A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Pieci jaunieši no Cēsīm varēs piedalīties Delnas vasaras skolā par korupcijas mazināšanu un atklātību.

Pieci jaunieši no Cēsīm varēs piedalīties Delnas vasaras skolā par korupcijas mazināšanu un atklātību.

Sabiedrība par atklātību – Delna aicina pieteikties “Pretkorupcijas un atklātības vasaras skolai  2017”, kas no 28.jūnija līdz 1.jūlijam norisināsies Cēsīs, Gaujaslīčos.

Vasaras skola pulcēs aktīvākos Latvijas jauniešus, lai interaktīvās nodarbībās izzinātu tādus jautājumus kā korupcijas atmaskošana, korupcijas ietekme uz nacionālo drošību, naudas atmazgāšana, lobēšana, kritiskā domāšana, pilsoniskā līdzdalība. Nodarbības vadīs zinošākie Latvijas un ārvalstu eksperti – Iveta Kažoka (PROVIDUS), Jānis Balodis (Dirty Deal Teatro), Jānis Bordāns (Tieslietu ministrs 2012-2014), Pēteris Konce (Transparency International Germany), Sanita Jemberga (Re:Baltica), pārstāvis no KNAB un citi. Četru dienu programma iekļaus ne tikai lekcijas un praktiskus uzdevumus, bet arī dalību sarunu festivālā LAMPA un komandas darba prasmju pilnveidi.

Vasaras skolas mērķis ir veicināt cīņu ar korupciju Latvijā, sniedzot jauniešiem praktiskas zināšanas un sagatavojot aktīvai līdzdalībai. Iespēja piedalīties tiks nodrošināta kopā 22 motivētākajiem jauniešiem (18-29 gadi) no visas Latvijas, kas uzsākuši profesionālās gaitas politikas, žurnālistikas, tieslietu, finanšu un arī citās nozarēs. Piecas vietas tiks nodrošinātas dalībniekiem no Cēsīm un Cēsu novada.

Delna segs visas dalībnieku uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas, nodrošinās transportu no Rīgas uz Cēsīm un atpakaļ. Pēc apstiprināšanas katram dalībniekam būs jāsamaksā 25 EUR līdzfinansējums motivācijas apliecināšanai, kas tiks izlietots vasaras skolas organizēšanai.

Vasaras skolai iespējams pieteikties līdz 18.maijam (ieskaitot). Reģistrācijas anketa atrodama Delnas mājas lapā.

Delna izvērtēs dalībnieku motivāciju un rezultātus paziņos pēc 22.maija. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar vasaras skolas vadītāju Lieni Gāteri, rakstot uz e-pastu liene.gatere@delna.lv vai zvanot 67285585.

Vasaras skolu atbalsta Vācijas Ārlietu ministrija, Pasaules brīvo latviešu apvienība, Palīdzības un attīstības fonds Latvijai (LRDF), Heritage Foundation un Cēsu novada pašvaldība.

Vairāk informācijas: Liene Gātere, Delnas direktora vietniece, liene.gatere@delna.lv, +371 67285585.


Publicēšanas datums: 2017. gada 16. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt