A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicinām autovadītājus ievērot stāvēšanas ierobežojumu vecpilsētā

Aicinām autovadītājus ievērot stāvēšanas ierobežojumu vecpilsētā

Vecpilsētā – Rīgas ielā un Lielajā Skolas ielā – vēl arvien spēkā ir vienas stundas automašīnas stāvēšanas ierobežojums. Diemžēl šo ierobežojumu ievēro vien retais autovadītājs, turklāt tikai daži aiz automašīnas priekšējā stikla redzamā vietā atstāj informāciju par laiku, kad auto stāvvietā novietots.

Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieks Guntars Norbuts skaidro – stāvvietas paredzētas Rīgas un Lielās Skolas ielas veikalu un kafejnīcu klientiem un piegādes transportam. Kad kārotā prece iegādāta un izsalkums apmierināts, klients dodas prom, atbrīvojot stāvvietu nākamajiem vecpilsētas uzņēmumu apmeklētājiem.

Diemžēl spēkrati stāvvietās tiek novietoti uz laiku, kas ievērojami pārsniedz noteikto vienas stundas ierobežojumu, neļaujot izmantot tās paredzētajam mērķim. Turklāt nereti gadās situācijas, kad piegādes transports nobloķē visu satiksmi uz Rīgas ielas, jo tam nepieciešamo stāvvietu stundām ilgi aizņēmis kāds cits, taču piegāde veikalam jāveic.

Cēsu novada pašvaldības policija aicina iedzīvotājus turpmāk redzamā vietā norādīt laiku, kad auto novietots, kā arī neatstāt auto pilsētas stāvvietās ilgāk par uzstādīto laika ierobežojumu. Tie, kas noteikumus pārkāps, pašlaik saņems brīdinājumu. Kā norāda Norbuts, šis būs pārejas laiks, lai iedzīvotāji paspētu pielāgoties un pierast ievērot jau gadiem spēkā esošos noteikumus.

Uz Rīgas ielas brīdinājumu pārejas laiks noslēgsies, kad iela tiks nodota ekspluatācijā, taču citviet vecpilsētā noteikumu pārkāpēji sodu saņems no 5.novembra .

Publicēšanas datums: 2018. gada 1. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt