Pasākumu kalendārs
<< Jūlijs 2014 >>
POTCPSSv.
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Eiro kalkulators
Ls:
€:
A  A  A
Lapas karte

Vai plānojat jūlija nogalē apmeklēt Vispasaules Cēsnieku dienas vai Cēsu svētkus?
 Skatīt atbildes
Novads » Satiksme » Satiksmes ierobežojumi

» Satiksmes ierobežojumi
» Satiksme


Satiksmes ierobežojumi Centrālās bibliotēkas ēkas pieguļošajās ielās
 
Sakarā ar daļēju Noliktavas ielas rekonstrukcijas darbu pabeigšanu no 2013. gada 8.oktobra tiek mainīta autotransporta kustības shēma Cēsu Centrālās bibliotēkas ēkas piegulošajās ielās visā bibliotēkas rekonstrukcijas darbu laikā (līdz 2014.gada 1.oktobrim):

- Noliktavas ielas posmā no Raunas ielas līdz Pļavas ielai noteikta autotransporta vienvirziena kustība virzienā no Raunas ielas;
- Raiņa ielas posmā no Noliktavas ielas līdz Raunas ielai noteikta autotransporta vienvirziena kustība virzienā no Noliktavas ielas. Posmam tiek saglabāts dzīvojamās zonas statuss.
- Raunas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Noliktavas ielai noteikta autotransporta vienvirziena kustība virzienā no Raiņa ielas. Posmam tiek saglabāts dzīvojamās zonas statuss.

Kā galvenās ielas noteiktas Noliktavas iela no Uzvaras bulvāra līdz Raiņa ielai un Raiņa iela no Noliktavas ielas līdz Piebalgas ielai.

Bibliotēkas rekonstrukcijas laikā iespējami īslaicīgi papildus transporta ierobežojumi, par kuriem iedzīvotāji tiks informēti Cēsu novada pašvaldības mājas lapā.


No 2. līdz 6. jūnijam slēgta dzelzceļa pārbrauktuve uz J.Poruka ielas
 
No 2. jūnija līdz 6. jūnijam tiks veikts dzelzceļa pārbrauktuves remonts uz J. Poruka ielas. Līdz ar to pārbrauktuve būs slēgta transporta kustībai. Iedzīvotaji aicināti remontdarbus apbraukt pa Dzelzceļa ielu un izmantot pārbrauktuvi uz Valmieras ielas.

Atvainojamies par sagādātājām neērtībām!

Remondarbu apbraukšanas shēma (pdf)

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt