Pasākumu kalendārs
<< Aprīlis 2014 >>
POTCPSSv.
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Eiro kalkulators
Ls:
€:
A  A  A
Lapas karte


Visbiežāk apmeklēju www.cesis.lv mājas lapu, lai
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Pēterim Pakalnam - fizikā zelts
2014. gada 16. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. b klases skolnieks Pēteris Pakalns valsts fizikas olimpiādē izcīnīja zelta medaļu. Sveicam Pēteri! Paldies ģimenei par atbalstu! Paldies skolotājam Reinim Lazdiņam!
Noskaidroti inovatīvākie labās prakses piemēri Cēsu novada skolās
2014. gada 15. aprīlis  
Trešdien, 9. aprīlī, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā noslēdzās Cēsu novada skolotāju konkurss „Inovatīvs labās prakses piemērs”, lai apzinātu un popularizētu inovācijas izglītības jomā un veicinātu jaunu ideju ieviešanu. Konkursa galveno balvu ieguva Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāju kolektīvs (Sarmīte Dreijalte, Agrita Bartušēvica, Inita Kriškāne, Reinis Lazdiņš, Ilmārs Siliņš) inovācija „Valsts ģimnāziju dabaszinātņu dienas konkurss”.
Otrā vieta latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādē
2014. gada 15. aprīlis  
Skaistu uzvaru guvusi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 9.klases skolniece Katrīna Veitnere, izcīnot 2.vietu latviešu valodas un literatūras 40.valsts olimpiādē.
Bezmaksas latviešu valodas kursi trešo valstu valstpiederīgajiem
2014. gada 14. aprīlis  
Sabiedrības integrācijas fonda projekta «Nacionālais integrācijas centrs» ietvaros visos Latvijas reģionos tiek piedāvāta iespēja trešo valstu pilsoņiem atbilstoši savam prasmju līmenim apgūt latviešu valodu līdz B2 līmenim.
Panākumi valsts publiskās runas konkursā
2014. gada 14. aprīlis  
Lielu panākumu valsts mērogā sestdien izcīnīja Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēns Toms Kapusta. 12. aprīlī Rīgā notika Latvijas Valodu skolotāju asociācijas un latviešu, krievu, vāci, franču, angļu, itāļu valodu skolotāju asociāciju, Valodu mācību centra, Latviešu valodas aģentūras rīkotā publiskās runas konkursa valsts posms, kas šogad dalībniekiem izvirzīja tēmu "Es gribu, lai dažādu kultūru gars pēc iespējas būtu brīvāks visur: tik negribētu, lai tas mani notriec no kājām" (Rabindranats Tagore).
Absolventu futbols
2014. gada 11. aprīlis  
17. maijā Cēsu Valsts ģimnāzijas stadionā tradicionālais Absolventu kauss futbolā. Pieteikšanās līdz 29. aprīlim. Pirms četriem gadiem aizsākta tradīcija veiksmīgi turpinās un arī šogad Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta laukumā norisināsies absolventu futbola turnīrs. Pagājušajā gadā piedalījās astoņas komandas.
DACVĢ Jauktajam korim spoži panākumi koru konkursā
2014. gada 10. aprīlis  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas Jauktais koris ar spožiem panākumiem piedalījies Latvijas izglītības iestāžu jaukto koru konkursā Vidzemes reģionā, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.
1. vieta nacionālajā debašu turnīrā - Cēsu Valsts ģimnāzijai
2014. gada 7. aprīlis  
Ap 150 vidusskolēnu 29. martā pulcējās Rīgā, lai piedalītos necionālajā debašu turnīrā. Skolēni debatēja par to, vai Latvijas dalība NATO ietekmējusi valsts ārējo drošību. Pasākuma apmeklētājus un debašu uzvarētājus Sintiju Tarasovu, Martu Rudzīti un Edgaru Klētnieku sveica aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis. Sveicam uzvarētājus!
Anti mobinga programma Cēsu 3. bērnudārzā
2014. gada 2. aprīlis  
Nodibinājums „Centrs Dardedze” ir izstrādājis programmu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu sociālo prasmju pilnveidošanai vienaudžu savstarpējās vardarbības risku mazināšanai. Laika posmā no 2014.gada aprīļa līdz maija beigām Cēsu pilsētas 3.pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē Rūķu grupiņā tiks īstenota pilotprogramma, lai veidotu iecietīgāku, draudzīgāku, cieņpilnāku vidi un mazinātu vardarbības riskus vienaudžu starpā.
Bezmaksas seminārs pedagogiem jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā
2014. gada 2. aprīlis  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company” organizē bezmaksas semināru Cēsīs pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.
Cēsīs viesojas skolēni no Francijas
2014. gada 2. aprīlis  
No 28.marta līdz 5.aprīlim Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas viesi ir 25 skolēni un divas skolotājas no Francijas. Ģimnāzijas pedagogi un skolēni piedāvā plašu un daudzpusīgu programmu, lai viesi pēc iespējas labāk iepazītu Latvijas izglītību, dabu, kultūru, tradīcijas un aktivitātes, kas saista ģimnāzistus ārpus mācībām skolā, tāpēc viesi piedalās kā mācību procesā, tā viņiem piedāvātajās ekskursijās un pasākumos ģimnāzijā, Cēsīs, Līgatnē, Siguldā, Rīgā.
Izcili sasniegumi valsts ķīmijas olimpiādē
2014. gada 1. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.b klases skolnieks Edgars Klētnieks valsts ķīmijas olimpiādē parādīja izcilas zināšanas un ieguva zelta medaļu. Edgaru olimpiādei sagatavoja skolotāja Sarmīte Dreijalte. Paldies Edgara ģimenei par atbalstu!
Kartīšu konkurss Cēsu skolēniem un jauniešiem
2014. gada 1. aprīlis  
Tu vari iesaistīties Vispasaules Cēsnieku dienu organizēšanā! Izveido apsveikuma kartiņu cēsniekiem un Cēsu draugiem ar devīzi “Cēsīs vienmēr būsi gaidīts!”
Latvijas sociālie pedagogi iepazīst Cēsu 2. vidusskolas pieredzi
2014. gada 25. marts  
Pirmdien, 24. martā Cēsu 2. vidusskolā sadarbībā ar Sociālo pedagogu federāciju notika seminārs, kurā piedalījās sociālie pedagogi un darbinieki no vairākiem Latvijas novadiem, kā arī Cēsu novada sociālā dienesta vadītāja Iveta Sietiņsone, Cēsu Bāriņtiesas vadītāja Velga Ķeviņa un vadītājas vietniece Ilze Krēsliņa.
Iegūts starptautiskais vācu valodas diploms
2014. gada 31. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolnieces Zane Gelsberga, Lība Kaiva Gailīte, Raimonda Žvarte, Alise Dubkeviča nokārtoja starptautisko valodu prasmes eksāmenu (DSD2) un saņems starptautisko vācu valodas diplomu studijām vāciski runājošās zemēs.
Vidzemes debašu turnīrā uzvar DACVĢ komanda
2014. gada 28. marts  
Vidzemes reģionālajā debašu turnīrā, kurā skolēni debatēja par tēmu „Dalība NATO ir/nav uzlabojusi Latvijas ārējo drošību" Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas viena no komandām izcīna pirmo vietu.
Cēsu Valsts ģimnāzijas jaunieši piedalīsies Baltijas jūras plānošanā
2014. gada 25. marts  
Šo piektdien, 28. martā, Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. klases skolēni piedalīsies spēlē „Jūras saimnieku parlaments”, kur kopā ar jauniešiem no visas Latvijas mēģinās vienoties par gudru Latvijas jūras teritorijas apsaimniekošanu. Spēles laikā skolēni iejutīsies nozaru ekspertu lomās un, cīnoties par savas sfēras ietekmes zonām, piedāvās idejas integrētai jūras pārvaldībai. Viskompetentākie un pārliecinošākie nozaru pārstāvji saņems vērtīgas balvas.
Cēsu Valsts ģimnāzijas sasniegumi Valsts atklātajā ķīmijas olimpiādē
2014. gada 25. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni Valsts atklātajā ķīmijas olimpiādē ieguvuši ļoti labus rezultātus. 3. vieta Paulam Valdovskim (8.b kl.), atzinība Anitai Ilzei Gulbei (8.b kl.). 2. vieta Edgaram Klētniekam (11.b kl.), bet, startējot 12. klašu grupā, Edgars ieguva atzinību.
Cēsu Valsts ģimnāzijai panākumi valsts līmenī
2014. gada 17. marts  
Skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas gūst panākumus atklātajā angļu valodas olimpiādē un valsts matemātikas olimpiādē.
6. un 7. klases zēni sacenšas Cēsu Profesionālajā vidusskolā
2014. gada 17. marts  
Cēsu Profesionālajā vidusskolā 4. martā pulcējās trīsdesmit pieci 6. un 7. klašu zēni no Cēsu, Amatas, Raunas, Priekuļu, Vecpiebalgas un Pārgaujas novadiem, lai piedalītos Mājturības un tehnoloģiju un Tehniskās grafikas olimpiādēs.
Arodskolas puiši atkal stiprākie
2014. gada 13. marts  
Arodizglītības mācību iestāžu (AMI ) sporta kluba sacensībās roku cīņā Vidzemes reģionā Cēsu Profesionālā vidusskola ieguvusi 1. vietu. Šīs ir vienīgās AMI sporta kluba sacensības, kas notiek Cēsīs un Cēsu Profesionālās Vidusskolas puišiem goda lieta būt stiprākajiem.
Pusotra gada laikā iegūts mēbeļu galdnieka diploms
2014. gada 13. marts  
2013.gada janvārī mācības Cēsu Profesionālajā vidusskolā sāka 13 audzēkņi pēc vidusskolas un jau šī gada 8.martā deviņi no viņiem ieguva diplomu par vidējo profesionālo izglītību specialitātē mēbeļu galdnieks. Lielākā daļa beidzēju ir atradusi sev tīkamu darba vietu, daļa sāks patstāvīgu uzņēmējdarbību iegūtajā amatā.
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijai panākumi angļu valodas Cēsu novada un Vidzemes reģiona olimpiādē
2014. gada 13. marts  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijai panākumi krievu un vācu valodas valsts olimpiādēs
2014. gada 13. marts  
Karavīri un amatpersonas Cēsu skolās stāstīs par Latvijas desmitgadi NATO
2014. gada 10. marts  
Skolu akcijas „Latvijas desmitgade NATO” laikā Cēsu un apkārtnes skolās viesosies Aizsardzības ministrijas darbinieki un Nacionālo bruņoto spēku karavīri.
Cēsu Valsts ģimnāzijai panākumi valsts vēstures olimpiādē
2014. gada 7. marts  
Sudraba godalgu izcīnīja Ance Pavasare, atzinību - Nikola Serģe. Sveicam uzvarētājas!
Mājup no valsts lielā fināla - ar 3. vietu!
2014. gada 7. marts  
Otrdien, 2014.gada 4.martā, notika CSDD konkursa jaunajiem un topošajiem mopēdistiem „Gribu būt mobils!” Lielais fināls! Apsveicam komandu “Velo ripo”, kuri konkursā izcīnija godpilno 3. vietu!
Konkursam iesniegti deviņi inovatīvi labās prakses piemēri izglītībā
2014. gada 4. marts  
Lai apzinātu un popularizētu inovācijas izglītības jomā un veicinātu jaunu ideju ieviešanu, š. g. 4. janvārī Cēsu novada pašvaldība izsludināja konkursu skolotājiem „Inovatīvs labās prakses piemērs”. Kopumā ir pieteiktas deviņas inovācijas. Pieteikumus varēja iesniegt līdz 28. februārim
Cēsu pilsētas pamatskola CSDD konkursa „Gribu būt mobils!” lielajā finālā!
2014. gada 27. februāris  
Otrdien, 2014.gada 4.martā, pulksten 13:00 notiks CSDD konkursa jaunajiem un topošajiem mopēdistiem „Gribu būt mobils!” Lielais fināls! Tas norisināsies Biķernieku trases ēkā, S.Eizenšteina ielā 2, Rīgā. Lielajā finālā piedalīsies septiņu reģionu pusfinālu uzvarētāji, to vidū arī Cēsu pilsētas pamatskola.
CSDD konkursa "Gribu būt mobils!" pusfinālā Valmierā uzvar Cēsu pilsētas pamatskola
2014. gada 6. februāris  
Otrdien, 4.februārī notika CSDD konkursa "Gribu būt mobils!" Valmieras - pusfināls. 1. vietu un ceļazīmi uz finālu ar 76,75 punktiem izcīnīja Cēsu pilsētas pamatskolas komanda "Velo ripo" ar konsultējošo skolotāju Vinetu Stīpnieci.
Skatīt arhīvu

Printēt