Pasākumu kalendārs
<< Janvāris 2015 >>
POTCPSSv.
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
A  A  A
Lapas karte
Vai plānojat izmantot publisko slidotavu Cēsu stadionā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Cēsnieki – labākie debatētāji Baltijā
2015. gada 28. janvāris  
Jau vairākkārt cēsnieki ir uzrādījuši lielisku sniegumu Latvijas debašu aprindās, bet šogad Cēsu Valsts ģimnāzijas debatētāji ir sasnieguši to, kas vēl nav līdz šim vēl nebija izdevies nevienai citai Latvijas komandai – uzvarēt Igaunijas skolu debašu turnīrā English College Open 2015.
Dabaszinātņu darbnīcas 9.klašu skolēniem
2015. gada 27. janvāris  
Cēsu Valsts ģimnāzija aicina 9.klašu skolēnus 31.janvārī plkst.10.00 uz tikšanos ķīmijas, bioloģijas, fizikas un matemātikas darbnīcās. Nodarbību ilgums līdz plkst.12.45.
Cēsniekiem panākumi valsts pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu konkursā
2015. gada 23. janvāris  
Noslēgusies Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmu Pūšaminstrumentu spēle (koka pūšaminstrumenti un metāla pūšaminstrumenti) un Sitaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa II kārta.
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu panākumi valsts bioloģijas olimpiādē
2015. gada 26. janvāris  
Pagājušajā nedēļā, 21.,22.un 23.janvārī norisinājās valsts bioloģijas olimpiāde. Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni mājās atveda visa kaluma medaļas. Zelts - pasaules olimpiādes laureātei Martai Rudzītei, sudrabs - Elzai Gāršai, bronza - Paulam Valdovskim.
Zēni sacenšas tehniskās grafikas olimpiādē
2015. gada 23. janvāris  
Cēsu 2.pamatskolā pulcējās divdesmit viens 5.- 6.klašu un 7.klašu zēns no Cēsu, Amatas, Raunas, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, un Pārgaujas novadu izglītību iestādēm, lai piedalītos Tehniskās grafikas olimpiādē. Olimpiādes dalībnieki pārstāvēja divpadsmit izglītības iestādes.
Aizsākta jauna radoša aktivitāte - priedes koka auto sacensības
2015. gada 23. janvāris  
Cēsu 2.pamatskolas telpās aizsākta jauna radoša priedes koka auto modeļu sacensības. Sacensībās 5.-7.klašu zēni piedalījās ar pašizgatavotiem auto modeļiem, kurus ripināja pa 1.30 m augsto un 9.50 m garo trasi.
Cēsu Valsts ģimnāzijas kori gatavojas XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.
2015. gada 16. janvāris  
CVĢ koris „Tomēr” un pamatskolas klašu koris diriģentes Ilgas Šķenderes vadībā aktīvi gatavojas gaidāmajiem XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas norosināsies šā gada vasarā. 2014./15. mācību gada laikā koru dalībnieki ir uzstājušies ar plašām koncertprogrammām ģimnāzijas jubilejas pasākumos, LR gadadienai veltītajā pasākumā, labdarības akcijā, Ziemassvētku koncertuzvedumā, kā arī gatavojas uzstāties 20.janvāra Barikāžu atcerei veltītajā piemiņas pasākumā un uzstāsies sadraudzības koncertā ar Gulbenes un Madonas ģimnāziju koriem.
Cēsu Pieaugušo izglītības centrā "Itāļu valoda iesācējiem"
2015. gada 16. janvāris  
Intensīvais norvēģu valodas kurss iesācējiem!!!
2015. gada 15. janvāris  
Ahimas skolotāji un skolēni draudzības vizītē Rāmuļos
2014. gada 15. decembris  
No 10.decembra līdz 15.decembrim Rāmuļu pamatskolā viesojās četri skolotāji un deviņpadsmit skolēni no Ahimas Meža skolas, kuras kopš pagājušā gada ir kļuvušas par sadraudzības skolām.
Jaunieši var bez maksas iegūt profesiju
2014. gada 10. decembris  
Sākusies ziemas uzņemšana 30 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā, kas piedāvā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem bez maksas apgūt kādu no 62 profesijām Jauniešu garantijas projekta ietvaros. Mācības ilgs 1 vai 1,5 gadu, pieejama arī stipendija no 70 līdz 115 eiro mēnesī.
Cēsu pedagogi pārrunā darba samaksas jautājumus
2014. gada 9. decembris  
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļa otrdien, 9.oktobrī, organizēja tikšanos ar Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktora vietniece pedagogu un pieaugušo izglītības jomā Baibu Bašķeri, lai pārrunātu pedagogu algu jautājumus.
Labdarības pasākums „Ar eņģeli plaukstiņā”
2014. gada 8. decembris  
Lai sagādātu prieku bērniem, kuri palikuši bez vecāku apgādības un dzīvo audžuģimenēs un pateiktos viņu aizbildņiem, Cēsu novada izglītības iestāžu skolēni un viņu pedagogi un vecāki Cēsu pilsētas pamatskolas skolotājas Vinetas Stīpnieces vadībā sagatavojuši labdarības pasākumu „Ar eņģeli plaukstiņā”. Labdarības pasākums notiks š. g. 11.decembrī Cēsu 2.pamatskolā. Uz to tiek aicināti audžuģimeņu bērni un viņu aizbildņi no Cēsu, Amatas, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novadiem.
Panākumi literārajā konkursā un debašu turnīrā
2014. gada 8. decembris  
Cēsu Valsts ģimnāzija - uzvarētāja komandu olimpiādē "Atvērtā kopa"
2014. gada 4. decembris  
Komandu olimpiādē "Atvērtā kopa" mūsu skola ir to četru skolu grupā (Siguldas Valsts ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Rīgas Franču licejs), kurām izdevās iegūt godalgotas vietas visās klašu grupās. Organizētāji īpaši uzteic 8. b klases komandu "Burbulīši", kurai līderkomandas godu izdevās saglabāt jau otro gadu, aiz sevis atstājot Rīgas Valsts 1. ģimnāziju.
Piecpadsmito reizi Cēsīs Valsts ģimnāziju skolēnu konkurss svešvalodās
2014. gada 2. decembris  
Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija rīko Valsts ģimnāziju skolēnu konkursu svešvalodās, ko visus gadus saista vienota tēma „Latvija un latvieši”. Šogad publisko runu konkursā angļu, vācu un krievu valodā par tematu „Latviešu mūzika jauniešu dzīvē” piedalījās Āgenskalna, Cēsu, DACVĢ, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils, Madonas, Ogres, Rīgas 1., Valmieras Valsts ģimnāziju, A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi. Konkursanti atzina, ka personīgās emocijas, dziedot latviešu dziesmas, ir dziļākas, tās saliedē paaudzes un draugus gan valsts, skolas un ģimenes svētkos, gan grūtos brīžos.
Cēsu novada vecāki atbalsta skolotājus
2014. gada 28. novembris  
Cēsu novada Vecāku domes sēde novembrī tika organizēta Līvu pamatskolā. Vecāku domes pārstāvji iepazinās ar skolas ikdienas darba organizēšanu un aktualitātēm. Skolas direktore pastāstīja par sadarbību ar norvēģiem, viņu devumu un atbalstu skolas un ģimeņu materiālās situācijas uzlabošanā.
Cēsu Valsts ģimnāzija - viena no labākajām Latvijā
2014. gada 14. novembris  
Piektdien, 14.novembrī, Vidzemes koncertzālē „Cēsis” svinīgā ceremonijā tika sveikti Latvijas skolas, kuru absolventiem bijuši vislabākie sasniegumi centralizētajos eksāmenos. Skolu reitinga 2014 ģimnāziju grupā labāko vidū iekļuva arī Cēsu Valsts ģimnāzija - 3.vieta mazo pilsētu ģimnāziju grupā. Pirmajā vietā atkārtoti ierindojās Siguldas Valsts ģimnāzija. Lielo pilsētu ģimnāzijas tika vērtētas atsevišķi - "Skolu reitinga 2014" virsotnē ierindojas un zināšanu simbola - Pūces - apbalvojumu atkārtoti saņēma Rīgas Valsts 1.ģimnāzija.
Pateicība pasaules olimpiāžu uzvarētājiem un skolotājiem
2014. gada 8. septembris  
1.septembrī Melngalvju namā Valsts prezidents Andris Bērziņš un Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete sveica pasaules olimpiāžu dalībniekus un skolotājus.
Skatīt arhīvu

Printēt