Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pašvaldības darbs ārkārtas situācijas laikā

Cēsu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Raunas ielā 4 iespējama apmeklētāju iepriekšēja pieteikšanās ar telefonisku vai elektronisku pierakstu. Arī VPVKAC esošās valsts iestādes klientu apkalpošanu veic pēc iepriekšēja pieraksta.

Ja klients vēlas satikt konkrētus pašvaldības speciālistus – piemēram, Būvvaldē, Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldē u.c. – nepieciešams iepriekš sazināties un pieteikt tikšanos elektroniski vai telefoniski. 

Vaives pagasta pārvaldē, Rīdzenes bibliotēkā (Nākotnes iela 6-14, Rīdzene, Cēsu novads), klientiem iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruni 26687719.

Pašvaldības pakalpojumus iespējams saņemt elektroniski, iesniegumus nosūtot vai nu uz e-pastu dome@cesis.lv, vai iesniedzot portālā Latvija.lv vai izmantojot pašvaldības e-pakalpojumu portālu!

Arī telefoniski sniegta informācija tiek reģistrēta kā iesniegums. Klientu apkalpošanas centra telefona numurs 64161800. Visu Cēsu novada pašvaldības iestāžu un darbinieku kontakti atrodami šeit: https://www.cesis.lv/lv/kontakti/.


Informācija par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu ŠEIT.


Lai operatīvi saņemtu informāciju no Cēsu novada pašvaldības, kā arī varētu sniegt ziņojumus pašvaldībai, aicinām lejupielādēt viedtālruņu lietotni "Cēsis 8911". Informācija par to atrodama ŠEIT.