A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji Simtgades svinības Cēsīs?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēni sacenšas novada vēstures olimpiādē

Skolēni sacenšas novada vēstures olimpiādē

Piektdien, 12.janvārī notika novada vēstures olimpiāde 9. un 12.klases skolēniem. Olimpiādē piedalījās skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas un Rāmuļu pamatskolas.

Jāatzīmē, ka olimpiādē 12.klases uzdevumus veiksmīgi izpildīja arī 10. un 11.klases skolēni, iegūstot godalgotās vietas.

Vēstures olimpiādes rezultāti:

9.klase
1.vieta: Evelīna Glaudiņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane; Anna Damberga, Cēsu Pilsētas vidusskola, Margarita Grāvere.
2.vieta: Karlīne Gertmane, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Sarmīte Ķeņģe; Beatrise Baijere, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Aivars Karlsons; Dārta Amantova, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane.
3.vieta: Anete Valaine, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Sarmīte Ķeņģe; Ance Dālmane, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Laine Ūdre; Viktorija Aleksejeva, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane; Kitija Drozde, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Anna Kurme.
Atzinība: Betija Žideļuna, Kate Anete Jansone un Kristiāns Kociņš, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane; Marta Jansone un Elīna Pētersone, abas Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Aivars Karlsons; Marija Ozola, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Laine Ūdre; Marta Reinsone, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Sarmīte Ķeņģe.

12.klase
1.vieta: Linda Prokofjeva, 11.klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Aivars Karlsons; Dāvis Krūmiņš, 12.klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ingūna Irbīte.
2.vieta: Rēzija Veronika Laumane, 12.klase un Andrejs Ķīlis, 10.klase, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane.
3.vieta: Trīne Žagare, 11.klase un Jānis Harijs Gailītis, 12.klase, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Solveiga Upīte; Agris Ratniks, 10.klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane.
Atzinība: Gustavs Dravants un Elīna Radziņa, abi 10.klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Sīmane; Alise Blūma un Paula Vīksna, abas 12.klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Solveiga Upīte;
Dmitrijs Dmitrijevs, 12.klase, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Anna Kurme.


Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Paldies skolēniem un viņu vecākiem!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte

Publicēšanas datums: 2018. gada 19. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt