Pasākumu kalendārs
<< Septembris 2017 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
A  A  A
Lapas karte






Vai apmeklēsi apkaimes tikšanos savā apkaimē?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēni sacenšas bioloģijas un vācu valodas mācību priekšmetu olimpiādēs

Skolēni sacenšas bioloģijas un vācu valodas mācību priekšmetu olimpiādēs

Cēsu novadā š. g. nogalē notikušas divas mācību priekšmetu olimpiādes - bioloģijā  9. – 12. klasei un vācu valodā 10. – 12. klasei.

Bioloģijas olimpiāde  ir viena no populārākajām mācību priekšmetu olimpiādēm, kurā ar katru gadu palielinās dalībnieku skaits. Šogad olimpiādē piedalījušies 77 skolēni no piecām izglītības iestādēm, no tiem septiņi skolēni uzaicināti uz valsts bioloģijas olimpiādes posmu: Edgars Krūmiņš  no Cēsu 1. pamatskolas, skolotāja Inese Kaula; Gustavs Dravants, Diāna Paula Upmale, Sofija Novicka, Stella Bērziņa un Elza Gārša no Cēsu Valsts ģimnāzijas, skolotāja Inita Kriškāne; Dāvis Krūmiņš, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva.

Vācu valodas olimpiādē piedalījušies skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas. Uz valsts vācu valodas olimpiādes 1. kārtu uzaicināts Mārtiņš Gailis, skolotāja Maruta Vēvere.

Bioloģijas olimpiādes rezultāti:

9. klase
1. vieta: Edgars Krūmiņš, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Inese Kaula;, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
2. vieta: Beatrise Alise Ivanova un Emīlija Ezeriņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne;  Andrejs Ķīlis, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Inese Kaula     
3. vieta: Agris Ratniks, Asnāte Luīze Podniece un Ance Lapiņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne;  Lauma Buga,  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva
Atzinība: Signe Ceriņa un Linda Tetere, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Inese Kaula; Karīna Biezā, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva; Reiners Reinis Grinbergs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Inese Kukaine

10. klase
1. vieta: Diāna Paula Upmale un  Sofija Novicka, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
2. vieta: Signija Betima Baranovska un Lizete Milija Goba, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
3. vieta: Aleksandrs Volkovs un Elīza Marta Stangaine, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
Atzinība: Emīlija Kate Tomsone un Justīne Liene Laumane, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne; Vitālijs Vinogradovs, Madara Ketlīna Štarka un  Rītavs Žīgurs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva; Maira Martini, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Mārīte Tijāre

11. klase 
1. vieta: Stella Bērziņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne; Dāvis Krūmiņš, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva
2. vieta: Rēzija Veronika Laumane, Kristiāns Gaspersons un Toms Vaļkins,  Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
3. vieta: Kārlis Kreilis, Santa Stūrīte,  Audris Mihailovs un Timurs Morozkovs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva; Baiba Jermolājeva, Heinrihs Eglīte un Elīna Radziņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne; Dmitrijs Dmitrijevs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Mārīte Tijāre
Atzinība: Anete Gelsberga un Toms Rodins, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne

12. klase
1. vieta: Elza Gārša, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne
2. vieta: Agnese Sarkane,  Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne 
3. vieta: Elīza Katlapa un Kalvis Kaļva, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva; Beatrise Maija Krieviņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne 
Atzinība: Agate Krieviņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne;  Sindija Zukule,  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva


Vācu valodas olimpiādes rezultāti:

1.vieta: Mārtiņš Gailis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Maruta Vēvere
2.vieta: Jiayi Liang, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sniedze Stupaka
3.vieta: Melisa Kaškura,  Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Maruta Vēvere
Atzinība: Anete Gelsberga, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sniedze Stupaka


Paldies skolotājiem  par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte

Publicēšanas datums: 2016. gada 29. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt