Pasākumu kalendārs
<< Februāris 2016 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
A  A  A
Lapas karte


Vai zini, kā iesaistīties pašvaldības lēmumu pieņemšanā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Iegūst godalgotās vietas mūzikas olimpiādē
2016. gada 9. februāris  
Sestdien, 6.februārī, Cēsu Valsts ģimnāzijā notika mūzikas olimpiāde “Muzicē un saceri”. Olimpiādē piedalījās skolēni no Cēsu, Amatas, Jaunpiebalgas, Pārgaujas, Priekuļu, Līgatnes, Raunas un Vecpiebalgas novadiem.
Cēsu novada matemātikas olimpiādē piedalās 113 skolēni
2016. gada 9. februāris  
Piektdien, 5.februārī Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Cēsu novada matemātikas olimpiāde 9. - 12.klases skolēniem. Skolēnu darbi tika kodēti, tādējādi nodrošinot anonīmu olimpiādes darbu vērtēšanu.
Iegūst godalgotās vietas ekonomikas olimpiādē
2016. gada 9. februāris  
Trešdien, 3.februārī, notika Cēsu novada ekonomikas olimpiāde 10. - 12.klases skolēniem pārraudzītā tiešsaistes režīmā, izmantojot olimpiādes tīmekļa vietni. Olimpiādē piedalījās divdesmit viens skolēns no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas un Cēsu Pilsētas vidusskolas.
Cēsīs norisinājusies angļu valodas olimpiādē
2016. gada 8. februāris  
Skolēni sacenšas ne tikai valsts piedāvātajās mācību priekšmetu olimpiādēs, bet arī mācību priekšmetu skolotāju metodiskās apvienības organizētajās olimpiādēs, kurām olimpiādes uzdevumus un vērtēšanas kritērijus veido paši skolotāji.
Cēsu Valsts ģimnāzija aicina uz Mazās ģimnāzijas nodarbībām
2016. gada 8. februāris  
Mazās ģimnāzijas noslēguma nodarbības - pārbaudes darbi latviešu valodā un matemātikā notiks 13.februārī plkst.10.00.
Skolēni piedalīsies valsts mācību priekšmetu olimpiādēs
2016. gada 8. februāris  
Pēc novada mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopošanas valsts rīcības komisija uzaicina uz valsts olimpiādi skolēnus, kuri novada olimpiādēs ieguvuši labākos rezultātus.
Skolēni piedalās latviešu valodas un literatūras olimpiādē
2016. gada 8. februāris  
Pirmdien, 1.februārī, notika Cēsu novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.un 9.klases skolēniem. Olimpiādē piedalījās 30 skolēni no sešām novada skolām.
Cēsīs norisinās novada matemātikas olimpiāde
2016. gada 5. februāris  
Piektdien, 5.februārī, Cēsu Valsts ģimnāzijā norisinājāsCēsu novada olimpiāde matemātikā 9.-12.klasei. Matemātikas olimpiāde ir viena no populārākajām apmeklētākājām olimpiādēm un šogad pieteikti 124 dalībnieki
Skolēni sacenšas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē
2016. gada 5. februāris  
Piektdien, 29.janvārī notika Cēsu novada krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde 10. - 12.klasei. Olimpiādē piedalījās 41 skolēns no četrām skolām - Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas un Cēsu Profesionālās vidusskolas. Olimpiādes dalībnieki sacentās divās grupās - grupa A, skolēni, kuri mācās krievu valodu kā svešvalodu un kuru ģimenēs nerunā krieviski, grupa B - skolēni, kuri agrāk mācījušies mazākumtautību izglītības iestādēs vai kuru ģimenēs runā krievu valodā vai bilingvāli.
Skolēni sacenšas fizikas olimpiādē
2016. gada 5. februāris  
Ceturtdien , 28. janvārī notika Cēsu novada fizikas olimpiāde 9. – 12. klases skolēniem pārraudzītā tiešsaistes režīmā, izmantojot olimpiādes tīmekļa vietni.
Astoņu novadu skolēni sacenšas mājturības un tehnoloģiju olimpiādē
2016. gada 4. februāris  
Ceturtdien, 28. janvārī, Cēsu Profesionālās vidusskolas praktisko apmācību korpusā pulcējās 40 skolēni no Cēsu, Amatas, Raunas, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, Priekuļu un Pārgaujas novadiem, lai sacenstos praktiskajās iemaņās kokapstrādē. Olimpiādes uzdevums bija radošais darbs. 6. - 7.klases skolēni izgatavoja balansējošu dekoru papagailis, bet 8. - 9.klases skolēni - kinētisku rotaļlietu ķengurs.
Topošie studenti ir aicināti pieteikties LU Fonda stipendijām
2016. gada 2. februāris  
Līdz 11.martam 12.klašu skolēni ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) Fonda stipendijām studijām 2016./2017.akadēmiskajā gadā. Uzmanību! Līdz 11.martam varēs pieteikties ne vien tradicionāli piedāvātajām “Ceļamaize” un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendijām studijām Latvijas Universitātē, bet arī divām novadu pašvaldību stipendijām studijām jebkurā no Latvijas augstskolām.
Rāmuļos viesojas partneri no Spānijas, Slovēnijas, Polijas un Rumānijas
2016. gada 2. februāris  
No 24.līdz 29.janvārim Latvijā viesojās Cēsu novada Rāmuļu pamatskolas Erasmus+ projekta "European Child - Heatlhy Body, Clever Mind" (Eiropas bērns - vesels ķermenis, gudrs prāts) partneri no Spānijas, Polijas, Slovēnijas un Rumānijas.
Jauno ģeogrāfu skolas komandu sacensībās CVĢ 3.vietā
2016. gada 2. februāris  
LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes Valsts Jauno ģeogrāfu skolas organizētajās komandu sacensībās 25 komandu konkurencē Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda (Kristiāns Potašovs, Elīza Marta Stangaine, Agris Ratniks, Reičela Adele Bišere) izcīnīja 3.vietu
Pasniegti Draudzīgā aicinājuma apbalvojumi
2016. gada 1. februāris  
Jau 18.gadu Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā latviskā un sirsnīgā gaisotnē tika pasniegti Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojumi – medaļa un Goda diploms.
Ieva Pakalna startēs Eiropas meiteņu matemātikas olimpiādē
2016. gada 1. februāris  
Piedaloties četrās atlases kārtās 2015.g. septembrī un divās atlases kārtās novembrī, tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas meiteņu matemātikas olimpiādē EGMO 2016 izcīnīja Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.b klases skolniece Ieva Pakalna. Latvijas komandā startēs arī Noreta Nordena no Tukuma 2. vidusskolas, Gerda Grase un Elīza Gaile no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas.
Ģimnāzisti pateicas skolotājiem
2016. gada 1. februāris  
Draudzīgā Aicinājuma dienai veltīto pasākumu prgrammas laikā jau 11.reizi notika Pateicības stunda "Mīļie skolotāji”, kad 2015./2016. mācību gada sākumā ģimnāzijas saimei piepulcējušies 7. un 10. klašu skolēni saka paldies saviem visīpašākajiem skolotājiem no skolām, kur viņi mācījušies iepriekš. Septīto un desmito klašu skolēni kopā bija uzaicinājuši 34 skolotājus. Visi skolotāji saņēma īpašu un personīgu vēstuli ar pateicības vārdiem no bijušajiem audzēkņiem.
Izdota grāmata "Draudzīgais Aicinājums"
2016. gada 27. janvāris  
Draudzīgā Aicinājuma dienas ieskaņā 26.janvārī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore Dace Eglīte un grāmatas autore Guna Rukšāne aicināja lūgtos viesus un DACVĢ darbiniekus uz grāmatas "Draudzīgais Aicinājums" atvēršanas svētkiem.
Skolēni sacenšas latviešu valodas un literatūras olimpiādēs
2016. gada 26. janvāris  
Pirmdien, 18.janvārī notika Cēsu novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.un 12.klases skolēniem, kuras uzdevumus un vērtēšanas kritērijus izstrādājusi valsts olimpiādes rīcības komisija. Skolēnu darbi tika kodēti, tādējādi nodrošinot anonīmu olimpiādes darbu vērtēšanu.
Intensīvie angļu valodas kursi Cēsu Pieaugušo izglītības centrā
2016. gada 26. janvāris  
Cēsu Pieaugušo izglītības centrs piedāvā intensīvos angļu valodas kursus.
Elzai Gāršai sudrabs Valsts bioloģijas olimpiādē
2016. gada 25. janvāris  
Valsts bioloģijas olimpiādē sudraba medaļu izcīnīja Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.b klases skolniece Elza Gārša.
Vidzemes reģiona jauniešu apmācības par starpkultūru izglītību
2016. gada 25. janvāris  
Apmācību mērķis ir sniegt jauniešiem nepieciešamās zināšanas par starpkultūru izglītību un veidot prasmes iniciatīvu attīstīšanā, sekmējot izpratni par sabiedrības daudzveidību. Apmācības notiks no 19. līdz 21.februārim viesu namā "Ezernieki", Līgatnes novadā.
CVĢ skolēniem balvā basketbola spēle
2016. gada 20. janvāris  
Biļetes par izciliem mācību sasniegumiem 1.semestrī Cēsu Valsts ģimnāzijas 8.b un 10.b klasei dāvāja Valmieras „Ordo” basketbola komanda un Mārtiņš Bērziņš.
Skolēni sacenšas novada vēstures olimpiādē
2016. gada 19. janvāris  
Ceturtdien, 14.decembrī, notika novada vēstures olimpiāde 9. un 12.klases skolēniem. Olimpiādē piedalījās skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu 1.pamatskolas un Cēsu 2.pamatskolas.
Eiropas viesi Rāmuļu pamatskolā
2016. gada 19. janvāris  
No 24. – 30.janvārim Latvijā viesosies Cēsu novada Rāmuļu pamatskolas Erasmus+ projekta „European Child - Healthy Body, Clever Mind” (Eiropas bērns - vesels ķermenis, gudrs prāts) parteri no Apvienotās karalistes, Spānijas, Polijas, Slovēnijas, Rumānijas un Kipras.
Skolēni sacenšas novada informātikas (programmēšanas) olimpiādē
2016. gada 15. janvāris  
Otrdien, 12.decembrī tiešsaistē notika novada informātikas (programmēšanas) olimpiāde 8. – 12.klases skolēniem divās vecuma grupās. Olimpiādē piedalījās skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas un divi audzēkņi no Priekuļu tehnikuma.
PET pudeļu un makulatūras vākšanas akcija izglītības iestādēm
2016. gada 14. janvāris  
Šogad gandrīz 100 izglītības iestādes pieteikušas dalību SIA ZAAO (ZAAO) gadskārtējā konkursā pirmsskolas izglītības iestādēm un skolām “Dabai labu darīt”, kurā tiek vāktas PET pudeles un makulatūra. Pirmajā semestrī savākts ievērojams apjoms otrreizējai pārstrādei derīgo materiālu – vairāk nekā 110 tonnas makulatūras un vairāk nekā 95 m3 PET pudeļu. Salīdzinājumā ar iepriekšējā mācību gada pirmo semestri, savāktais apjoms ir par 20% lielāks.
Skolēni tiek aicināti pieteikties zinātniski pētniecisko darbu konkursam
2016. gada 13. janvāris  
Vidzemes Augstskola (ViA) aicina Vidzemes reģiona vidējo izglītības iestāžu 10.–12. klašu skolēnus, kuri 2015./2016.mācību gadā ir veikuši pētījumu kādā no zinātnes nozarēm, piedalīties Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē – konkursā. Konference norisināsies 18.martā, darbi konkursam iesniedzami līdz 26.februārim plkst.9.00.
“Mana iespēja” – projekts bērnu un vecāku atbalstam
2015. gada 30. decembris  
Biedrība “Brīnumaja” šobrīd realizē “Vecāku un speciālistu sadarbības projektu bērnu attīstībai un sociālās atstumtības mazināšanai “Mana iespēja””. Projekta mērķis ir veicināt Cēsu, Priekuļu, Amatas un Līgatnes novadu bērnu no sociālā riska grupām emocionālo, sociālo un kognitīvo attīstība caur inovatīvām, izglītojošām un iesaistošām aktivitātēm, mazinot sociālās atstumtības risku, un sniegt informatīvu un psiholoģisku atbalstu bērnu vecākiem un pedagogiem, veicinot savstarpēju sadarbību.
Bezmaksas piedāvājums skolām – vienaudžu izglītotāju nodarbības!
2015. gada 29. decembris  
Jauniešu biedrība "Youth for City - City for Youth", īstenojot projektu “Aktīvi BrīvPrātīgs”, piedāvā skolām dažādu tēmu bezmaksas nodarbības, kuras vadītu vienaudži.
Cēsniecei panākumi Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas konkursā
2015. gada 8. decembris  
"Brakos" notika Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas 11.konkursa noslēguma pasākums, kurā godināja laureātus. Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 1.(t.i.,12. ) B klases skolniece Arta Alksnīte Rūdolfa Blaumaņa 11.Literārās prēmijas konkursā ieguvusi 2.vietu un saņēmusi literāro prēmiju.
Cēsu Profesionālās vidusskolas sportistiem uzvara valsts mēroga sacensībās
2015. gada 2. decembris  
Decembris Cēsu Profesionālajā vidusskolā ir sācies ar nozīmīgiem panākumiem valsts līmenī. 1.decembra pēcpusdienā audzēkņi atgriezās mājās no Rīgas ar uzvaras kausu Roku cīņu sporta disciplīnā. Starp 16 komandām no Latvijas profesionālajām skolām mūsu skolas komanda kopvērtējumā ieguva 1.vietu.
Svešvalodu konkursā "Latvija un Latvieši" piedalās 12 Latvijas ģimnāzijas
2015. gada 1. decembris  
Jau 16. reizi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija organizēja Valsts ģimnāziju skolēniem konkursu svešvalodās - angļu, vācu, krievu - "Latvija un latvieši". Dalībai konkursā pieteicās 12 ģimnāziju - Jēkabpils, Viļakas, Cēsu, Jelgavas, Rīgas Valsts 1., Valmieras, Rīgas Vācu, Balvu, Āgenskalna, Dobeles, Alūksnes un DACVĢ komandas. Angļu valodā konkurēja 22 dalībnieki, krievu valodā - 15 un vācu valodā - 6 dalībnieki.
Skatīt arhīvu

Printēt