Pasākumu kalendārs
<< Oktobris 2014 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
A  A  A
Lapas karte
Vai Tevi apmierina 12. Saeimas vēlēšanu rezultāti?
 Skatīt atbildes
Novads » Satiksme » Satiksmes ierobežojumi

» Satiksmes ierobežojumi
» Satiksme


Satiksmes ierobežojumi Centrālās bibliotēkas ēkas pieguļošajās ielās
 
Sakarā ar daļēju Noliktavas ielas rekonstrukcijas darbu pabeigšanu no 2013. gada 8.oktobra tiek mainīta autotransporta kustības shēma Cēsu Centrālās bibliotēkas ēkas piegulošajās ielās visā bibliotēkas rekonstrukcijas darbu laikā (līdz 2014.gada 1.oktobrim):

- Noliktavas ielas posmā no Raunas ielas līdz Pļavas ielai noteikta autotransporta vienvirziena kustība virzienā no Raunas ielas;
- Raiņa ielas posmā no Noliktavas ielas līdz Raunas ielai noteikta autotransporta vienvirziena kustība virzienā no Noliktavas ielas. Posmam tiek saglabāts dzīvojamās zonas statuss.
- Raunas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Noliktavas ielai noteikta autotransporta vienvirziena kustība virzienā no Raiņa ielas. Posmam tiek saglabāts dzīvojamās zonas statuss.

Kā galvenās ielas noteiktas Noliktavas iela no Uzvaras bulvāra līdz Raiņa ielai un Raiņa iela no Noliktavas ielas līdz Piebalgas ielai.

Bibliotēkas rekonstrukcijas laikā iespējami īslaicīgi papildus transporta ierobežojumi, par kuriem iedzīvotāji tiks informēti Cēsu novada pašvaldības mājas lapā.


No 2. līdz 6. jūnijam slēgta dzelzceļa pārbrauktuve uz J.Poruka ielas
 
No 2. jūnija līdz 6. jūnijam tiks veikts dzelzceļa pārbrauktuves remonts uz J. Poruka ielas. Līdz ar to pārbrauktuve būs slēgta transporta kustībai. Iedzīvotaji aicināti remontdarbus apbraukt pa Dzelzceļa ielu un izmantot pārbrauktuvi uz Valmieras ielas.

Atvainojamies par sagādātājām neērtībām!

Remondarbu apbraukšanas shēma (pdf)

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt