Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pašvaldības darbs

Cēsu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Raunas ielā 4 iespējama apmeklētāju iepriekšēja pieteikšanās ar telefonisku vai elektronisku pierakstu. Arī VPVKAC esošās valsts iestādes klientu apkalpošanu veic pēc iepriekšēja pieraksta.

Ja klients vēlas satikt konkrētus pašvaldības speciālistus – piemēram, Būvvaldē, Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldē u.c. – nepieciešams iepriekš sazināties un pieteikt tikšanos elektroniski vai telefoniski. 

Vaives pagasta pārvaldē, Rīdzenes bibliotēkā (Nākotnes iela 6-14, Rīdzene, Cēsu novads), klientiem iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruni 26687719.

Pašvaldības pakalpojumus iespējams saņemt elektroniski, iesniegumus nosūtot vai nu uz e-pastu dome@cesis.lv, vai iesniedzot portālā Latvija.lv vai izmantojot pašvaldības e-pakalpojumu portālu!

Arī telefoniski sniegta informācija tiek reģistrēta kā iesniegums. Klientu apkalpošanas centra telefona numurs 64161800. Visu Cēsu novada pašvaldības iestāžu un darbinieku kontakti atrodami šeit: https://www.cesis.lv/lv/kontakti/.


Lai operatīvi saņemtu informāciju no Cēsu novada pašvaldības, kā arī varētu sniegt ziņojumus pašvaldībai, aicinām lejupielādēt viedtālruņu lietotni "Cēsis 8911". Informācija par to atrodama ŠEIT.