Pasākumu kalendārs
<< Marts 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Pedagogi prezentēs inovācijas izglītībā
2017. gada 22. marts  
Inovācija izglītībā ir process, kurā tiek īstenotas jaunas idejas, kas ienes izglītībā pozitīvas, progresīvas pārmaiņas. Inovācija nodrošina sistēmas elastīgumu, plastiskumu, variatīvus risinājumus nepārtraukti mainīgos apstākļos. Inovatīvie procesi dod iespēju profesionāli attīstīties un pašrealizēties pedagogiem, kā rezultātā skolēniem tiek attīstītas dzīves prasmes un radošās darbības pieredze.
Finanšu izglītības nedēļas pasākumi Cēsīs
2017. gada 21. marts  
Šogad piekto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija kopā ar partneriem rīko FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻU 2017 (FIN 2017). Tā notiek vienlaikus ar citviet pasaulē organizētiem finanšu pratības pasākumiem – Child and Youth Finance International 6. Globālo naudas nedēļu (Global Money Week) un 3.Eiropas finanšu nedēļu, ko rīko Eiropas Banku federācija.
Skolēni sacenšas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē
2017. gada 21. marts  
Pēc krievu valodas (svešvalodas) skolotāju metodiskās apvienības iniciatīvas tika organizēta krievu valodas olimpiāde 9.-12.klases skolēniem.
Sudrabs valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē
2017. gada 20. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.a klases skolniece Melisa Kaškura izcīnīja sudraba medaļu valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē.
Iegūst godalgotās vietas mūzikas olimpiādē
2017. gada 20. marts  
Sestdien, 11.martā Cēsu Valsts ģimnāzijā notikusi mūzikas olimpiāde “Muzicē un saceri”, kurā piedalījušies skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Stalbes vidusskolas un Vecpiebalgas vidusskolas.
Ģeogrāfijas olimpiādē sacenšas 8.klašu komandas
2017. gada 17. marts  
Ģeogrāfijas olimpiādē sešpadsmit 8.klašu komandas no Cēsu novada un apkārtējo novadu skolām centās rast atbildes uz jautājumiem: “Vai zini, cik gramu sāls ir vienā litrā Nāves jūras ūdens? Vai zini, kas ir derviši?” un risināja daudzus citus sarežģītus uzdevumus.
Sākumskolas olimpiādes uzvarētāji latviešu valodā un matemātikā
2017. gada 17. marts  
Pēc sākumskolas skolotāju metodiskās apvienības iniciatīvas martā notikušas olimpiādes latviešu valodā un matemātikā 2.–4.klases skolēniem, kurās piedalījušies 219 skolēni no septiņām novada skolām - Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra, Rāmuļu un Līvu pamatskolām.
Iegūst godalgotas vietas novada olimpiādēs
2017. gada 17. marts  
Ar olimpiādi vācu valodā 8.klasei un ģeogrāfijas olimpiādi 10.–12.klasei noslēdzies mācību priekšmetu olimpiāžu cikls, kurām saturu un vērtēšanas kritērijus izstrādā valsts olimpiādes rīcības komisija.
Skolēnus aicina piedalīties sacensībās "Latvijas Skolu orientēšanās kauss"
2017. gada 16. marts  
Latvijas Orientēšanās federācija aicina skolas piedalīties grandiozākajās skolēnu orientēšanās sacensībās Latvijā “Latvijas Skolu orientēšanās kauss”, kur četru posmu ietvaros tiks noskaidrots Vislatvijas labākās skolas tituls orientēšanās sportā.
Konkursā "Balsis 2017" labākie Vidzemē
2017. gada 16. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais vokālais ansamblis Vidzemes reģionā vokālās mūzikas konkursā ieguva Augstākās pakāpes diplomu un tika izvirzīti uz finālu Rīgā.
Valsts ekonomikas olimpiādē - bronza
2017. gada 14. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases audzēknis Artis Skujiņš valsts ekonomikas olimpiādē izcīnīja bronzas medaļu.
Cēsu Valsts ģimnāzijas matemātiķiem izcilas sekmes olimpiādēs
2017. gada 13. marts  
Izcilus rezultātus valsts matemātikas olimpiādē sasnieguši Cēsu Valsts ģimnāzijas skolas matemātiķi.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas pievienošana Latvijas Universitātei
2017. gada 10. marts  
Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais Ministru kabineta rīkojuma projekts.
DACVĢ skolniecei sasniegumi skatuves runas un mazo formu uzveduma konkursā
2017. gada 9. marts  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniece Laine Fedotova saņēmusi 2.pakāpes laureāta diplomu skatuves runas un mazo formu uzveduma konkursā.
Valsts vācu valodas olimpiādē - bronza
2017. gada 9. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēns Mārtiņš Gailis (12.a) valsts vācu valodas olimpiādē ieguva bronzas medaļu.
CVĢ skolēnam sudrabs valsts informātikas (programmēšanas) olimpiādē
2017. gada 7. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 10.b1 klases skolēns Renāts Jurševskis valsts informātikas (programmēšanas) olimpiādē izcīnīja sudraba medaļu.
RTU Cēsu filiāle aicina apmeklēt «3D.Robotika.Elektronika» praktiskās nodarbības
2017. gada 6. marts  
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle aicina 7.–9. un 10.–12.klašu skolēnus, kā arī citus interesentus apmeklēt nodarbības «3D.Robotika.Elektronika».
"AFS Latvija” aicina vidusskolēnus pieteikties stipendijai mācībām
2017. gada 2. marts  
Bezpeļņas organizācija ""AFS Latvija” Starpkultūru programmas” aicina ikvienu vidusskolēnu, kurš nākamo mācību gadu vēlas pavadīt ārvalstīs, pieteikties stipendijai mācībām Taizemē, Dominikānas Republikā un Panamā 2017./2018. mācību gadā. Pieteikties stipendijai iespējams aizpildot pieteikuma anketu „AFS Latvija” mājas lapā www.afs.lv.
“Viasat” dāvātais inventārs talantu attīstībai nogādāts Cēsu Jaunajā skolā
2017. gada 1. marts  
"Viasat" labdarības akcija "Mīļumvakars" tuvojas noslēdzošajam posmam un pirmās dāvanas jau ir nogādātas Cēsu Jaunajai skolai, kurai iegūto līdzekļu apjomā (332 eiro) tika iegādāts florbola inventārs, lai skolēniem būtu iespēja attīstīt šī sporta veida prasmes.
Iespēja apgūt gruzīnu valodu un dejas
2017. gada 28. februāris  
No marta Jauniešu mājā notiks gruzīnu valodas un dejas nodarbības.
Matemātikas olimpiādes 5.-8. klasei laureāti
2017. gada 27. februāris  
Cēsu 2.pamatskolā 17.februārī notika Cēsu novada matemātikas olimpiāde 5.–8.klases skolēniem. Olimpiādē piedalījās 97 skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas un Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas.h
Aicina uz praktiskajām nodarbībām “Pērļošana uz rāmīša”
2017. gada 27. februāris  
Praktiskās nodarbības "Pērļošana uz rāmīša" no 7.marta otrdienās no plkst.17.15 līdz plkst.19.45 Cēsu Pieaugušo izglītības centrā, Raunas ielā 4.
Skolēni prezentē zinātniski pētnieciskos darbus
2017. gada 27. februāris  
Cēsu Valsts ģimnāzijā 21.februārī notika novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu olimpiāde, kurā savus pētnieciskos darbus prezentēja skolēni, kuri veikuši pētījumu kādā no zinātnes nozarēm.
Skolēni sacenšas mājturības un tehnoloģiju olimpiādē
2017. gada 27. februāris  
Cēsu Profesionālajā vidusskolā 13.februārī pulcējās skolēni no Cēsu, Amatas, Raunas, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novadiem, lai sacenstos mājturības un tehnoloģiju olimpiādē divās klašu grupās.
Līvu pamatskolas skolēni – skolu konkursa „100 darbi Latvijai” laureāti
2017. gada 24. februāris  
Vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” skolu konkursā 1.–4.klašu grupā par laureātiem tika atzīti Cēsu novada Līvu pamatskolas 3. un 4.klases skolēni.
Labākie skatuves runas pratēji tiekas konkursā
2017. gada 24. februāris  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 22.februārī notika skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1.kārta. Tajā pulcējās labākie Cēsu vēsturiskā rajona novadu skolu skatuves runas konkursu uzvarētāji, lai sacenstos savā starpā. Runātāji - no Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Inešu pamatskolas, Liepas pamatskolas, Jaunpiebalgas vidusskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas un Priekuļu tehnikuma. Literāro uzvedumu konkursā startēja Jaunpiebalgas vidusskolas 4.klase.
Skatīt arhīvu

Printēt