Pasākumu kalendārs
<< Aprīlis 2015 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu bibliotēku?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Profesionālās vidusskolas atvērto durvju diena jaunajās mācību telpās
2015. gada 17. aprīlis  
Piektdien, 24.aprīlī, Cēsu Profesionālā vidusskola aicina uz atvērto durvju dienu jaunajā mācību korpusā, kā arī aplūkot audzēkņu diplomdarbu izstādi skolas ēkā Piebalgas ielā 3.
Valsts fizikas olimpiādē - zelts
2015. gada 17. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12. b klases skolnieks Pēteris Pakalns parādīja izcilas zināšanas valsts fizikas olimpiādē, iegūstot zelta medaļu. Pēteris ir to jauno Latvijas fiziķu skaitā, kuri startēs Baltijas valstu fizikas olimpiādē Tallinā. Paldies Pētera vecākiem par atbalstu! Paldies fizikas skolotājam Reinim Lazdiņam!
Cēsu 2.vidusskolas, Cēsu 3.deviņgadīgās skolas un Cēsu pilsētas Vakara vidusskolas salidojums
2015. gada 17. aprīlis  
Cēsu 2.vidusskolas, Cēsu 3.deviņgadīgās skolas un Cēsu pilsētas Vakara vidusskolas absolventi, skolotāji un skolas darbinieki! Būsiet gaidīti skolas salidojumā 2015.gada 16.maijā plkst.17.00 Valmieras ielā 19, Cēsīs.
Meklē viesģimenes YFU apmaiņas skolēniem no Čīles, Taizemes, Dānijas, Vācijas un Šveices
2015. gada 17. aprīlis  
Jau šīs vasaras beigās YFU programmas (Youth For Understanding) ietvaros Latvijā iebrauks 18 apmaiņas skolēni no dažādām pasaules valstīm – Čīles, Šveices, Dānijas, Vācijas un Taizemes. Latvijā viņi pavadīs vienu mācību gadu, lai iepazītu mūsu zemes kultūru, sabiedrību, kā arī apgūtu latviešu vai krievu valodu.
Izsludina pieteikšanos Svētku skolotāju stipendijai
2015. gada 17. aprīlis  
XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lieldraugs Swedbank kopā ar Valsts Izglītības satura centru (VISC) rosina sumināt Dziesmu un deju svētku skolotājus, izsludinot pieteikšanos Swedbank Svētku skolotāju stipendijām 500 eiro apmērā. Stipendijas saņems 50 bērnu un jauniešu tautas mākslas kolektīvu - koru, tautas deju kolektīvu, folkloras kopu, koklētāju ansambļu, pūtēju orķestru u.c. - vadītāji, kuri jebkad bijuši vai joprojām ir iesaistīti Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kustībā.
Pasākums jauniešiem “Nakts Cēsīs”
2015. gada 13. aprīlis  
Tradicionāli, sākoties pavasarim, Cēsu 2.vidusskolā notiks aizraujošas nakts aktivitātes jauniešiem. Ceturtdien, 23.aprīlī, plkst.21.00 jaunieši no visām Cēsu novada skolām aicināti piedalīties pasākumā „Nakts Cēsīs”, lai kopīgi orientētos naksnīgajās Cēsīs un piedalītos dažādās aktivitātēs skolā.
Latvijas komanda ar augstiem panākumiem startē Prāgas debašu turnīrā
2015. gada 16. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni Sintija Tarasova, Artis Dubkevičs un Edgars Klētnieks brīvdienās notikušajā starptautiskajā debašu turnīrā Prāgā izcīna piekto vietu cīņā starp 50 debatētāju komandām no visas pasaules. Individuālais sasniegums Edgaram Klētniekam, kas ieguva turnīra otrā labākā runātāja titulu.
Par pussimts oriģinālām gleznām vairāk
2015. gada 15. aprīlis  
Bērni no Amatas, Apes, Balvu, Cēsu, Krimuldas, Mazsalacas, Limbažu, Priekuļu, Smiltenes, Strenču, Vecpiebalgas novadiem un Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm, izveidojuši vairāk nekā 50 gleznas, kas prasījis radošu izdomu un lielu pacietību. SIA ZAAO par vides izglītību atbildīgie speciālisti, kā gleznu veidošanas konkursa rīkotāji, ir izvērtējuši iesniegtās gleznu fotogrāfijas un to aprakstus, nosakot laureātus.
Līvu un Rāmuļu skolēni iepazīst galvaspilsētu
2015. gada 15. aprīlis  
Līvu pamatskolas skolotāja Inga Andersone un direktore Antra Gabranova sadarbībā ar Vaives pagasta pārvaldi sagatavoja un īstenoja projektu „Garā pupa”. Tā rezultātā 13 Līvu pamatskolas un 11 Rāmuļu pamatskolas skolēni devās uz Rīgu, biedrības „Ascendum” izplānotā ekskursijā.
Cēsu skolotāja māca latviešu Lieldienu tradīcijas Upsalā
2015. gada 15. aprīlis  
Piektdien, 3.aprīlī, skolotāja Cēsu pilsētas pamatskolas skolotāja Ērika Siliņa vadīja radošās darbnīcas Upsalas Latviešu biedrības Lieldienu pasākumā Zviedrijā.
Z(in)oo meklē brīvprātīgos kosmosa izstādei SpaceExpo
2015. gada 13. aprīlis  
No 30. aprīļa līdz 10. maijam Esplanādē viesosies ceļojošā Eiropas kosmosa izstāde "SpaceExpo", ko organizē Zinātnes centrs "Z(in)oo" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Tās veiksmīgai norisei nepieciešami brīvprātīgie, kas iesaistītos organizēšanā un izstādes darbības nodrošināšanā.
CVĢ skolniece pārstāvēs Latviju pasaules bioloģijas olimpiādē
2015. gada 8. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolniece Marta Rudzīte atkārtoti izturēja atlases kārtu un ieguva tiesībās pārstāvēt Cēsu Valsts ģimnāziju un Latviju pasaules bioloģijas olimpiādē Dānijā
CVĢ skolēni startēs Pasaules debašu turnīrā
2015. gada 8. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas debatētāji Sintija Tarasova, Artis Jēkabs Dubkevičs un Edgars Klētnieks šodien dodas uz Pasaules debašu turnīru Prāgā
Panākumi Valsts vēstures olimpiādē un Vidzemes debašu turnīrā
2015. gada 8. aprīlis  
Vēstures 21.valsts olimpiādē 9.klašu skolēniem Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēns Dāvis Krūmiņš 71 Latvijas skolēna konkurencē ieguvis 3.vietu. ​Paldies Dāvja ģimenei par atbalstu un skolotājam Aivaram Karlsonam par ieguldīto darbu.
Rāmuļu skolai mācību vizīte Slovēnijā
2015. gada 7. aprīlis  
No 21.marta līdz 28.martam Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projekta „European Child - Healthy Body, Clever Mind” gaitā Ieva Lapsiņa, Ija Brammane un Guna Dālmane piedalījās mācību vizītē Slovēnijā.
Panākumi Valsts atklātajā ķīmijas olimpiādē
2015. gada 7. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni parādījuši ļoti labas zināšanas Valsts atklātajā ķīmijas olimpiādē.
Ekselentā smīdinātāja no Rāmuļiem
2015. gada 7. aprīlis  
Joku dienā, 1.aprīlī, 7.klases skolniece Jana Eglīte devās uz Rīgu, lai piedalītos Valsts izglītības satura centra rīkotajā konkursā "Anekdošu virpulis 2015" finālā. Janas pūrā bija neskaitāmi daudz anekdošu katrai dzīves situācijai. Ar savu runas mākslu viņa spēja sasmīdināt ikvienu. Sīvā konkurencē tika iegūts Ekselentās smīdinātājas tituls un I pakāpes diploms.
No Vidzemes konkursam "Latvijas Maksimālisti" saņemti vairāk nekā 50 pieteikumi
2015. gada 31. marts  
Noslēgusies pieteikšanās stipendiju konkursam “Latvijas Maksimālisti” - kopš 2014. gada oktobra līdz pat februāra vidum no Vidzemes reģiona saņemti 52 video pieteikumi. Par kopējo stipendiju fondu – 30 000 eiro – cīnās trīs simti desmit 5.-12. klašu un 1.-3.kursa profesionālo vidusskolu skolēni no visiem Latvijas reģioniem un Rīgas.
Valsts ķīmijas olimpiādē - zelts
2015. gada 30. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolnieks un pasaules ķīmijas olimpiādes bronzas medaļas laureāts Edgars Klētnieks pārliecinoši startēja valsts ķīmijas olimpiādē, izcīnot zelta medaļu. Sveicam!
CVĢ skolniece pārstāvēs Latvijas jaunatni Briselē
2015. gada 25. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolniece Sintija Tarasova izvirzīta pārstāvēt Latvijas jauniešu viedokli Briselē. Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizēja pasākumu "Ideju laboratorija" ar mērķi iesaistīt jauniešus Eiropas politikas veidošanā.
Panākumi Vidzemes novada skatuves runas konkursā
2015. gada 25. marts  
Izcilu sniegumu skatuves runas konkursā Valmierā demonstrēja Cēsu Valsts ģimnāzijas audzēkņi. Diāna Krista Stafecka ieguva Grand Prix balvu, bet Artūrs Zaikovskis 1.pakāpes diplomu.
Stāsts par pēdējo Pūķi
2015. gada 25. marts  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas proģimnāzijas klašu skolēniem bija brīnišķīga iespēja noskatīties Teātra dienai veltīto teātra pulciņa ,,Maska” izrādi - Tuves Jansones ,,Stāsts par pēdējo Pūķi”.
Vidzemes novada olimpiāde politikā un tiesībās
2015. gada 24. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolniece Sintija Tarasova ieguva 1.vietu, bet 12.c klases skolniece Elīna Gailīte - atzinību Vidzemes novada politikas un tiesību olimpiādē.
CVĢ skolēnu panākumi valsts atklātajā ķīmijas olimpiādē
2015. gada 23. marts  
Valsts atklātajā ķīmijas olimpiāde 12.klašu grupā 2.vieta Edgaram Klētniekam, 9.klašu grupā 3.vieta Paulam Valdovskim, 8.klašu grupā atzinība Diānai Paulai Upmalei.
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu sasniegumi valsts mācību priekšmetu olimpiādēs
2015. gada 20. marts  
Otro vietu informātikas (programmēšanas) un matemātikas olimpiādē ieguva Pēteris Pakalns, atzinību informātikas (programmēšanas) olimpiādē - Marta Rudzīte. Vācu valodā trešo vietu ieguva Mārtiņš Gailis.
Vidusskolēniem iespēja piedalīties nometnē "L-EARN"
2015. gada 19. marts  
RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbībā ar SEB banku piedāvā vidusskolēniem aizraujošu iespēju uz 2 nedēļām kļūt par daļu no “menedžmenta komandas”, izmēģināt, ko nozīmē darboties biznesa vidē, un iegūt stipendiju mācībām RBS. L-EARN ir īpaši vidusskolēniem izstrādāta nometne, kuras ietvaros tās dalībnieki gūs ieskatu biznesa pasaulē, apgūs lēmumu pieņemšanas, problēmu risināšanas un ideju ģenerēšanas prasmes.
Zēni sacenšas mājturības un tehnoloģiju prasmēs
2015. gada 16. marts  
Pavasara ieskaņās Cēsu profesionālās vidusskolas telpās otro gadu notika Cēsu, Amatas, Raunas, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, un Pārgaujas novadu izglītības iestāžu 6.-7. klases un 8.-9. klases mājturības un tehnoloģiju olimpiāde. Olimpiādes dalībnieki pārstāvēja 17 izglītības iestādes.
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija ierindojas Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā TOP skolu sarakstā
2015. gada 12. marts  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija atzīmēta kā skola, kura devusi vislielāko skaitu veiksmīgu studentu tūlīt aiz lielajām Rīgas skolām. Ģimnāzija lepojas, ka saviem skolēniem sniedz ne tikai akadēmiskas zināšanas, bet sagatavo veiksmīgai tālākai izglītības un dzīvei. SSE Riga Top skolu sarakstā minēts Baltijas valstu skolu absolventu skaits, kuri pabeiguši studijas augstskolā no tās dibināšanas 1996. gadā.
Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore saņem Latvijas Skolotāju balvu un rektora atzinības rakstu
2015. gada 10. marts  
Latvijas Universitātes darbinieku gadskārtējā sapulcē tradicionāli tiek apbalvoti izcilākie zinātnieki, skolotāji, skolu direktori un Latvijas Universitātes darbinieki. 2015.gadā Latvijas Skolotāju balva un rektora atzinības raksts piešķirts Cēsu Valsts ģimnāzijas direktorei Guntai Bērziņai. Latvijas Universitātē šogad no Vidzemes novada vidusskolu un ģimnāziju absolventiem iestājies absolūti lielākais skolēnu skaits – 23 jauni studenti.
Vēsturiskā Cēsu rajona skolēni saņem stipendijas
2015. gada 26. februāris  
Ceturtdien, 26.februārī, Cēsu Draudzīgā Aicinājuma Valsts ģimnāzijā tika pasniegtas stipendijas par sasniegumiem un centību mācībās 30 vēsturiskā Cēsu rajona skolēniem. Stipendijas nodrošina mecenāts Druvis Mūrmanis sadarbībā ar Draudzīgā aicinājuma fondu un Vītolu fondu.
Rāmuļu skolotāji iepazīst Lielbritānijas izglītības sistēmu
2015. gada 13. februāris  
No 3.februāra līdz 7.februārim Rāmuļu pamatskolas pedagoģes Inese Vītiņa un Ieva Lapsiņa piedalījās Erasmus+ projekta „European Child - Healthy Body, Clever Mind” mācību vizītē Londonā.
Skatīt arhīvu

Printēt