A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aicina ziedot Cēsu reģiona trūcīgajiem mazuļiem īpašā ziedojumu stendā „Maxima Latvija” veikalā Cēsīs

Aicina ziedot Cēsu reģiona trūcīgajiem mazuļiem īpašā ziedojumu stendā „Maxima Latvija” veikalā Cēsīs

Ziedot.lv un SIA „Maxima Latvija” organizētās labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros „Maxima Latvija” veikalā Cēsīs, Valmieras ielā 17a, ir uzstādīts īpašs interaktīvs ziedošanas stends, kurā saziedotie līdzekļi papildus nonāks Cēsu reģiona trūcīgajām ģimenēm. Stends Cēsīs atradīsies nākamās trīs nedēļas.

Janvārī labdarības programmas ietvaros „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā saziedoti 14 429,77 eiro. No saziedotajiem līdzekļiem 12 853,81 eiro saziedots veikalu ziedojumu kastītēs pie kasēm, 1214,82 eiro – no pārdotajiem AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks” akcijas produktiem „Maxima Latvija” veikalos, bet 361,14 eiro – īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, kas janvārī atradās Līvānos. Ar labdarības organizācijas Ziedot.lv un reģionālo organizāciju atbalstu janvārī palīdzēts jau 1090 bērniem līdz divu gadu vecumam Rīgā un 27 citās Latvijas pilsētās un ciemos, izsniedzot 1086 autiņbiksīšu un 1766 piena maisījumu iepakojumus.

Labdarības organizācija Ziedot.lv akciju rīko sadarbībā veikalu tīklu SIA „Maxima Latvija” un reģionālajām labdarības organizācijām. Programmas mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Atbalsts ģimenei tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas, jo, kā norāda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, šis periods maznodrošinātajām ģimenēm ir finansiāli viskritiskākais. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Lai varētu sniegt palīdzīgu roku visām akcijā iesaistītajām ģimenēm, nepieciešami 32 000 eiro mēnesī. Labdarības programmā līdzdarbojas arī projekta vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande, sniedzot jaunajām māmiņām dažādos Latvijas reģionos nepieciešamo informatīvo un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā.

Ziedojumus iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu programmas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības programmā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima" ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, u.c. produktiem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra SIA „Maxima Latvija” veikalos pārdotā produktu iepakojuma. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas lapā (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

„Esam gandarīti par pircēju un sadarbības partneru – AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks” – atbalstu un rūpēm par trūcīgo ģimeņu bērnu labklājību. Mēs ceram, ka visi kopā varēsim palīdzēt visām labdarības programmā iesaistītajām ģimenēm,” stāsta „Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību vadītājs Ivars Svilāns, norādot, ka uzņēmums paralēli uzsācis arī ģimeņu atbalstu programmu „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar labdarības programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.

Video ar interaktīvo stendu apskatāms šeit: http://vimeo.com/113392368. Pirms tam ziedojumu stends pabija Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Madonā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Limbažos, Tukumā, Saldū, Talsos, Rīgā, Līvānos, Ogrē, bet pēc tam dosies ceļā uz „Maxima Latvija’’ veikaliem Jūrmalā un Jelgavā.

Papildu informācija:
Inese Danga
„Ziedot.lv” Sociālās programmas vadītāja
Tālr. 67289339
e-pasts: inese@ziedot.lv
www.ziedot.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 22. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt