A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji Simtgades svinības Cēsīs?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēni sacenšas novada mācību priekšmetu olimpiādēs

Skolēni sacenšas novada mācību priekšmetu olimpiādēs

Cēsu novadā šī gada novembrī notikušas divas mācību priekšmetu olimpiādes - bioloģijā  9. – 12. klasei un vācu valodā 10. – 12. klasei.

Bioloģijas olimpiāde  ir viena no populārākajām mācību priekšmetu olimpiādēm, kurā ar katru gadu palielinās dalībnieku skaits. Šogad olimpiādē piedalījušies 64 skolēni no piecām izglītības iestādēm, no tiem seši skolēni uzaicināti uz valsts bioloģijas olimpiādes posmu.

Vācu valodas olimpiādē piedalījušies skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas un Draudzīgā Aicinājuma  Cēsu Valsts ģimnāzijas.

Bioloģijas olimpiādes rezultāti
9. klase:
1.vieta: Diāna Paula Upmale, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
2.vieta: Elīza Elizabete Bicāne un Emīlija Kate Tomsone, abas Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
3.vieta: Elīza Marta Stangaine, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne; Signe Ieva Reikmane Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Inese Kaula
Atzinība: Kristiāns Zelčs, Aleksandrs Volkovs,  Alise Līce, Sanita Jansone,  visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne; Linda Prokofjeva, Marta Laura Kleša,  Katrīna Agate Eglīte,   visi Cēsu 1. pamatskola,  skolotāja Inese Kaula; Kārlis Micpaps-Vītols, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Ingrīda Saliņa
10. klase:
1.vieta: Stella Bērziņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
2.vieta: Dmitrijs  Dmitrijevs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Mārīte Tijāre
3.vieta: Rēzija Veronika Laumane, Estere Muceniece un  Heinrihs Eglīte,  visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
Atzinība: Audris Mihailovs,  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane Plijeva; Anete Gelsberga, Emīlija Krista Grava, Toms Vaļkins, Miks Jānis Olte, Lāsma Zaķe, Baiba Jermolājeva, Anita Ilze Gulbe, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
11. klase:
1.vieta: Elza Gārša, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne 
2.vieta: Melisa Kaškura, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne 
3.vieta: Kristaps Martinsons, Elvis Pumpurs, Ēriks Kūlītis, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
Atzinība: Dana Sproģe, Agnese Anna Pastare, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne;  Laura Vitenburga, Kalvis Kaļva, abi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane-Plijeva
12. klase:
1.vieta: Arta Alksnīte, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, Dace Sarkane-Plijeva
2.vieta: Rūdolfs Valdovskis, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, Dace Sarkane-Plijeva
3.vieta: Diāna Mateusa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne 
Atzinība: Armands Kaņepe, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne 

Vācu valodas olimpiādes rezultāti:
1.vieta: Mārtiņš Gailis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Maruta Vēvere
2.vieta: Matīss Toms Brūvers, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sniedze Stupaka
3.vieta: Melānija Grunte un  Luzianna Laine Vilne,  abi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Daiga Čeirāne
Atzinība: Ūva Mudele, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sniedze Stupaka

Paldies skolotājiem  par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte

Publicēšanas datums: 2015. gada 9. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt