A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Mediju akreditācija "Latvijas Uzvaras diena, Cēsu kauju simtgade" notikumiem

Mediju akreditācija "Latvijas Uzvaras diena, Cēsu kauju simtgade" notikumiem

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību uzsāk plašsaziņas līdzekļu akreditāciju uz Latvijas Uzvaras dienas, Cēsu kauju simtgades notikumiem, kuri norisināsies 2019. gada 22. jūnijā Cēsīs.

Pieteikumi tiek pieņemti elektroniski, līdz 20. jūnijam aizpildot pieteikumu akreditācijai ŠEIT. Par akreditācijas piešķiršanu vai atteikumu Iesniedzējs tiks informēts e-pastā ne vēlāk kā 2019. gada 21. jūnijam.

Akreditācija uz Cēsu kauju simtgade notikumiem:
• nodrošina iespēja apmeklēt pasākumus brīvdabā (svētku atklāšana, kaujas rekonstrukcija, militārā parāde) un izstādi ”Pirmais gads” Cēsu vēstures un mākslas muzejā, ekspozīciju „Sirdsapziņas ugunskurs”, Pils ielā 12, Cēsīs;
• iespēju robežās nodrošina svētku koncerta apmeklējumu.

Uzmanību fotogrāfiem un filmēšanas grupām!
Pasākumos akreditētajiem fotogrāfiem un filmēšanas grupām piedāvāsim īpašas zonas Jūsu darba vajadzībām – militārā parāde, kaujas rekonstrukcija.

Transports uz Cēsīm
Nepieciešamības gadījumā mediju vajadzībām būs nodrošināts transports uz Cēsīm. Ja nepieciešams transports, lūgums to norādīt akreditācijas pieteikumā vai rakstot uz linda.pastare@km.gov.lv.

Preses centrs Cēsīs
22. jūnijā Cēsu novada pašvaldībā (Raunas iela 4, Cēsīs) darbosies preses centrs. Preses centra darba laiks no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Preses centrā pieejams bezmaksas bezvadu internets, elektroierīču uzlādes iespējas, darba stacija (portatīvais dators, printeris, Office programmatūra), aktuālā informācija, dzeramais ūdens un kafija uzmundrinājumam. Preses centrā strādās Linda Pastare (+371 29374438, linda.pastare@km.gov.lv) un Inga Bika (+371 26443166, inga.bika@km.gov.lv).

Par programmu
Savu neatkarīgu un demokrātisku valsti ieguvām mērķtiecīgā darbā vairāku gadu garumā, drosmīgi un tālredzīgi Latvijas cilvēki to darīja iespējamu. Latvijas valsts simtgades programma izgaismo nozīmīgākos neatkarības ceļa pagrieziena punktus, un Cēsu kaujām Latvijas tapšanā ir nepārvērtējama loma.

Pirms simts gadiem Latvijas valsts pastāvēšana tika izcīnīta Neatkarības kara laikā. Pagrieziena punkts kara gaitā notika tieši Ziemeļlatvijas frontes līnijā, kur latviešu un igauņu karaspēki 22. jūnijā pie Cēsīm uzveica Landesvēra armiju un devās tālāk uz Rīgu.

Tāpēc Cēsīs 22.jūnijā ar apjomīgu pasākumu programmu tiks svinēta Latvijas Uzvaras diena, Cēsu kauju simtgade. Notikumi saturiski un arī scenogrāfiski būs saistīti, veidojot vienotu stāstu par kaujām pie Cēsīm pirms simts gadiem, to nozīmi mūsu valsts tapšanā un to, vai jēdzieni brīvība un varonība ir dzīvi un svarīgi mums arī šodien.

Plašāka informācija par pasākumu ŠEIT.

Papildu informācija:
Linda Pastare
Kultūras ministrijas
Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste
67330339, 29374438
Linda.Pastare@km.gov.lv
www.lv100.lv

Publicēšanas datums: 2019. gada 17. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt