Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu klīnikas darbs

Cēsu klīnikā atjaunoti visi pakalpojumi.

No 3.jūnija pacientiem iespēja atkal saņemt pilnā apjomā gan ambulatorās speciālistu konsultācijas un izmeklējumus, gan plānveida operācijas Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centrā. Vienlaikus svarīgi zināt, ka pakalpojumu drošai saņemšanai un sniegšanai jāievēro virkne epidemioloģisko nosacījumu.

  • Pacientus aicinām uz vizīti ierasties ne agrāk kā 20 minūtes pirms tās sākuma, lai mazinātu saskarsmes iespējas ar citiem pacientiem.
  • Aicinām izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi pavadošo personu.
  • Ienākot klīnikā, jādezinficē rokas, jāuzliek sejas masku (tiks bez maksas izsniegta pie garderobes), kā arī jāuzvelk bahilas.
  • Ļoti svarīgi ir pareizi lietot sejas masku, lai tā samazinātu, nevis palielinātu inficēšanās riskus: uzvilkt masku ar tīrām rokām, lai tā pilnībā nosegtu seju, neaiztikt aizsegu ar rokām, nenobīdīt uz leju, noņemt masku, nepieskaroties tās priekšpusei un nelietot atkārtoti pēc noņemšanas, pēc noņemšanas atkal dezinficēt rokas, maskas izmest tām paredzētā atkritumu tvertnē pie garderobes. 
  • Aicinām ievērot 2 metru distanci no citiem pacientiem un darbiniekiem.
  • Starp pacientu pieņemšanām ir pagarināti intervāli, lai pēc katra pacienta būtu iespējams veikt SPKC rekomendētos epidemioloģiskās drošības pasākumus – telpu vēdināšanu un dezinfekciju.
  • Lai saņemtu plānveida operāciju, obligāta prasība ir ne senāk kā pirms 48 stundām veiktas Covid-19 analīzes, kuru rezultāts ir negatīvs.
  • Ārstniecības iestādes Latvijā aizliegts apmeklēt cilvēkiem, kam jāatrodas pašizolācijā, stingrā pašizolācijā, karantīnā, vai kam ir augšējo eplceļu saslimšanas simptomi.

Pacientiem nodosim:

✅ Brilles;

✅ Ikdienā lietojamos medikamentus;

✅ Personīgās higiēnas piederumus;

✅ Mobilo telefonu, telefona lādētāju;

✅ Pārtiku un dzērienus oriģinālā (veikala) fasējumā, kuru iespējams dezinficēt.

Lūdzam nenest, pacientiem nenodosim:

❌Mājās gatavotu ēdienu;

❌ Augļus un dārzeņus;

❌ Ziedus;

❌ Grāmatas, žurnālus;

❌ Radio aparātus.

Ārstniecības iestādēm arī iespēju robežās sākotnēji jānodrošina veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu tiem, kuriem iepriekš pieraksts tika atcelts ārkārtējās situācijas dēļ. Vienlaikus aicinām pacientus būt saprotošiem, jo ir atsevišķi pakalpojumi, piem., ehokardiogrāfijas izmeklējums, uz kuru rinda ir līdz gada beigām, un tiek meklētas iespējas, lai piedāvātu papildu laikus, par kuriem ar pacientiem sazināsies reģistratūras darbinieki.

Lai saņemtu precīzāku informāciju par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, aicinām sazināties ar Nacionālo veselības dienestu pa telefonu 80001234 vai informāciju meklēt interneta vietnē www.rindapiearsta.lv

Sekojiet aktuālajai informācijai par klīnikas darbu https://www.cesuklinika.lv/