A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Mazās ģimnāzijas nodarbība DACVĢ
2019. gada 10. decembris  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija (Pūces iela 2) aicina 6.klašu skolēnus uz kārtējo Mazās ģimnāzijas nodarbību, kas notiks š.g. 14.decembrī no plkst.9.30 līdz plkst.12.00.
CVĢ skolēni viesojas Spānijā
2019. gada 9. decembris  
No šī gada 11. - 15.novembrim Velvā, Spānijā notika Erasmus+ projekta "Dzimumu atšķirības: saprast vienam otru dažādos līmeņos" darba tikšanās.
Noslēdzies Jauniešu iniciatīvu projektu konkurss
2019. gada 2. decembris  
No 1. līdz 15.novembrim jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem bija iespēja iesniegt iniciatīvu konkursā savas idejas, kuras veicina Cēsu novada jauniešu iekļaušanos pilsētas kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.
ERASMUS+ projekts = gūsti pieredzi un dalies!
2019. gada 2. decembris  
Cēsu Valsts ģimnāzijā noslēdzies ERASMUS+ KA1 skolu sektora projekts „Praktiskas metodes sadarbības prasmju veicināšanai”.
Ar krāšņu koncertu noslēdzies projekts “PIEDZĪVOT!”
2019. gada 29. novembris  
No 2. septembra līdz 29. novembrim biedrība “Youth for City – City for Youth” sadarbībā ar Cēsu Bērnu un jauniešu centru īstenoja projektu “PIEDZĪVOT!”.
Bērnam laikus jāmāca, kā rīkoties baiļu situācijās uz ceļa un sabiedriskajā transportā
2019. gada 13. novembris  
Autotransporta direkcijas rīkotās kampaņas “Mazs pasažieris, liels risks” ietvaros sabiedrībā aktualizēta diskusija par riskiem, ar ko bērni var saskarties uz ceļa vai sabiedriskajā transportā. Riskus nav iespējams novērst, bet tas ir mūsu, vecāku, skolotāju un līdzcilvēku, uzdevums – izprast cēloņus un jau laikus mācīt bērnam potenciālo rīcību scenārijus.
Skatīt arhīvu

Printēt