A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji Simtgades svinības Cēsīs?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Noskaidroti uzvarētāji matemātikas olimpiādē 5.-8.klasei

Noskaidroti uzvarētāji matemātikas olimpiādē 5.-8.klasei

Piektdien, 12.februārī, Cēsu 2.pamatskolā notika Cēsu novada matemātikas olimpiāde 5. – 8.klases skolēniem. Skolēnu darbi tika kodēti, tādējādi nodrošinot anonīmu olimpiādes darbu vērtēšanu. 

Olimpiādes uzdevumus rēķināja 95 skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas un Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra.



Olimpiādes rezultāti

5.klase:
1.vieta: Ralfs Trofimovs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Aiva Zirne;
Rūdolfs Markuss Čeičs, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Ilze Būre
2.vieta: Amanda Melgalve un Estere Anna Aploka, abas Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane; Katrīna Kalniņa, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Ilze Būre; Raimonds Bundzinieks, Cēsu 2.pamatskola, Gita Vītoliņa; Laura Kalniete, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Lidija Vilnīte
3.vieta: Rūdolfs Horns, Pēteris Zazītis un  Justīne Odiņa, visi Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja  Ligita Neimane; Jānis Kokle, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Ilze Būre
Atzinība: Raivo Groza, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Laine Ūdre; Elizabete Greize, Cēsu 2.pamatskola, Gita Vītoliņa; Betija Anna Skrastiņa un Elīze Ropša,  abas Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Lidija Vilnīte

6.klase:
1.vieta: Kristiāns Ozols, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja  Ingrīda Brizga
2.vieta: Elīna Griezne, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja  Ingrīda Brizga
3.vieta: Matīss Timermanis, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska
Atzinība: Kārlis Kide un  Elizabete Krūmiņa, abi Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska; Igors Vinogradovs, Patrīcija Oberte, Estere Sudraba un Dārta Sērmaukša, visi Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Lidija Lisovska; Marta Alsberga, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja  Ingrīda Brizga

7.klase:
1.vieta: Anna Damberga, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Lidija Lisovska; Kristiāns Kociņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartušēvica
2.vieta: Diāna Namniece, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartušēvica; Beatrise Baijere, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Vaira Buža
3.vieta: Viktorija Aleksejeva, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartušēvica; Anda Upane, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska
Atzinība: Bruno Kuļezņovs, Evelīna Meļņika, Elīna Skrodere un  Kate Anete Jansone, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartušēvica; Marija Ozola, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska; Samija Spruģevica, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Lidija Lisovska

8.klase:
1.vieta: Agris Ratniks un Sandra Siliņa, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
2.vieta: Kristīna Vinogradova un Mišela Vinogradova, abas Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
3.vieta: Arta Soboļeva, Anta Ziediņa un  Laura Eglīte, visi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa
Atzinība: Marta Kļaviņa, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane; Natālija Andersone, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, Vaira Buža; Elizabete Ulmane un Annija Krivojonoka, abas Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa.

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte

Publicēšanas datums: 2016. gada 15. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt