Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pašvaldības iestāžu darbs ārkārtējās situācijas laikā

Pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" un Cēsu novada bāriņtiesa klientus apkalpo tikai pēc iepriekšēja pieraksta. 

Vienoties par pierakstu Sociālajā dienestā iespējams, zvanot pa tālruņiem:

  • Sociālās palīdzības organizatori: 64122908; 64127745
  • Ģimeņu atbalsta nodaļas sociālie darbinieki: 26634316; 29327436
  • Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām sociālie darbinieki: 26357317; 2026331

Tiek nodrošināta iespēja atstāt iesniegumus un klientus apkalpo arī telefoniski. Sociālā dienesta klienti tāpat kā iepriekš turpina saņemt mājas aprūpes, nakts patversmes u.c. pakalpojumus.


Cēsu novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa klientus pakalpo tikai pēc iepriekšēja pieraksta, lai nodrošinātu dzimšanas, miršanas u.c. neatliekamu iesniegumu reģistrāciju. Arhīva izziņām aicinājums iespēju robežās pieteikties elektroniski - dzimtsaraksti@cesis.lv


Cēsu novada Pašvaldības policija turpina darbu ierastajā režīmā.


Uz nenoteiktu laiku apmeklētājiem slēgts Cēsu pilsētas pansionāts

Apmeklētājiem joprojām ir iespēja nodot tuviniekiem paciņas. Tiks pieņemti pienesumi tikai oriģināli fasētā iepakojumā. Lūgums pienesumos izvēlēties produktus, kas ātri nebojājas, kā arī nenest augļus, ogas u.t.t.

Pansionāta klientiem joprojām būs iespēja iziet pastaigās, tomēr ir stingri aizliegts satikt tuviniekus, tādējādi samazinot iespējas inficēties ar vīrusu. 


Koncertzāle "Cēsis" apmeklētājiem slēgta. Biļešu kases darba laiks: trešdienās plkst.12.00-18.00; sestdienās plkst.12.00-16.00.


Individuāliem apmeklētājiem (līdz divām mājsaimniecībām) atvērts pašvaldības aģentūras "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" pārraudzībā esošais Tūrisma informācijas centrs, Pils kompleksa apmeklētāju centrs, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs, kā arī Cēsu Izstāžu nams. Tos apmeklējot, obligāti nepieciešams lietot sejas masku. Grupu apmeklējumiem iestādes slēgtas.


Cēsu centrālā bibliotēka klātienē apmeklētājus apkalpo darbadienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Apmeklējot bibliotēku, obligāti nepieciešams lietot sejas masku. Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes reizi dienā.


Izglītības iestādēs darbojas Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi. Pirmsskolas izglītības iestādes darbojas pilnā apmērā, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Mācību režīmu - attālināto vai klātienes - nosaka izglītības iestāžu vadība.


Cēsu tirgus turpina darbu. Uz visiem tirgotājiem attiecināmas stingrākas higiēnas un dezinficēšanas prasības, nepieciešams nodršināt distanci starp klientiem. Svarīgākā informācija un prasības izvietotas arī uz visām tirgus paviljona durvīm. Tirgum iekštelpās noteikts apmeklētāju skaita ierobežojums.


Cēsu pilsētas SIA "VINDA" klātienē klientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta šādos laikos pirmdienās no plkst. 9.00-16.00 un trešdienās no plkst. 9.00 – 18.00. Pieteikt vizīti var pa tālruni 64122957


Lūdzam visās iestādēs ievērot izvietotās norādes un sekot darbinieku norādījumiem! Aicinām jebkādas elpceļu saslimšanas gadījumā publiskas iestādes neapmeklēt!

Visu Cēsu novada pašvaldības iestāžu un darbinieku kontakti atrodami šeit: https://www.cesis.lv/lv/kontakti/.