A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Sākas mediju akreditācija Latvijas Jaunatnes Olimpiādei

Sākas mediju akreditācija Latvijas Jaunatnes Olimpiādei

Otrdien, 13.jūnijā, sākas mediju akreditācija Latvijas Jaunatnes Olimpiādei, kas norisināsies 7.-9.jūlijā Cēsīs. Mediju akreditāciju pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir 28.jūnijs.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir nozīmīgs notikums Latvijas sportā, kas pulcē jaunos sportistus no visas Latvijas. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti 28 vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos, kā arī florbolā un orientēšanās sportā.

Mediju akreditāciju pieteikumi līdz 28.jūnijam ir jāsūta uz e-pastu: , kurā ir jānorāda sekojoša informācija:

• Pārstāvētā medija nosaukums;
• Virziens – žurnālists, fotogrāfs, operators;
• Vārds, uzvārds;
• Telefona NR;
• E-pasta adrese.

Mediju akreditācijas kartes varēs saņemt Olimpiādes preses centrā, kas atradīsies Vidzemes koncertzāles “Ērģeļu zālē” (Raunas iela 12-1, Cēsis), sākot no 6.jūlija plkst.12.00.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus Olimpiskajos sporta veidos. Vienlaikus sportisti sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas 23.-29.jūlijā notiks Ungārijas pilsētā Ģērā.

Cēsīs norisināsies šādi sporta veidi: basketbols, cīņa, džudo, galda teniss, karatē, loka šaušana, paukošana, riteņbraukšana-mtb, riteņbraukšana-šoseja, skeitbords, taekvondo, teniss, triatlons, florbols un orientēšanās.

Priekuļos notiks boksa, handbola un regbija sacensības, Burtniekos – golfs, Engurē – burāšana, Jelgavā – peldēšana, Jūrmalā – airēšana, Limbažos – kanoe un smaiļošana, Rīgā – jātnieku sports, mākslas  un sporta vingrošana, Siguldā – badmintons, Smiltenē – riteņbraukšana-bmx, svarcelšana, pludmales volejbols un volejbols, Valkā – šaušana, bet Valmierā – airēšanas slaloms un futbols.

Ar Latvijas Jaunatnes Olimpiādes Cēsis 2017 norisi un sporta veidu nolikumiem var iepazīties mājaslapā internetā: cesis2017.olimpiade.lv.

2015.gadā Latvijas Jaunatnes Olimpiāde notika Valmierā un Cēsīs, 2013.gadā Olimpiāde norisinājās Ventspilī, 2011.gadā – Jūrmalā, bet Valmiera Olimpiādes dalībniekus uzņēma 2009.gadā. Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde notiek reizi divos gados.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri AS “Latvenergo”, AS “Swedbank”, SIA “Moller Auto Krasta”, SIA “LDz Cargo” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.


Informāciju sagatavoja:

Mārtiņš Mālmeisters
LOK preses sekretārs
Mob. tel.: +371 26197135
E-pasts:


Publicēšanas datums: 2017. gada 13. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt