A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Eiropas Parlamenta vēlēšanās?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Rit Cēsu dzelzceļa stacijas rekonstrukcijas darbi

Rit Cēsu dzelzceļa stacijas rekonstrukcijas darbi

Cēsu dzelzceļa stacija iegūst jaunu un modernu izskatu. Tiek rekonstruēta stacijas ēka un atjaunoti dzelzceļa peroni, lai stacijas komplekss būtu iespējami pielāgots cilvēku vajadzībām un labsajūtai. Projektu finansē VAS "Latvijas Dzelzceļš". Darbus plānots pabeigt līdz 2014.gada beigām.

Iepriekš ziņojām, ka š.g. marta sākumā, vizītes laikā Cēsu novada pašvaldībā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss un VAS „Latvijas Dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis vienojās ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu par ēkas un dzelzceļa peronu rekonstrukciju. Būtisks nosacījums lēmumam par stacijas rekonstrukciju ir pašvaldības apņemšanās izmantot to pilnvērtīgāk - beidzoties rekonstrukcijai, dzelzceļa stacijā strādās „Pasažieru vilciens”, CATA, tur būs „Latvijas Pasta” filiāle kā arī tūrisma informācijas punkts.

Stacijas ēka būs pilnībā rekonstruēta, tā būs apsildāma, labiekārtota un ērta pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Dzelzceļa peroni būs pielāgoti cilvēku labsajūtai un drošibai, tie tiks izveidoti vienā līmenī ar vilciena iekāpšanas trepēm.

Patlaban notiek aktīvi būvniecības darbi, kurus plānots pabeigt līdz š.g. beigām. Rekonstrukcijas izmaksas sedz VAS "Latvijas Dzelzceļš".Pašvaldība šogad mērķtiecīgi uzlabos dzelzceļa stacijas apkārtni – gan sakārtojot Stacijas laukumu, gan atjaunojot bibliotēku, gan labiekārtojot t.s. smilšu laukumu.

Cēsu novada pašvaldība lūdz iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām, atgādinot, ka šis ir būtisks ieguldījums iedzīvotāju labsajūtai.

Informāciju sagatavoja
Aleksandrs Abramovs
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas jaunākais speciālists
t. 64121677
aleksandrs.abramovs@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2014. gada 20. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt