A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsnieki „Franco Franco” ar dziesmu „Up” piedalīsies „Supernova 2017”

Cēsnieki „Franco Franco” ar dziesmu „Up” piedalīsies „Supernova 2017”

Cēsu indīpopa grupa „Franco Franco” ar dziesmu „Up” piedalīsies Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”. „Up” ir otrais singls no albuma „Moon + Light”, kas nominēts balvai „Zelta Mikrofons 2017” kā gada labākais alternatīvās un indie-pop mūzikas ieraksts.

Kā atklāj grupas soliste Elizabete Vētra, „skaņdarbs „Up” ir apstiprinājums mūžsenajam teicienam „viss kas notiek, notiek uz labu”. Tas nozīmē – tumšās dienas pāries, salauztās sirdis sadzīs, viss nostāsies savās vietās”. Pats galvenais ir saglabāt pozitīvu skatu un cerību, un šo sajūtu „Franco Franco” nodod klausītājam skaņdarbā. 

Dziesmas „Up” producents ir Reinis Sējāns, kurš saņēmis īpašo „Zelta mikrofons” apbalvojumu kā 2016.gada labākais studijas producents.

„Up” radio versija klausāma digitālajā mūzikas platformā Spotify: klausies to ŠEIT.

Dziesmas liriku video tapis Cēsu apkaimē, skaistajās Ērgļu klintīs. Video veidots sadarbībā ar cēsniekiem Jurģi Rudmiezi (KIDDIN Aerial Works) un fotogrāfu Jāni Vīksnu, kuri radījuši maģisku lidojuma pasauli.Grupa „Franco Franco” darbojas kopš 2010.gada, 2013.gadā publicējusi debijas mazalbumu „Color Me” un šogad atgriezusies aktīvā muzikālajā darbībā, koncertējot tādos festivālos kā Playground Festival, Fono Cēsis, Piens Fest.

Vairāk par grupu:
www.facebook.com/francofrancolv
www.youtube.com/user/FrancoFrancoLV
www.instagram.com/francofrancolv

Papildu informācijai:
Kristīne Vaksa, „Franco Franco”, t. 26121898

Publicēšanas datums: 2017. gada 19. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt