A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Deju kolektīva “Raitais solis” 70 gadu jubilejas koncerts

Deju kolektīva “Raitais solis” 70 gadu jubilejas koncerts

Deju kolektīvs “Raitais solis” 12.martā plkst.17.00 aicina uz Vidzemes koncertzāli “Cēsis”, lai atzīmētu kolektīva 70 gadu jubileju koncertā ar nosaukumu “Visam cauri iet”.         

Deju kolektīva pirmsākumi meklējami 1945.gadā un šobrīd tajā darbojas divi sastāvi - jaunieši un vidējās paaudzes dejotāji.             
Koncerta galvenais motīvs būs latviešu spēka zīmes, kuras vīsies cauri sagatavotajiem deju priekšnesumiem ar jauniestudētām horeogrāfijām. Jubilejas pasākumā dejos kolektīva esošie un bijušie dejotāji, kā arī viesi – deju kolektīvi “Liesma”, “Piebaldzēni”, “Miķelis”, “Randiņš” un “Kande”. Par koncerta režiju rūpēsies Gunita Bārda.           

Biļešu cena ir 1.50 € - pieaugušajiem, 1.00€ - skolēniem, pensionāriem, maznodrošinātām un trūcīgām personām, kā arī DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļešu iepriekšpārdošana notiek portālā www.bilesuparadize.lv un pirms koncerta tā norises vietā.              

Koncertu rīko pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Papildu informācija tel. 64122537, , www.kulturascentrs.cesis.lv, www.facebook.com/cesukultura


Publicēšanas datums: 2016. gada 1. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt