A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Cēsu jaunieši piedalās apmaiņas projektā Itālijā
2019. gada 18. februāris  
Sākoties 2019.gadam, biedrība „Youth for City – City for Youth” sākusi Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu Itālijā „Find Your Inner da Vinci” sadarbībā ar itāļu organizāciju „Associazione Giovanile di Promozione Sociale Nous”. Projekta mērķis ir starptautiskā jauniešu grupā ar neformālās izglītības metodēm veicināt interesi par cittautu kultūru.
Capoeira nodarbības Cēsīs
2019. gada 15. februāris  
No 18.februāra Cēsīs sāksies capoeira nodarbības.
Ēnu dienā “Cēsu klīnikā” viesojas piecpadsmit jaunieši no dažādām pilsētām
2019. gada 14. februāris  
Trešdien, 13.februārī “Cēsu klīnikā” viesojās kupls skaits 9. – 12. klašu skolēnu, kurus interesē medicīna, un vairāki no viņiem jau nolēmuši savu nākotni saistīt ar šo jomu. Savukārt klīnika bija parūpējusies par to, lai Ēnu dienas dalībnieki varētu ielūkoties daudzveidīgu profesiju pārstāvju ikdienā. Pieredzē dalījās gan ķirurgi, pediatri un fizioterapeiti, gan anesteziologs-reanimatologs, traumatologs, uzņemšanas nodaļas ārste, ergoterapeite un radiologa asistente.
Augstskolu nodarbības vidusskolēniem “URDĀ” papildinās Vidzemes Augstskolas programma
2019. gada 14. februāris  
Sadarbībā ar Dabas un tehnoloģiju parku "URDA” 19.februārī no 10.00 līdz 14.00 tiks organizēta izglītojoša zinātniskā diena vidusskolēniem par tēmu “Gaiss”.
CVĢ notika Erasmus+ projekta "Inovācija = Motivācija” sanāksme
2019. gada 12. februāris  
No 3.februāra līdz 9.februārim Cēsu Valsts ģimnāzijā (CVĢ) notika Erasmus+ projekta "Inovācija = Motivācija” ("Innovation = Motivation”) sanāksme, kurā piedalījās partneri no Spānijas, Horvātijas, Itālijas, Apvienotās Karalistes un Vācijas. Kopumā 22 skolēni un 10 skolotāji. Skolēni dzīvoja viesģimenēs, tādējādi iepazīstot latviešu ģimenes ikdienu un tradīcijas.
Neirografikas nodarbības
2019. gada 12. februāris  
No 4.marta Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas Pieaugušo izglītības centrā, Valmieras ielā 19 notiks neirografikas nodarbības vakari kopā ar Ingu Lukašinsku - neirodinamisko zīmēšanas tehniku praktiķi.
Juris Žagars viesojas DACVĢ
2019. gada 12. februāris  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas saimes viesis 11.februārī bija teātra un kino aktieris, Cēsu Mākslas festivāla direktors, Vidzemes koncertzāles “Cēsis” valdes loceklis, uzņēmējs un Cēsu novada deputāts Juris Žagars.
Novada olimpiāžu rezultāti
2019. gada 7. februāris  
“Zaļā josta” aicina skolēnus piesķirt otro elpu lietām un radīt jaunus, videi draudzīgus iepirkuma maisiņus
2019. gada 7. februāris  
Lai motivētu sabiedrību samazināt plastmasas maisiņu patēriņu un rastu efektīvas, ilgtspējīgas, modernas un gaumīgas alternatīvas tradicionālajiem iepirkuma maisiņiem, “Zaļā josta” uzsāk radošo konkursu “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”.
Uzticības tālrunis 116111 rīkos akciju “Drošāka interneta diena”
2019. gada 4. februāris  
Otrdien, 5.februārī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīko īpašu akciju "Drošāka interneta diena".
Aizvadīta Draudzīgā Aicinājuma fonda medaļas un Goda diploma pasniegšanas ceremonija
2019. gada 30. janvāris  
Divdesmit pirmo reizi uz Draudzīgā Aicinājuma fonda medaļas un Goda diploma pasniegšanas ceremoniju Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā saviļņoti pulcējās Latvijas skolu izcilākie absolventi, kuri Latvijas vārdu nesuši pasaulē, izcīnot skaistas uzvaras starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs; skolotāji, kuri savus audzēkņus sagatavojuši augstiem sasniegumiem vai mērķtiecīgi virzījuši izglītības procesus; skolā un valstī; sabiedriski darbinieki, kuri ar savu ikdienas darbu uztur un vairo latviskumu; mecenāti, kuri nesavtīgi kā morāli, tā materiāli sniedz atbalstu izglītībai, un mediji, kuri popularizē Draudzīgo Aicinājumu un pievērš sabiedrības uzmanību izglītībā risināmām problēmām.
DACVĢ pasniegtas Absolventu ģimeņu balvas
2019. gada 30. janvāris  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 28.janvārī svinēja savus idejas svētkus. To var saukt arī par gandarījuma stundu: saime pulcējas vienkopus, lai dāvinātu skolas bibliotēkai grāmatas, galda spēles un citas ikdienas mācību procesā nepieciešamas lietas, noskaidrotu Izcilākos un Erudītākos, suminātu Absolventu ģimeņu balvu saņēmējus un uzzinātu Lielās integrētās stundas veiksminiekus. Pēc skolotāju balsojuma par 2019. gada Izcilākajiem proģimnāzistiem un ģimnāzistiem atzīti: Ance Valnere un Viesturs Romka - 4.(t.i.,9.) klases proģimnāzisti; Beatrise Baijere -3.(t.i.,10.)B klases ģimnāziste un Matīss Platacis - 2.(t.i.,11.)B klases ģimnāzists. Izcilākā godā skolēni šogad iecēluši vēstures un politikas skolotāju Aivaru Karlsonu Ikgadējā konkursā, kurā piedalās skolēni un skolotāji par Erudītākiem atzīti proģimnāzijā - Dārta Alksnīte - 6.(t.i.,7.)B klases un Eduards Veitners - 4.(t.i.,9.) klases skolēni; ģimnāzijas posmā šo titulu ar savām zināšanām nopelnījuši: Annemarija Muižniece - 1.(t.i.,12.)A klases ģimnāziste un Matīss Platacis - 2.(t.i.11.) B klases ģimnāzists. Skolēnu pašpārvaldes rīkotajā konkursā par Erudītāko atzīts direktores vietnieks informātikas jautājumos Ainārs Vītols.
Cēsu novada mācību olimpiāžu rezultāti
2019. gada 28. janvāris  
No 2018.gada 1.septembra notikušas vairākas olimpiādes, kurās skolēni guvuši sev nozīmīgus sasniegumus!
Pateicības stunda DACVĢ
2019. gada 28. janvāris  
Lielā integrētā mācību stunda DACVĢ
2019. gada 28. janvāris  
Draudzīgā Aicinājuma svētku gaidās 24.janvārī DACVĢ jau otro gadu notika lielā integrētā mācību stunda kā proģimnāzijas, tā ģimnāzijas klašu skolēniem. Šādas stundas idejas autore un kopā ar skolotājiem īstenotāja ir ģimnāzijas direktores vietniece izglītības jomā Līga Pikse-Zvirbule. Stundas saturu veido skolotāji, izstrādājot interesantus jautājumus dažādos mācību priekšmetos - valodās, matemātikā, fizikā, bioloģijā, vēsturē, ekonomikā, mūzikā, skolas un pilsētas vēsturē u.c.- un piedaloties stundas norisē.
Iespēja gūt sociālā darbinieka kvalifikāciju LU Cēsu filiālē
2019. gada 28. janvāris  
Pirmo reizi būs iespēja iegūt sociālā darbinieka kvalifikāciju un bakalaura grādu Latvijas Universitātes filiālēs Alūksnē, Cēsīs un Madonā.
"PROTI un DARI!" iespējas jauniešiem
2019. gada 22. janvāris  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru īstenos Eiropas Sociālā fonda projektu „Proti un dari!”.
Programmēšanas valodas "JavaScript" pamati - kursi pedagogiem (bez priekšzināšanām)
2019. gada 9. janvāris  
RTU Cēsu filiālē 22. un 23.februārī notiks ievadkurss programmēšanā pedagogiem bez priekšzināšanām.
DACVĢ iepazīšanās un Mazās ģimnāzijas nodarbības
2018. gada 4. oktobris  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija sestdien, 13.oktobrī, plkst.10.00 uz iepazīšanās nodarbību laipni atver durvis visiem 6.klases un 9.klases interesentiem, kuri vēlas 2019./2020.māc.g. iestāties ģimnāzijas 7. un 10.klasē.
Skatīt arhīvu

Printēt