Pasākumu kalendārs
<< Septembris 2014 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
A  A  A
Lapas karte
Vai jau esat iemēģinājuši ērtos Vidzemes koncertzāles "Cēsis" kino krēslus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Cēsu Pieaugušo izglītības centrā iespēja apgūt svešvalodas!
2014. gada 28. augusts  
Projekta aktivitātes bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām integrācijai
2014. gada 28. augusts  
Cēsu novada pašvaldība iesaistījusies Izglītības iniciatīvu centra projektā „Sociālās integrācijas mehānismi bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām” ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām integrāciju vietējā sabiedrībā, uzlabot viņu izglītības kvalitāti un mazināt viņu atstumtību, veicinot viņu tiesību un interešu aizstāvību.
Oktobrī Cēsīs norisināsies Karjeras nedēļa
2014. gada 28. augusts  
Jau trešo gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs “Karjeras nedēļu”. Šogad tā vienlaicīgi visā Latvijā notiks laikā no 13. līdz 17. oktobrim.
Noslēgusies nometne „Gribu-Varu – Daru”.
2014. gada 26. augusts  
Ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra finansiālu atbalstu Cēsu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Cēsu novada p/a „Sociālais dienests” organizēja dienas nometni bērniem „Gribu – Varu – Daru!”.
RTU doktorantūras skola Cēsīs
2014. gada 25. augusts  
Nedēļa no 18. – 23. augustam Piebalgas ielā 3, kur nu jau kādu laiku saimnieko un jaunos tehniskos prātus iedvesmo Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāle, bija priekš vasaras neparasti rosīga: notika pirmā RTU starptautiskā doktorantu vasaras skola, kurā piecu dienu garumā 17 jaunie zinātnieki mēģināja izdomāt un realizēt tehnoloģiskus risinājumus sešu reālu Latvijas uzņēmumu SIA «DPA», SIA «Pogritech», SIA «Snovision», SIA «NeoZeo», SIA «Conelum» un Vides risinājumu institūts piedāvātajām problēmām.
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu sasniegumi starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs
2014. gada 21. augusts  
2014.gada jūlijā un augustā 28 Latvijas skolēni no Aglonas, Cēsīm, Daugavpils, Madonas, Rīgas un Valmieras piedalījās septiņās starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs.
Meklē debašu pulciņu skolotājus
2014. gada 21. augusts  
Cik bieži jums ir gadījies, ka cenšaties izstāstīt savu viedokli, bet redzat - klausītāji nesaprot? Vai arī - klausāties kāda politiķa runu, bet nevarat saprast, ko viņš grib pateikt? Šādas situācijas nenozīmē, ka jūs vai politiķi esat neprašas. Problēma ir nespēja argumentēti un skaidri izstāstīt savu viedokli. Bet to var iemācīties, un viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir debašu treniņi!
Skolotājiem pieredzes apmaiņa pirms jauna mācību gada
2014. gada 20. augusts  
Cēsu novada angļu valodas skolotāji, kuri māca skolēnus 1. - 6. klasēs, uzsākot jauno mācību gadu tikās, lai pārrunātu paveikto iepriekšējā mācību gadā, iepazītos ar jaunumiem normatīvajos dokumentos, izvirzītu prioritātes jaunajam mācību gadam, kā arī saplānotu kopējos pasākumus. Skolotāji vienojās, ka šajā mācību gadā tiks akcentēta pedagoģiskā kompetence - mācīt skolēniem mācīties, pavasarī rīkojot pieredzes apmaiņas semināru, lai padalītos savos veiksmes stāstos ar tuvākajiem kolēģiem.
Bronza Starptautiskajā ķīmijas olimpiādē
2014. gada 11. augusts  
No 2014.gada 20.jūlija līdz 29.jūlijam Latvijas skolēnu komanda piedalījās 46.Starptautiskajā ķīmijas olimpiādē, kas norisinājās Vjetnamas galvaspilsētā Hanojā. Latvijas komandu veidoja četri skolēni , tai skaitā Cēsu Valsts ģimnāzijas skolas 11.B klases skolēns Edgars Klētnieks. Pēc desmit stundu darba, pildot trīs laboratorijas darbu uzdevumus un risinot piecus teorētiskos uzdevumus, Edgars Klētnieks izcīnīja bronzas medaļu.
Cēsu 1. pamatskolai panākumi domrakstu konkursā
2014. gada 29. jūlijs  
Noslēdzies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētais domrakstu konkurss bērniem "Kā atmodināt Saulcerīti?". Pavisam tika iesūtīti 259 darbi, tos vērtēja rakstnieks Māris Rungulis, Jūrmalas Dubultu bērnu bibliotēkas vadītāja Inguna Radziņa un Latviešu valodas aģentūras projektu koordinatore Velga Līcīte.
Bronzas medaļa Cēsu Valsts ģimnāzijas skolniecei
2014. gada 17. jūlijs  
Marta Rudzīte, Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniece, ieguvusi Bronzas medaļu 25. starptautiskajā bioloģijas olimpiādē, kas notika no 20014. gada 6. jūlija līdz 13. jūlijam Bali, Indonēzijā.
16 Cēsu novada skolēni saņem ministru prezidentes atzinības
2014. gada 13. jūnijs  
Noslēdzoties 2013./2014. mācību gadam, 16 Cēsu novada skolēni saņēmuši ministru prezidentes Laimdotas Straujumas atzinību par panākumiem valsts olimpiādēs, zinātniskajās konferencēs un mācībās.
Skatīt arhīvu

Printēt