A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Satiksmes ierobežojumi "Cēsis 812" laikā

Satiksmes ierobežojumi "Cēsis 812" laikā

“Cēsis 812” svinību laikā no 19.jūlija līdz 22.jūlijam Cēsīs gaidāmi auto satiksmes un stāvēšanas ierobežojumi.

No ceturtdienas, 19.jūlija, plkst.7.30 līdz svētdienai, 22.jūlijam, plkst.18.00 būs slēgta satiksme Uzvaras bulvāra posmā gar stāvvietu pie tirgus jeb Smilšu laukumu. No 20.jūlija plkst.18.00 līdz 22.jūlija plkst.04.00 rokfestivāla “Fono Cēsis” laikā būs slēgta satiksme Noliktavas ielas posmā no Raunas ielas līdz Uzvaras bulvārim. Šos satiksmes ierobežojumus varēs apbraukt pa Valmieras ielu un pa Raiņa ielu gar Cēsu tirgu.

No piektdienas, 20.jūlija, plkst.7.00 līdz sestdienai, 21.jūlijam, plkst.4.00 būs aizliegts apstāties un stāvēt uz Izstādes ielas posmā no Raunas ielas līdz Valmieras ielai un uz Uzvaras bulvāra posmā no Valmieras ielas līdz Noliktavas ielai.

No piektdienas vakara plkst.18.00 līdz 21.jūlija plkst.04.00 būs aizliegts apstāties un stāvēt uz Rīgas ielas posmā no Pils ielas līdz Rožu laukumam, uz Pils ielas no Skolas ielas līdz Torņa ielai, uz Torņa ielas un uz Skolas ielas no Rožu laukuma līdz Pils ielai.

Sestdien, 21.jūlijā, no plkst.4.00 līdz svētdienai, 22.jūlijam, plkst.4.00 tiks slēgta satiksme:
- Kases ielā; 
- Lielajā Katrīnas ielā;
- Vaļņu ielā no Pļavas ielas līdz Vienības laukumam, apbraukšanu organizējot par Piebalgas ielu un Pļavas ielu;
- Raunas ielā no Izstādes ielas līdz Vienības laukumam,
- Izstādes ielā no Raunas ielas līdz Valmieras ielai,
- Uzvaras bulvārī no Valmieras ielas līdz Cēsu tirgum,
- Valmieras ielā no Niniera ielas līdz Vienības laukumam virzienā uz Vienības laukumu, apbraukšanu organizējot pa Niniera ielu,
- Lenču iela no Festivāla ielas līdz Vienības laukumam.

Svētdien, 22.jūlijā, no plkst.04.00 līdz plkst.18.00 satiksmei būs slēgts Vienības laukums, kā arī Vaļņu iela posmā no Pļavas ielas līdz Vienības laukumam, Lielā Skolas iela no Vienības laukuma līdz Pils ielai, Valmieras iela gar “Hotel Cēsis”, Lenču iela līdz Pils laukumam un Palasta iela no Kanāla ielas līdz Lenču ielai.

Visas svētku zonas būs ērti sasniedzamas gan gājējiem, gan riteņbraucējiem, kuru pārvietošanos neietekmēs norādītie satiksmes ierobežojumi.

Ar satiksmes kustības shēmām svētku laikā iepazīsties ŠEIT.


Publicēšanas datums: 2018. gada 18. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt