A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji Simtgades svinības Cēsīs?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēni sacenšas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē

Skolēni sacenšas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē

Piektdien, 29.janvārī notika Cēsu novada krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde 10. - 12.klasei. Olimpiādē piedalījās  41 skolēns no  četrām skolām - Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas un Cēsu Profesionālās vidusskolas. Olimpiādes dalībnieki sacentās divās grupās - grupa A, skolēni, kuri mācās krievu valodu kā svešvalodu un kuru ģimenēs nerunā krieviski, grupa B - skolēni, kuri agrāk mācījušies mazākumtautību izglītības iestādēs vai kuru ģimenēs runā krievu valodā vai bilingvāli.

Olimpiādes rezultāti
10. klase A grupa:

1.vieta: Inga Seļodkina, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča
2.vieta: Andris Lejasblusa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne
3.vieta: Valērija Mickeviča, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne
Atzinība: Kristofers Zovoloko, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča

10. klase B grupa:
1.vieta: Anastasija Skribe, 9.klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova; Timurs Morozkovs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča
2.vieta: Jevgēnijs Lackis, Cēsu Profesionālā vidusskola, skolotāja Modrīte Sņegoviča
3.vieta: Aļiks Labetovs, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne
Atzinība: Anna Semjonova, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča

11. klase A grupa:
1.vieta: Rihards Romušs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Gaļina Zundāne
2.vieta: Andris Deksnis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne
3.vieta: Lana Meijere, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Gaļina Zundāne
Atzinība: Artūrs Oļeksovskis un Linda Ozoliņa, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Gaļina Zundāne

11. klase B grupa:
1.vieta: Ruslana Granovska, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne
2.vieta: Dana Sproģe, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova
3.vieta: Alīna Aļeksejeva, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča
Atzinība: Marika Žarkova, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne

12. klase A grupa:
1.vieta: Sintija Trofimova, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Jutta Medne
2.vieta: Santa Nīmane, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča
3.vieta: Elīna Zariņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Alhimova
Atzinība: Māris Bērziņš, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča

12. klase B grupa:
1.vieta: Darja Vetrova un Vitālijs Pohomovs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Raisa Krūmiņa
2.vieta: Maksims Sosnovskis, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Gaļina Zundāne 
3.vieta: Viktorija Benne, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Modrīte Sņegoviča
Atzinība: Aleksandra Tarasova, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Gaļina Zundāne

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte

Publicēšanas datums: 2016. gada 5. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt