A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sākusies Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde

Sākusies Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde

Šodien sākta Cēsu grants ielu virsmas divkārtu apstrāde. Pirmā iela, kas tiek sakopta, ir Ausekļa iela, kam sekos Turaidas ielas un Rūdolfa Blaumaņa bulvāra seguma ieklāšana.

Iepriekš ziņots, ka šī metode tiks pielietota, lai uzlabotu ceļa seguma stāvokli kopumā deviņām grants ielām – nodrošinātu ceļa seguma virsmai nepieciešamo tekstūru un saķeres koeficientu, novērstu bedrīšu rašanos un iespējami samazinātu putekļu rašanos. Tas attiecīgi ļaus ieekonomēt budžeta līdzekļus ceļu greiderēšanai un pretputekļu ķīmijas kaisīšanai.

Kopumā tiks apstrādāti deviņi ielu posmi: Ķiršu iela, Raiskuma iela, Ausekļa iela, Briežu iela, Vāveres iela, Rūdolfa Blaumaņa bulvāris, Akmens iela, Pērļu iela, Turaidas iela.

Komunālā nodaļa atgādina, ka kvalitatīvs ceļa segums ilgstoši kalpos vien tad, ja braucēji ievēros braukšanas kultūru un ceļu satiksmes noteikumus, nepārkāpjot ātruma un automašīnas svara ierobežojumus. Īpaši piesardzīgi autobraucēji aicināti braukt pirmajās dienās pēc ceļa seguma ieklāšanas.

Publicēšanas datums: 2016. gada 20. septembris  

Komentāri

Janis Karelis 2016-09-24 19:36:16 Tas ir labi ka pilsētas ielas reiz būs salabotas , tikai viens jautājums kādēļ neuzlaboja ceļa segumus visā rajonā piem. Lauciņos vai Bērzaines rajonā , bet tikai konkrētās ielas. Labi ja es kļūdītos, bet kā vecs cēsinieks atverot pilsētas karti un saproti kas tur atrodas vai dzīvo tādēļ tajās ielās ir tāda rosība.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt