A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Pedagogu konkursa “Inovatīvs labās prakses piemērs” rezultāti

Pedagogu konkursa “Inovatīvs labās prakses piemērs” rezultāti

Piektdien, 8. aprīlī, Cēsu Pilsētas vidusskolā notika konkursa “Inovatīvs labās prakses piemērs 2016” noslēguma posms, kurā pedagogi prezentēja savas inovācijas konkursa komisijai, parādot, kā to rezultātā notikušas pozitīvas pārmaiņas izglītībā.

Konkursam tika iesniegti astoņi inovatīvi labās prakses piemēru pieteikumi. Konkursa uzvarētājiem tika piešķirtas trīs balvas - viena galvenā balva un divas veicināšanas balvas. Konkursa balvas tiks pasniegtas 2016.gada 20.maijā pasākumā, kad tiks godināti konkursa uzvarētāji pedagogi un skolēni, valsts olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu godalgoto vietu ieguvēji.

Konkursa balvu ieguvēji
Galvenās balvas ieguvējs: AIVARS LAMBERTS, Cēsu Pilsētas vidusskola, ar inovāciju “Rotaļīgā fizika”.

Veicināšanas balvas ieguvēji:
1. MĀRTIŅŠ JURCIŅŠ, Cēsu Profesionālā vidusskola, ar inovāciju “Prasmju mērķtiecīga apgūšana kompleksa mērķa sasniegšanai”;
2. ILVA LĪCE, VINETA ĶĪĶERE un ANITA CĪRULE, Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestāde, ar inovāciju “Skats caur videoobjektīvu”.

Augstus rezultātus uzrādīja arī pārējie konkursa dalībnieki: Melita Žeļezcova, Cēsu Pilsētas vidusskola, ar inovāciju “E - konspekts. No grāmatas līdz e-videi"; Dina Sopule-Ķieģele, Cēsu internātpamatskola - rehabilitācijas centrs, ar inovāciju “Torte - kā didaktiskais materiāls vai pamats pasākuma scenārijam”, Dace Puriņa, Cēsu Pilsētas vidusskola, ar inovāciju “Vingrinājumi uzmanības, atmiņas, domāšanas, intelekta attīstīšanai”, Antra Avena un Inga Jursone, Cēsu 1.pamatskola ar inovāciju “Projektu nedēļa “Viss par un ap sportu", Inese Boze, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, ar inovāciju “Interaktīvās balsošanas pultis - skolēnu zināšanu diagnostika”.
Cēsu novada pašvaldības vārdā pateicos konkursa komisijai: komisijas priekšsēdētājam Tālim Jaunzemim, Cēsu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājam; Mārītei Raudziņai, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Cēsu filiāles vadītājai; Inesei Freibergai, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas rektores vietniecei izglītības jautājumos, Evijai Taurenei, Cēsu novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu un attīstības speciālistei.

Konkursa komisijas un Izglītības nodaļas vārdā pateicos pedagogiem par iniciatīvu un ieguldīto darbu!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas
metodiķe Biruta Dambīte

Publicēšanas datums: 2016. gada 11. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt