Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pašvaldības iestāžu darbs ārkārtas situācijas laikā

Pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” un Cēsu novada bāriņtiesa atsāk klientu apkalpošanu klātienē.

Sociālā dienesta durvis apmeklētājiem atvērtas tikai noteiktos pieņemšanas laikos:

Pirmdienās

8.00 - 11.45

12.30 - 16.30

Otrdienās

8.00 - 11.45

-

Trešdienās

-

13.00 - 17.45

Ceturtdienās

     8.00 - 11.45    

12.30 - 16.30

 

Tāpat kā ārkārtējās situācijas laikā, tiek nodrošināta iespēja atstāt iesniegumus, klientus apkalpo arī telefoniski. Sociālā dienesta klienti tāpat kā iepriekš turpina saņemt mājas aprūpes, nakts patversmes u.c. pakalpojumus.

Cēsu novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa turpinās pieņemt klientus, lai nodrošinātu dzimšanas, miršanas u.c. neatliekamu iesniegumu reģistrāciju. Plānotās laulību ceremonijas, saskaņojot ar pieteicējiem, tiek vai nu pārceltas, vai notiek bez svinīgas ceremonijas un viesiem – tikai jaunlaulāto un liecinieku klātbūtnē. 

Cēsu novada Pašvaldības policija turpina darbu ierastajā režīmā.

No 13.marta slēgts Cēsu pilsētas pansionāts. Netiks pieņemti jauni iemītnieki, netiks ielaisti apmeklētāji. Netiks pieņemtas arī pansionāta iemītniekiem paredzētās paciņas. Tiek atceltas plānotās ārstu konsultācijas, klientiem tiks sniegta akūtā medicīniskā palīdzība.

Koncertzāle “Cēsis” atsāk darbu, nodrošinot kino seansus, kā arī piedāvājot apmeklētājiem pirmos koncertus.

Apmeklētājiem atvērts pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” pārraudzībā esošais Tūrisma informācijas centrs, Pils kompleksa apmeklētāju centrs, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs, kā arī Cēsu Izstāžu nams.  No 10.jūnija atvērta visa Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīcija, tai skaitā Lademahera tornis. Darboties sāk arī viduslaiku pils aktivitāšu laukums un amatnieku darbnīcas.

Cēsu centrālā bibliotēka klātienē apmeklētājus apkalpo darbadienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, savukārt lasītava atvērta līdz plkst.15.00. Apmeklētājiem atjaunota brīvpieeja krājumam. Apmeklējot bibliotēku, iesakām izmantot personīgo mutes un deguna aizsegu. Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes reizi dienā.

Izglītības iestādēs darbojas Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi. Pirmsskolas izglītības iestādes darbojas pilnā apmērā, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.  12.klašu un profesionālo izglītības iestāžu skolēniem gala pārbaudījumi notiks, 9.klašu skolēniem eksāmeni atcelti. 

Cēsu tirgus turpina darbu kā līdz šim. Uz visiem tirgotājiem attiecināmas stingrākas higiēnas un dezinficēšanas prasības, par kurām tie informēti individuāli. Svarīgākā informācija un prasības izvietotas arī uz visām tirgus paviljona durvīm. Tirgus rīkotie pasākumi notiek, ievērojot vīrusa ierobežošanas pasākumus.

Cēsu pilsētas SIA "VINDA" klātienē klientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta šādos laikos pirmdienās no plkst. 9.00-16.00 un trešdienās no plkst. 9.00 – 18.00. Pieteikt vizīti var pa tālruni 64122957

Lūdzam visās iestādēs ievērot izvietotās norādes un sekot darbinieku norādījumiem! Aicinām jebkādas elpceļu saslimšanas gadījumā publiskas iestādes neapmeklēt!

Visu Cēsu novada pašvaldības iestāžu un darbinieku kontakti atrodami šeit: https://www.cesis.lv/lv/kontakti/.