A  A  A
Lapas karte






Vai Tu skaties Olimpiskās spēles?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Skolēni sacenšas bioloģijas olimpiādē

Skolēni sacenšas bioloģijas olimpiādē

Šī gada 30. novembrī tiešsaistē notika Cēsu novada olimpiāde bioloģijā 9.- 12.klases skolēniem.

Bioloģijas olimpiāde ir viena no populārākajām olimpiādēm Cēsu novadā, šogad tai olimpiādes tīmekļa vietnē bija reģistrējušies 86 skolēni. Olimpiādes laikā visi dalībnieki vienlaicīgi ar datoriem tika nodrošināti, izmantojot Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas un Cēsu Pilsētas vidusskolas datorklases.

Olimpiādes rezultāti

9.klase
1.vieta: Anda Upane,  Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inese Kaula.
2.vieta: Emīlija Gārša un Gustavs Gailišs, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
3.vieta: Kārlis Dieviņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
3.vieta: Samija Arta Spruģevica, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Līga Jaunzeme.
3.vieta: Elīna Pētersone, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane-Plijeva.
3.vieta: Tabita Emīlija Rause, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Inese Kaula.
Atzinība: Anna Damberga, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Līga Jaunzeme.

10.klase
1.vieta: Andrejs Ķīlis un Sandra Siliņa, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne. 
2.vieta: Edgars Krūmiņš, Toms Kristiāns Robītis, Gustavs Dravants un Emīlija Ezeriņa, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.  
3.vieta: Arta Soboļeva, Rihards Voldemārs Vaivods, Asnāte Luīze Podniece, Beatrise Alise Ivanova un Agris Ratniks, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
Atzinība: Anna Rijniece, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne. 
Atzinība: Miks Uno Cērpiņš, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Mārīte Tijāre.
Atzinība: Matīss Platacis, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane-Plijeva.

11.klase
1.vieta: Sofija Novicka un Diāna Paula Upmale, abas Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
2.vieta: Aleksandrs Volkovs,  Elīza Marta Stangaine un Signija Betima Baranovska, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
3.vieta: Rītavs Žīgurs un Madara Ketlīna Štarka, abi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane-Plijeva.
3.vieta: Emīlija Kate Tomsone, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
Atzinība: Vitālijs Vinogradovs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija , skolotāja Dace Sarkane-Plijeva.
Atzinība: Lizete Milija Goba, Dita Keiša un Roberts Puriņš, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.

12.klase
1.vieta: Stella Bērziņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
1.vieta: Dāvis Krūmiņš, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane-Plijeva.
2.vieta: Rēzija Veronika Laumane, Pēteris Ronis un Baiba Jermolājeva, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.
2.vieta: Santa Stūrīte, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva.
3.vieta: Dmitrijs Dmitrijevs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Mārīte Tijāre.
3.vieta: Elza Lote Buša, Kristiāns Gaspersons, Toms Vaļkins un Anete Gelsberga, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.  
Atzinība: Kārlis Kreilis, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Dace Sarkane – Plijeva.
Atzinība: Paula Vīksna, Uldis Žīgurs un Sindija Samohvalova, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inita Kriškāne.

Cēsu novada skolēnu vidējais sniegums visās klašu grupās ir virs vidējā valstī! Apsveicam visus olimpiādes dalībniekus!

Paldies skolotājiem, vecākiem un skolēniem par ieguldīto darbu!

Informāciju sagatavoja:
Biruta Dambīte, Izglītības nodaļas metodiķe

Publicēšanas datums: 2017. gada 11. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt