artūru Kramu, Heinrihu Eglīti, Arti Dricku, Kristapu Plataču, Lauri Lauciņu, Audri Mihailovu un īpaši – Uldi Elksni un Jēkabu Dzeni, kuri vīrišķīgi piedalījās spēlēs spītējot muguras savainojumiem!

Sakām lielu paldies visiem līdzjutējiem, vecākiem, treneriem un mūsu atbalstītājiem Hotel Cēsis un SIA Venden!

Publicēšanas datums: 2015. gada 10. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt