A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu Valsts ģimnāzijas finanšu eksperti – labākie valstī

Cēsu Valsts ģimnāzijas finanšu eksperti – labākie valstī

„Jaunais finanšu eksperts 2016” – skolēnu pētniecisko un radošo darbu konkurss, ko organizē Swedbank Privātpersonu finanšu institūts. Konkursam bija pieteikušās 58 komandas, tas norisinājās trijās kārtās. Šī gada tēma „Uzņēmējdarbības uzsākšanas veicināšana jauniešu vidū”. 

Pirmajā kārtā skolēniem bijā jāveic situācijas izpēte, jāanalizē dati, jāizdara secinājumi, jākonstatē problēmas un jāsniedz ieteikumi problēmu risināšanā. Pēc pirmās kārtas rezultātiem 15 komandas tika izvirzītas otrajai kārtai, kurā bija jāizstrādā trīs minūšu video, kurā aktualizē un attēlo savā darbā izvirzītās problēmas un sniegtos risinājumus. Pēc otrās kārtas rezultātiem piecām komandām tika dotas tiesības startēt trešajā kārtā – Jauno finanšu ekspertu konferencē 2016, kurā klātienē risinājās Debašu turnīrs.

Konferencē Debašu turnīrā 10.b klasi izcili pārstāvēja debatētāji Stella Bērziņa, Mārtiņš Tilaks un Alberts Trucis. Pateicoties klases mērķtiecīgajam darbam pirmajā un otrajā kārtā un pārliecinošai sava viedokļa aizstāvēšanai debatēs trešajā kārtā, 10.b klase ieguva 1.vietu valstī un Swedbank galveno balvu – 500 eiro.

Paldies ekonomikas skolotājai Ingai Ozolai un klases audzinātājai Inesei Sīmanei par iedrošināšanu, motivēšanu un atbalstīšanu! Paldies arī jauniešu vecākiem!

Publicēšanas datums: 2016. gada 25. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt