A  A  A
Lapas karte


Vai Tu skaties Olimpiskās spēles?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Kultūra

Cēsu bērnu mākslas darbi ceļos uz Čehiju
2018. gada 9. februāris  
Talantīgie Cēsu bērni jau vairākkārt, piedaloties Starptautiskajos mākslas konkursos, uzrāda augstvērtīgus rezultātus un saņem apbalvojumus. Arī šajā gadā dalība 46.Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē - konkursā „Lidice 2018” vainagojas ar labiem rezultātiem.
Izstāde “Lauku muzikanti Vidzemē 20.gs. pirmajā pusē”
2018. gada 5. februāris  
Aizvadītā gadsimta sākumā Vidzemes pusē lauku zaļumbaļļu un lustīgu muzikantu nav trūcis, jo teju katrā ciematā bija sava lauku kapela vai pat orķestris.
Aicinājums pieteikt dalībniekus Mazo vokālistu konkursam “Cēsu Cālis – 2018”
2018. gada 5. februāris  
Jau vairāk nekā 25 gadus dažādās Latvijas pilsētās notiek mazo vokālistu konkurss “Cālis”. Tradicionāli pasākumam ir vairākas kārtas pirmsskolas izglītības iestādē, pilsētas/novada kārta un republikas mēroga konkursa kārta.
Radošajā dienā top neparasti mākslas darbi
2018. gada 5. februāris  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 1.februārī pulcējās 5.-9.klašu skolu komandas, lai piedalītos vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas radošajā dienā “Citāda māksla”.
Cēsu Izstāžu namā skatāmas divas jaunas izstādes
2018. gada 29. janvāris  
Izstāžu namā 1.februārī plkst.17.00 tiks atklātas divas jaunas izstādes: "Es mīlu balto sniegu un citu vairs neko…" un "Cita Meditācija".
Tuvojas filmas "Paradīze 89" pirmizrāde
2018. gada 1. februāris  
Jau drīz uz kino ekrāniem nonāks piedzīvojumu filma visu laiku bērniem “Paradīze 89”, kura tika uzņemta Cēsīs.
Ivandas Spulles-Meieres un Sanitas Mickus mākslas izstāde “Cita meditācija” Izstāžu namā
2018. gada 29. janvāris  
Izstāžu namā būs iespēja skatīt divu mākslinieču Ivandas Spulles-Meieres un Sanitas Mickus kopizstādi “Cita meditācija”.
Latvijas simtgades notikumu norise Cēsīs 2017.g.-2019.g
2017. gada 2. marts  
Cēsis ir bijušas būtisku vēstures pagriezienu, kas veicināja Latvijas valsts tapšanu un atdzimšanu, notikumu vieta. Godinot Latvijas simtgadi, atcerēsimies šos notikumus – Cēsu kauju uzvaru, pretošanos okupācijas varai, folkloras festivālu „Baltika”, Latvijas karoga pacelšanu Cēsu pils tornī un citus veiktos soļus neatkarīgas valsts izveidē.
Skatīt arhīvu

Printēt