A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Sākusies pieteikšanās "Cēsis 812" svētku tirdziņam
2018. gada 19. marts  
Viens no galvenajiem notikumiem Cēsu pilsētas svētkos kā allaž būs svētku tirdziņš. Arī šogad to organizēs SIA "Cēsu Tirgus". Pieteikšanās atvērta no 10.aprīļa.
Jāņa Rozentāla Mākslas vidusskolas pedagogu darbu izstāde "Zīmējums"
2018. gada 16. aprīlis  
Cēsu Izstāžu namā atklāta vizuālās mākslas izstāde "Zīmējums", kurā eksponēti dažādi mākslas veidi: glezniecība, grafika, tēlniecība, foto, multimediju māksla. Izstāde skatāma līdz 16.maijam.
Visi Cēsu Kultūras un Tūrisma centra amatiermākslas kolektīvi dosies uz Dziesmu un deju svētkiem
2018. gada 18. aprīlis  
Pavasaris Cēsu novada amatiermākslas kolektīviem iesācies ļoti satraucoši, jo norisinājās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju repertuāra pārbaudes skates. Cēsu novada amatiermākslas kolektīvi parādīja augstus rezultātus un jūlija sākumā dosies uz Rīgu, lai piedalītos XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos (turpmāk – Svētki).
No 23.aprīļa būs skatāmi 118 Dziesmu un deju svētku vēstnešu īsstāsti
2018. gada 16. aprīlis  
118 Dziesmu un deju svētku vēstnešu īsstāsti no Latvijas novadiem būs skatāmi katru darba dienu no 23. aprīļa līdz 24. jūnijam “RīgaTV 24” ēterā, mājaslapā dziesmusvetki.lv, Dziesmu un deju svētku sociālajos tīklos, kā arī tie būs iekļauti Dziesmu un deju svētku katalogā.
Notikusi Koru konkursa 1.atlases kārta
2018. gada 6. aprīlis  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 29.martā pulcējās vairāki simti bērnu un jauniešu, lai piedalītos Apvienoto novadu Vispārējās izglītības iestāžu un interešu izglītības iestāžu koru konkursā. Kolektīvi tika pārstāvēti no Cēsu, Priekuļu, Jaunpiebalgas un Raunas novadiem.
Pasākumi un izstādes Cēsu Centrālajā bibliotēkā 2018.gada aprīlī
2018. gada 5. aprīlis  
Zīmēšanas pulciņa dalībnieku darbu izstāde “Kaķukrogā”
2018. gada 3. aprīlis  
Līdz 9.maijam Vaives Tautas namā apskatāma Zīmēšanas pulciņa no Cēsīm mākslas darbu izstāde.
Pūtēju orķestra "CĒSIS" sasniegumi Dziesmu svētku atlases skatē
2018. gada 14. marts  
Divu dienu garumā 10.martā un 11.martā Ogres novada Kultūras centrā norisinājās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku atlases skate Pūtēju orķestriem, kurā piedalījās 63 orķestri no visiem Latvijas novadiem, kopā vairāk nekā 2000 mūziķi.
Noskaidroti labākie skatuves runas meistari
2018. gada 12. marts  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 7.martā tikās 44 dalībnieki dažādās vecumu grupās, lai, kā ik gadu, mērotos spēkiem skatuves runas prasmēs. Ikviens no skolēniem konkursa 1.kārtā bija sagatavojis individuālu priekšnesumu – vienu prozas un vienu dzejas darbu.
Vilnis Heinrihsons "Viņa atnākšanas spožums" un Anda Poikāne "Litānija"
2018. gada 5. marts  
Cēsu Izstāžu namā 10.martā plkst.15.00 tiks atvērtas divas izstādes: Vilnis Heinrihsons “Viņa atnākšanas spožums” un Anda Poikāne "Litānija". Izstādes skatāmas līdz 10.aprīlim.
Ērika Zvirbuļa fotogrāfiju izstāde “Ziemas pasaka”
2018. gada 5. marts  
No 5.marta līdz 30.aprīlim Cēsu Cēsu Pieaugušo izglītības centra 2.stāvā skatāma Ērika Zvirbuļa fotogrāfiju izstāde “Ziemas pasaka”.
Latvijas simtgades notikumu norise Cēsīs 2017.g.-2019.g
2017. gada 2. marts  
Cēsis ir bijušas būtisku vēstures pagriezienu, kas veicināja Latvijas valsts tapšanu un atdzimšanu, notikumu vieta. Godinot Latvijas simtgadi, atcerēsimies šos notikumus – Cēsu kauju uzvaru, pretošanos okupācijas varai, folkloras festivālu „Baltika”, Latvijas karoga pacelšanu Cēsu pils tornī un citus veiktos soļus neatkarīgas valsts izveidē.
Skatīt arhīvu

Printēt