A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Informācijas centra iebraucējiem Atvērto durvju diena

Informācijas centra iebraucējiem Atvērto durvju diena

Lai iepazīstinātu ar Informācijas centra iebraucējiem (ICI) Cēsīs darbību un sniegtajiem pakalpojumiem, šā gada 11.oktobrī no plkst.10.00 – 12.00, Pļavas ielā 3A, Cēsīs, notiks Atvērto durvju diena!

Pasākuma laikā ikvienam interesentam būs iespēja neformālā gaisotnē klātienē satikt ICI vadības pārstāvjus, uzdot sev interesējošus jautājumus, saņemt bezmaksas konsultācijas un atbildes uz dažādiem juridiskiem, izglītības un nodarbinātības u.c. jautājumiem par dzīvi Latvijā.

Paredzēts, ka ICI Atvērto durvju dienas gaitā no plkst.13.00 - 15.00 Pļavas ielā 5, Cēsīs, notiks Starpsektoriālās Dialoga platformas tikšanās par tēmām: 
  • Informācijas centra iebraucējiem Cēsīs piedāvātie pakalpojumi un sadarbības iespējas;
  • Globālās migrācijas tendences un attīstība imigrantu integrācijas jomā;
  • Iebraucēju nodarbinātība - UNHCR Rīcības plāns, pieņemot darbā bēgļus. 

Papildu informācijai: 25719266, ici.cesis@integration.lv

Laipni gaidīti!

Vairāk informācijas www.integration.lv.

Informācijas centrs iebraucējiem darbojas kā vienas pieturas aģentūra Rīgā un četros Latvijas reģionu centros - Daugavpilī, Jelgavā, Cēsīs un Liepājā – nodrošinot iespēju saņemt daudzpusīgu, bezmaksas atbalstu gan ārvalstu pilsoņiem, gan arī dažādu jomu pakalpojumu sniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā ar šo mērķa grupu.

Informācijas centra iebraucējiem darbību Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros nodrošina un attīsta NVO „Patvērums „Drošā māja””. Centru līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līgums Nr. PMIF/12/2017/2/01.


Publicēšanas datums: 2018. gada 8. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt