A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Plāno Gauju!

Plāno Gauju!

Cēsnieki aicināti aktīvi iesaistīties Cēsu novada pašvaldības īstenotajā projektā “Augmented Urbans”, kura laikā kopīgi domāsim par kūrorta attīstības iespējām Cēsīs.

Septembrī ikviens aicināts piedalīties Gaujas piekrastes un Cīrulīšu izzināšanas “Misijā: Gauja". Saņem misijas uzdevumu Tūrisma informācijas centrā (TIC) Baznīcas ielā 1, un dodies piedzīvojumā, lai izpētītu un atklātu Gauju. Pastāsti mums par saviem atradumiem un sajūtām, izmantojot aplikāciju “Chaos Crowd”, vai atstājot piezīmes uz TIC saņemtās kartes. Veido savu maršrutu pats, ļaujies nezināmām takām – apmaldīties nevarēsi! Mērķis – nokļūt līdz Gaujai!

Tāpat atbildes uz jautājumu, vai Cēsīs var būt kūrorts meklē kopā ar digitālo asistentu - Cēsnieku, un pievieno savas idejas digitālajai ideju krātuvei! To meklē ŠEIT.

Savukārt no 9.septembra līdz 22.septembrim Rīgas ielā 3 darbosies “Misija:Gauja” īslaicīgais birojs. Šeit varēs izmēģināt virtuālās realitātes brilles, lai iejustos Gaujas piekrastes un Cīrulīšu atmosfērā tepat pilsētas centrā, kā arī atstāt savas idejas digitālajā krātuvē.

Biroja darba laiks

Divu nedēļu garumā “Misijas:Gauja” birojā notiks dažādi pasākumi. Biroja atklāšana notiks 9.septembrī plkst.16.00, kad apmeklētāji aicināti arī uz Gaujas kartēšanas spēli kopā ar ainavu darbnīcu ALPS. Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties iepriekš, rakstot uz misijagauja@cesis.lv. Īpaši aicināti piedalīties Gaujas tuvumā dzīvojošie iedzīvotāji un zemju īpašnieki.

Pirmdien, 16.septembrī, plkst.18.00, ikviens cēsnieks, bet jo sevišķi Cīrulīšu iedzīvotāji aicināti uz sarunu par Cīrulīšu nākotni. Diskusijā par teritorijas attīstību piedalīsies Cēsu novada pašvaldības pārstāvji.

Savukārt 18.septembrī plkst.18.00 birojā notiks atmiņu vakars “Cīrulīšu kūrorts un Gaujaslīči”. Ja vēlies dalīties ar savu atmiņu stāstu par kūrorta laikiem Cīrulīšos, lūgums sazināties ar Sigitu Klētnieci, rakstot uz cesisinside@gmail.com vai zvanot 29109965.

Piektdien, 20.septembrī plkst.16.00, ar savu redzējumu par Cīrulīšu un Gaujaslīču apkaimju attīstību dalīsies augstskolas RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes 3.kursa studenti.

Sestdien, 21.septembrī, uz pilsētplānošanas darbnīcu “Misija:Gauja” aicināti 4.-6.klašu skolēni. Tā notiks kopā ar biedrību “Skolnieks. Pētnieks. Pilsētnieks.” Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties iepriekš, rakstot uz misijagauja@cesis.lv.

Biroja darbību 22.septembrī noslēgs pārgājiens uz Cēsu kūrortu sadarbībā ar “Cēsis Inside” un dabas eksperti Ilzi Kukāri. Tā būs iespēja uzzināt vairāk par Cīrulīšu un Gaujaslīču vēsturi, kā arī baudīt slaveno veselīgo Gaujas mežu gaisu. Pulcēšanās pārgājienam Rīgas ielā 3 plkst.12.00.

Visas idejas un viedokļi nonāks pie Cēsu novada pašvaldības teritorijas plānotājiem un tiks iekļauti Cēsu kūrorta un Gaujas apkārtnes teritoriju attīstības plānošanā.

Vairāk informācijas par īslaicīgo “Misija:Gauja” biroju un paredzētajiem pasākumiem cesis.lv.

Publicēšanas datums: 2019. gada 4. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt