Pasākumu kalendārs
<< Maijs 2015 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
A  A  A
Lapas karte


Vai izmantosi Cēsu bezmaksas WiFi Stacijas, Rožu, Pils un Vienības laukumos un Pils parkā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Rāmuļu pamatskolai 150
2015. gada 28. maijs  
Sestdien, 6.jūnijā, plkst.17.00 Rāmuļu pamatskola svinēs 150 gadu jubileju. Aicinām absolventus un darbiniekus uz skolas jubilejas pasākumu.
Cēsu novada bērnudārzu audzēkņi tiekas Sporta svētkos
2015. gada 25. maijs  
Ceturtdien, 21.maijā, Cēsu novada bērnudārzu 142 audzēkņi pulcējās ikgadējos Sporta svētkos, lai kopā sportotu.
Cēsu skolu koriem sasniegumi
2015. gada 25. maijs  
Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais koris „Tomēr” un 7.-9.klašu koris (diriģente Ilga Šķendere), Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais koris (diriģente Marika Slotina-Brante) un Cēsu 1.pamatskolas 5.–9.klašu koris „Con anima” (diriģente Ilga Šķendere) izvirzīti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 3.kārtas fināla konkursam.
Uzvara starptautiskā galvasrēķinu konkursā
2015. gada 21. maijs  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.b klases skolnieks Renāts Tutiņš parādīja izcilas zināšanas starptautiskajā galvasrēķinu konkursā, iegūstot 3. vietu. Šobrīd Renāts ir labākais galvas uzdevumu rēķinātājs valstī. Renāta trenere Diāna Siliņa.
A.Kalniņa Cēsu Mūzikas skola uzņem audzēkņus!
2015. gada 20. maijs  
A.Kalniņa Cēsu Mūzikas skola izsludina jaunu audzēkņu uzņemšanu 2015./2016.mācību gadam! Visi interesenti mīļi aicināti uz konsultācijām 25., 26.un 27.maijā vai 1., 2. un 3. jūnijā no plkst.16.00-18.00!
Aizvadīts seminārs par starptautiskiem izglītības projektiem
2015. gada 21. maijs  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijai ir nozīmīga pieredze starptautisku projektu darbā. Lai palīdzētu Cēsu novada izglītības iestādēm pilnīgāk izmantot iespējas piedalīties starptautiskos projektos, ģimnāzija 20.maijā rīkoja informatīvu semināru.
2.vieta starptautiskajā debašu turnīrā
2015. gada 20. maijs  
Debatējot par tēmu "Vai skaistumkonkursus vajag aizliegt?" Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda Sintija Tarasova, Edgars Klētnieks, Artis Jēkabs Dubkevičs izcīnīja 2.vietu starptautiskajā Pasaules debašu turnīrā.
Pirmā vieta konkursā "Tehnoloģijas nākotnes izglītībā"
2015. gada 20. maijs  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolnieks Emīls Mihailovs ar savu izstrādāto zinātniski pētniecisko dabu "Mobilais tālrunis/viedtālrunis - izglītojamo duāls rīks mācību procesā" ieguva 1.vietu un galveno balvu zinātniski pētniecisko darbu konkursā jauniešiem "Tehnoloģijas nākotnes izglītībā".
Cēsu skolēni demonstrē zināšanas „Jauno satiksmes dalībnieku forumā 2015”
2015. gada 19. maijs  
Otrdien, 19. maijā, Cēsu pilsētas pamatskolā notika Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) jauno velosipēdistu sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015”. Tajā piedalījās skolu komandas gan no Cēsu, gan apkārtējiem novadiem.
CVĢ panākumi Jauno ūdenspētnieku konkursā un sacensībās "Ugāle 2015"
2015. gada 18. maijs  
Uzņēmuma "Rīgas ūdens" organizētajā konkursā Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.b klases skolnieka Mika Ozola pētnieciskais darbs "Privātmāju sadzīves notekūdeņu attīrīšanas veidi no slāpekļa savienojumiem un to efektivitāte" ieguva 1.vietu.
Cēsniekam atzinība "Eiropas eksāmenā"
2015. gada 14. maijs  
Cēsu pilsētas Pastariņa skola gandarīta par 5. klases skolnieka Eduarda Veitnera iegūto atzinību un " Eiropas eksperta" nomināciju, piedaloties EK pārstāvniecības Latvijā organizētajā " Eiropas eksāmenā".
Skolēni veicina sadarbību pasākumā „Komandā ir spēks”
2015. gada 13. maijs  
Otrdien, 12.maijā, Cēsu pilsētas pamatskolā, 10 Cēsu novada skolu grupas no 7. līdz 8. klasei pirmo reizi iesaistījās pasākumā – sadarbības spēles „Komandā ir spēks”. Tajās piedalījās Cēsu pilsētas pamatskolas un Cēsu 2.vakara (maiņu) vidusskolas skolēni.
Apmācības par projektu vadību
2015. gada 13. maijs  
Projektu vadība – īsais kurss, katru dienu sakot no 18. maija līdz 29. maijam. Kursus vada Inta Lūse.
Atzinība par dalību konkursā "Mūsu 4.maija deklarācija"
2015. gada 6. maijs  
Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkotajā konkursā "Mūsu 4.maija deklarācija" savu izstrādāto video iesniedza Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 3. (t.i.,10.) b klases ģimnāzisti Deniss Agurjanovs un Ivo Teļesņikovs. Skolēnus darbam iedvesmotāja ģimnāzijas teātra studijas "Maska" režisore Guna Rukšāne.
Skolēni no Kokneses un Madonas viesosies Cēsu Profesionālajā vidusskolā
2015. gada 5. maijs  
Ceturtdien, 7.maijā, astoņi 7.-9. klašu skolēni no Kokneses novada un Madonas novada dosies iepazīties ar Cēsu profesionālās vidusskolas piedāvājumu.
Izsludina pieteikšanos uz bezmaksas vasaras nometni
2015. gada 30. aprīlis  
Līdz 11. maijam jaunieši no visas Latvijas vecumā no 16 līdz 21 gadam aicināti pieteikties bezmaksas desmit dienu nometnei, kas no 13. līdz 21. jūnijam notiks dažādās Latvijas pilsētās. Nometnē piedalīsies 28 jaunieši – 14 no Latvijas un 14 no Igaunijas, lai kopīgi iepazītu mūsu tautu vēsturi, pārbaudītu sevi dažādās sportiskās un atraktīvās aktivitātēs, kā arī dotos ekskursijās un sakoptu karavīru piemiņas vietas.
Cēsu Profesionālās vidusskolas audzēknim izcili panākumi valsts mēroga konkursā
2015. gada 27. aprīlis  
Cēsu Profesionālās vidusskolas 3.kursa audzēknis, topošais elektrotehniķis, Krišs Gābers pārstāvēja skolu valsts mēroga jauno enerģētikas speciālistu profesionālās meistarības konkursā „Jaunais profesionālis 2015". Konkurss norisinājās Liepājas Valsts tehnikumā 23. un 24.aprīlī. Nopietnā konkurencē starp citu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem Krišs ieguva augstāko novērtējumu – 1.vietu.
Noslēdzies profesionālās meistarības konkurss „KRĒSLS 2015" Cēsīs
2015. gada 27. aprīlis  
Cēsu Profesionālajā vidusskolā noslēdzĪes profesionālās meistarības konkurss „KRĒSLS 2015. Piecu dienu garumā no 20. līdz 24.aprīlim roku darbā no sagatavēm tika veidoti krēsli. Savu varēšanu un prasmes apliecina 13 skolas labākie mēbeļu galdnieki un namdari. No tiem tikai astoņi roku darbā paguva krēslu izgatavot no pirmdienas līdz piektdienas pusdienlaikam.
Cēsu 1.pamatskolas 1.a klase - Latvijas 1. klašu skolēnu sporta un prāta spēļu „Sportland pirmie soļi basketbolā” laureāti
2015. gada 24. aprīlis  
Lai ieinteresētu bērnus par sporta nodarbībām un aktīvu dzīvesveidu, kā arī palīdzētu iepazīt aizraujošo basketbola un sporta pasauli, VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar sporta apģērbu un inventāra tirgotājiem „Sportland” rīkoja konkursu pirmo klašu skolēniem „Sportland pirmie soļi basketbolā”. Katrā komandā startēja 12 dalībnieki – sešas meitenes un seši zēni, klases audzinātāja un sporta skolotāja.
Cēsniece iekļūst konkursa „Ceļojums uz operu” finālā
2015. gada 23. aprīlis  
Cēsu 1.pamatskolas 9.b klases skolniece Beāte Agneta Rause iekļuvusi starp 30 labākajiem skolēniem no visas Latvijas, kas piedalīsies Latvijas Nacionālās operas konkursa „Ceļojums uz operu” finālā!
Vasaras dienas nometne „Vides pētnieks”
2015. gada 21. aprīlis  
Biedrība „Brīnummāja” ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu piedāvā divas nometnes Cēsu novada bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Pirmā nometne notiks no 15.jūnija līdz 19. jūnijam un otrā no 29. jūnija līdz 3. jūlijam. Katrā no nometnēm varēs piedalīties 30 bērni, kuri ir deklarēti vai dzīvo Cēsu novadā.
Pedagogi prezentēs inovācijas izglītībā
2015. gada 20. aprīlis  
Inovācija izglītībā ir process, kurā tiek īstenotas jaunas idejas, kas ienes izglītībā pozitīvas progresīvas pārmaiņas. Lai apzinātu un popularizētu inovācijas izglītībā un veicinātu to ieviešanu, jau otro gadu Cēsu novadā tiek izsludināts pedagogu konkurss „Inovatīvs labās prakses piemērs”. Konkursam iesniegti 8 inovatīvi labās prakses piemēru pieteikumi, kas tiks demonstrēti konkursa komisijai šā gada 24.aprīlī.
Valsts fizikas olimpiādē - zelts
2015. gada 17. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12. b klases skolnieks Pēteris Pakalns parādīja izcilas zināšanas valsts fizikas olimpiādē, iegūstot zelta medaļu. Pēteris ir to jauno Latvijas fiziķu skaitā, kuri startēs Baltijas valstu fizikas olimpiādē Tallinā. Paldies Pētera vecākiem par atbalstu! Paldies fizikas skolotājam Reinim Lazdiņam!
Meklē viesģimenes YFU apmaiņas skolēniem no Čīles, Taizemes, Dānijas, Vācijas un Šveices
2015. gada 17. aprīlis  
Jau šīs vasaras beigās YFU programmas (Youth For Understanding) ietvaros Latvijā iebrauks 18 apmaiņas skolēni no dažādām pasaules valstīm – Čīles, Šveices, Dānijas, Vācijas un Taizemes. Latvijā viņi pavadīs vienu mācību gadu, lai iepazītu mūsu zemes kultūru, sabiedrību, kā arī apgūtu latviešu vai krievu valodu.
Izsludina pieteikšanos Svētku skolotāju stipendijai
2015. gada 17. aprīlis  
XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lieldraugs Swedbank kopā ar Valsts Izglītības satura centru (VISC) rosina sumināt Dziesmu un deju svētku skolotājus, izsludinot pieteikšanos Swedbank Svētku skolotāju stipendijām 500 eiro apmērā. Stipendijas saņems 50 bērnu un jauniešu tautas mākslas kolektīvu - koru, tautas deju kolektīvu, folkloras kopu, koklētāju ansambļu, pūtēju orķestru u.c. - vadītāji, kuri jebkad bijuši vai joprojām ir iesaistīti Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kustībā.
Latvijas komanda ar augstiem panākumiem startē Prāgas debašu turnīrā
2015. gada 16. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni Sintija Tarasova, Artis Dubkevičs un Edgars Klētnieks brīvdienās notikušajā starptautiskajā debašu turnīrā Prāgā izcīna piekto vietu cīņā starp 50 debatētāju komandām no visas pasaules. Individuālais sasniegums Edgaram Klētniekam, kas ieguva turnīra otrā labākā runātāja titulu.
Par pussimts oriģinālām gleznām vairāk
2015. gada 15. aprīlis  
Bērni no Amatas, Apes, Balvu, Cēsu, Krimuldas, Mazsalacas, Limbažu, Priekuļu, Smiltenes, Strenču, Vecpiebalgas novadiem un Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm, izveidojuši vairāk nekā 50 gleznas, kas prasījis radošu izdomu un lielu pacietību. SIA ZAAO par vides izglītību atbildīgie speciālisti, kā gleznu veidošanas konkursa rīkotāji, ir izvērtējuši iesniegtās gleznu fotogrāfijas un to aprakstus, nosakot laureātus.
Panākumi Valsts vēstures olimpiādē un Vidzemes debašu turnīrā
2015. gada 8. aprīlis  
Vēstures 21.valsts olimpiādē 9.klašu skolēniem Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēns Dāvis Krūmiņš 71 Latvijas skolēna konkurencē ieguvis 3.vietu. ​Paldies Dāvja ģimenei par atbalstu un skolotājam Aivaram Karlsonam par ieguldīto darbu.
Rāmuļu skolai mācību vizīte Slovēnijā
2015. gada 7. aprīlis  
No 21.marta līdz 28.martam Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projekta „European Child - Healthy Body, Clever Mind” gaitā Ieva Lapsiņa, Ija Brammane un Guna Dālmane piedalījās mācību vizītē Slovēnijā.
Skatīt arhīvu

Printēt