Pasākumu kalendārs
<< Septembris 2014 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
A  A  A
Lapas karte
Kurš šīs vasaras pasākums Tev patika vislabāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Alūksnes novada skolotāji gūst pieredzi Cēsīs
2014. gada 19. septembris  
Lai papildinātu pieredzi svešvalodas mācīšanā, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā viesojās Alūksnes novada krievu valodas skolotāji. Viesi iepazinās ar ģimnāziju, praksē vēroja mācību stundu 4.(t.i.,9.) b klasē, kuru vadīja skolotāja Modrīte Sņegoviča. Pēc vizītes skolā Alūksnes skolotāji apmeklēja Bērnu zinātnes centru Z(in)oo, kas ir mācību procesa iedvesmojošais partneris ikvienai skolai, kā arī izbaudīja Cēsu vēstures un šodienas rudenīgo skaistumu.
Nodarbības atsāk mazuļu skoliņa "Brīnumzaķēns"
2014. gada 18. septembris  
Jūs kopā ar savu 1 – 3 g.v. bērniņu tiekat gaidīti mazuļu skoliņā “Brīnumzaķēns” Nodarbības šogad notiek otrdienās plkst. 10:00 un plkst. 11:30 „Cēsu ģimenes centra” mazuļu skolā Valņu ielā 13 (1. stāvā). Pirmā nodarbība – 23.septembrī.
Karjeras nedēļas ietvaros digitālā karjeras spēlē jaunieši var uzzināt savu personības tipu
2014. gada 15. septembris  
Valsts izglītības attīstības aģentūra sociālajā tīklā Draugiem.lv izveidojusi digitālu spēli „Kāds tipiņš Tu esi?”, lai jauniešiem interaktīvā veidā parādītu, kā pašiem meklēt atbildes uz savas karjeras izvēles jautājumiem. Spēle piedāvā jauniešiem izvērtēt savu uzvedību dažādās ikdienas situācijās, atklājot viņu karjeras veidošanas personības tipu. VIAA šo iniciatīvu ieplānojusi gadskārtējās Karjeras nedēļas ietvaros.
Cēsu profesionālās vidusskolas sadarbojas kopīgā, radošā projektā
2014. gada 15. septembris  
A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola un Cēsu Profesionālā vidusskola, sadarbībā ar aušanas darbnīcu “Vēverīšas”, uzsākušas kopīgu projektu, kura laikā abu skolu audzēkņi radoši pilnveidosies, kopīgi iegūs jaunas prasmes mūzikas instrumentu izgatavošanā un apgūs dažādu mūzikas instrumentu spēli.
Konkurss „Dabai labu darīt!” skolniekiem un pirmsskolniekiem
2014. gada 15. septembris  
SIA ZAAO (ZAAO) sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina ZAAO darbības reģiona skolas un pirmskolas izglītības iestādes iesaistīties otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu nodošanas konkursā „Dabai labu darīt!”
Vienosies par Cēsu skolnieku rotas piemiņas karoga tradīciju saglabāšanu
2014. gada 12. septembris  
Pirmdien, 15.septembrī, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā notiks svinīga vienošanās parakstīšana, kas paredz sadarbību 2.Cēsu pulka skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga tradīcijas saglabāšanā. Vienošanos parakstīs Izglītības un Zinātnes ministre Ina Druviete, Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un desmit Vidzemes pašvaldību vadītāji.
Rāmuļu skolai 150 gadi!
2014. gada 11. septembris  
2014./ 2015. mācību gadā Rāmuļu skola svin 150 gadu jubileju. Atzīmējot šo nozīmīgo jubileju, skolēni izveidoja ziedu uzrakstu: SKOLAI-150.
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotājai Sarmītei Dreijaltei - Kronvalda fonda balva
2014. gada 11. septembris  
Par izciliem sasniegumiem darbā ar talantīgajiem skolēniem Valsts prezidents Andris Bērziņš Kronvalda fonda prēmiju Cēsu Valsts ģimnāzijas pasniedza skolotājai Sarmītei Dreijaltei.
Baltijas ceļa atceres pasākums 11.septembrī Cēsu 1. un Cēsu 2.pamatskolās
2014. gada 10. septembris  
Šogad aprit 25 gadi, kopš Baltijas valstu ļaudis 1989.gada 23.augustā vienojās unikālā un miermīlīgā masu demonstrācijā, kuras laikā vairāk nekā miljons cilvēku sadevās rokās, lai veidotu 600 km garu cilvēku ķēdi caur trijām Baltijas valstīm, vienojot Igauniju, Latviju un Lietuvu centienos pēc brīvības.
Apgūsti svešvalodas Cēsu Pieaugušo izglītības centrā!
2014. gada 10. septembris  
Ata Kronvalda fonda Atzinība Cēsu Valsts ģimnāzijai
2014. gada 10. septembris  
Par atzīstamiem sasniegumiem 2013./2014. m.g. valsts olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos darbos un atklātajās valsts olimpiādēs Valsts prezidents Andris Bērziņš pasniedza Atzinības rakstu Cēsu Valsts ģimnāzijas direktorei Guntai Bērziņai. Mākslas darbs ''Pūces pēdas" ir atzinība par iegūto 5. vietu valstī mācību darbā lielo skolu grupā.
Studijas kuplā skaitā uzsāk Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles studenti
2014. gada 9. septembris  
Sestdien, 6. septembrī, L. Paegles ielā 1, Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu studentiem atklāja Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē. Savus studentus, kas šogad uz pirmo studiju dienu bija sapulcējušies kuplā skaitā, sveica Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore Gunta Bērziņa un augstskolas filiāles vadītāja Inga Jurševska un pasniedzēji.
Izglītība un konkursi vides kvalitātes uzlabošanai
2014. gada 9. septembris  
SIA ZAAO (ZAAO) arī šajā mācību gadā aicina skolas un pirmskolas izglītības iestādes iesaistīties radošos, izglītojošos un praktiskos konkursos par vides tēmu. Tāpat reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā „Daibe” turpināsies mācību programmas īstenošana, padziļināti nodrošinot zināšanas par dabas sistēmām un procesiem, kā arī cilvēka un vides mijiedarbību.
Cēsu Valsts ģimnāzijas absolventi saņem biznesa izglītības sertifikātus
2014. gada 9. septembris  
Svinīgajā pasākumā Ungurmuižā mūsu skolas absolventi Artūrs Jānis Pētersons, Mārcis Urbāns, Katrīna Denisa Pastare Annija Ozola un Tomass Meļņiks saņēma starptautisko Edexel BTEC level 3 biznesa sertifikātus.
Pateicība pasaules olimpiāžu uzvarētājiem un skolotājiem
2014. gada 8. septembris  
1.septembrī Melngalvju namā Valsts prezidents Andris Bērziņš un Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete sveica pasaules olimpiāžu dalībniekus un skolotājus.
Projekta aktivitātes bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām integrācijai
2014. gada 28. augusts  
Cēsu novada pašvaldība iesaistījusies Izglītības iniciatīvu centra projektā „Sociālās integrācijas mehānismi bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām” ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām integrāciju vietējā sabiedrībā, uzlabot viņu izglītības kvalitāti un mazināt viņu atstumtību, veicinot viņu tiesību un interešu aizstāvību.
Oktobrī Cēsīs norisināsies Karjeras nedēļa
2014. gada 28. augusts  
Jau trešo gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs “Karjeras nedēļu”. Šogad tā vienlaicīgi visā Latvijā notiks laikā no 13. līdz 17. oktobrim.
Noslēgusies nometne „Gribu-Varu – Daru”.
2014. gada 26. augusts  
Ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra finansiālu atbalstu Cēsu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Cēsu novada p/a „Sociālais dienests” organizēja dienas nometni bērniem „Gribu – Varu – Daru!”.
RTU doktorantūras skola Cēsīs
2014. gada 25. augusts  
Nedēļa no 18. – 23. augustam Piebalgas ielā 3, kur nu jau kādu laiku saimnieko un jaunos tehniskos prātus iedvesmo Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāle, bija priekš vasaras neparasti rosīga: notika pirmā RTU starptautiskā doktorantu vasaras skola, kurā piecu dienu garumā 17 jaunie zinātnieki mēģināja izdomāt un realizēt tehnoloģiskus risinājumus sešu reālu Latvijas uzņēmumu SIA «DPA», SIA «Pogritech», SIA «Snovision», SIA «NeoZeo», SIA «Conelum» un Vides risinājumu institūts piedāvātajām problēmām.
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu sasniegumi starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs
2014. gada 21. augusts  
2014.gada jūlijā un augustā 28 Latvijas skolēni no Aglonas, Cēsīm, Daugavpils, Madonas, Rīgas un Valmieras piedalījās septiņās starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs.
Meklē debašu pulciņu skolotājus
2014. gada 21. augusts  
Cik bieži jums ir gadījies, ka cenšaties izstāstīt savu viedokli, bet redzat - klausītāji nesaprot? Vai arī - klausāties kāda politiķa runu, bet nevarat saprast, ko viņš grib pateikt? Šādas situācijas nenozīmē, ka jūs vai politiķi esat neprašas. Problēma ir nespēja argumentēti un skaidri izstāstīt savu viedokli. Bet to var iemācīties, un viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir debašu treniņi!
Skolotājiem pieredzes apmaiņa pirms jauna mācību gada
2014. gada 20. augusts  
Cēsu novada angļu valodas skolotāji, kuri māca skolēnus 1. - 6. klasēs, uzsākot jauno mācību gadu tikās, lai pārrunātu paveikto iepriekšējā mācību gadā, iepazītos ar jaunumiem normatīvajos dokumentos, izvirzītu prioritātes jaunajam mācību gadam, kā arī saplānotu kopējos pasākumus. Skolotāji vienojās, ka šajā mācību gadā tiks akcentēta pedagoģiskā kompetence - mācīt skolēniem mācīties, pavasarī rīkojot pieredzes apmaiņas semināru, lai padalītos savos veiksmes stāstos ar tuvākajiem kolēģiem.
Bronzas medaļa Cēsu Valsts ģimnāzijas skolniecei
2014. gada 17. jūlijs  
Marta Rudzīte, Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniece, ieguvusi Bronzas medaļu 25. starptautiskajā bioloģijas olimpiādē, kas notika no 20014. gada 6. jūlija līdz 13. jūlijam Bali, Indonēzijā.
Skatīt arhīvu

Printēt