A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada sportistu starti Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Cēsu novada sportistu starti Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Piektdien, 7.jūlijā, Cēsīs un citos Latvijas novados sākas Latvijas Jaunatnes olimpiādes sacensības. No Cēsīm Latvijas Jaunatnes olimpiādē startēs 97 sportisti astoņos sporta veidos. Cēsnieki cīnīsies par medaļām florbolā, volejbolā, basketbolā, pludmales volejbolā, riteņbraukšanā-mtb, tenisā, vieglatlētikā un orientēšanās sportā.

Jau no 7.jūlija rīta ikviens aicināts doties atbalstīt Cēsu sportistus sacensībās!

Cēsu sporta kompleksā plkst.10.30 cīņu par medaļām sāks Cēsu florbolistes, bet florbola sacensības Cēsu puišiem sāksies plkst.14.30, kad viņiem pretī stāsies spēcīgā Talsu komanda. Meitenes turpinās sacensības plkst.16.30 sestdien un svētdien plkst.9.00, bet puišu tālākie starti atkarīgi no piektdienas spēles iznākuma.

Piektdien sākas arī basketbola sacensības, kas norisināsies Cēsīs, Noras ielā 15. Cēsu basketbolistiem piektdien paredzētās spēles:

Meitenes
Plkst.13.20 pret Jelgavu
Plkst.15.40 pret Alūksni
Plkst.18.00 pret Daugavpili

Puiši
Plkst.12.20 pret Krāslavu
Plkst.14.00 pret Iecavu
Plkst.17.00 pret Saldu

Piektdien starts gaidāms arī Cēsu volejbolistiem, Latvijas Jaunatnes čempioniem, kuri Smiltenes sporta hallē plkst.13.00 spēkosies ar Jēkabpili, bet plkst.17.00 ar Aizputi. Sestdien puiši plkst.15.00 spēlēs ar Rīgu, bet svētdien plkst.14.00 viņiem priekšā stāsies Daugavpils volejbolisti. Piektdien Smiltenē startē arī divi Cēsu pludmales volejbola dueti.

Cēsu futbolisti piektdien Valmierā sāks turnīru ar spēli pret Daugavpili plkst.14.00. Piektdien Cēsu Tenisa klubā sākas tenisa turnīrs, kurā piedalās viens sportists no Cēsīm.

Sestdien, 8.jūlijā, sacensības sākas astoņiem Cēsu vieglatlētiem. Tās notiks Ogres novada Sporta centra stadionā. Tāpat sestdien Cēsīs, Siļķu mežā pieci Cēsu pārstāvji startēs orientēšanās sacensībās.

Svētdien, plkst.11.00 Cēsu Olimpiskajā centrā tiks dots starts riteņbraukšanas-mtb sacensībām, kurās piedalās viens Cēsu sportists.

Ar pilno sacensību grafiku iepazīsties ŠEIT.

Dodies atbalstīt savējos cīņā par medaļām!


Publicēšanas datums: 2017. gada 7. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt