Aizvadīts Cēsu biznesa Meet-up par sadarbības iespējām

Ceturtdien, 30.jūlijā, notika piektais Cēsu biznesa Meet-up ar vadmotīvu – uzņēmēju sadarbība. Šoreiz pasākuma norises vietu nodrošināja uzņēmums “ROK un BŪVĒ”, Cēsu vēsturiskajā industriālajā teritorijā Robežu ielā 8, Cēsis.

Tikšanās laikā Cēsu novada pašvaldības Administrācijas vadītājs Atis Egliņš-Eglītis stāstīja par novada aktualitātēm: uzsāktajiem būvprojektiem, ceļu remontiem, Cēsu gatavošanos dalībai “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”, zīmola radīšanas ieceri Cēsu novada ražotajiem produktiem un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī jauno reklāmas izvietošanas kārtību Cēsu novadā.

Stāstot par Cēsu sadraudzības pilsētas Ahimas (Vācija) sociālajiem uzņēmējiem, Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” direktore Iveta Sietiņsone aicināja uzņēmējus iesaistīties sociālajā uzņēmējdarbībā topošā deinstitucionalizācijas centrā,

Bezatkritumu veikala “ieber.lv” īpašniece Agnese Gaidelione dalījās orientēšanas kartes izveides pieredzē sadarbībā ar Labas saknes, Baltic Floc, ZAAO, Cēsu tirgus, Cēsu pils dārzs, Cēsu bibliotēka, Cēsu dzīvnieku patversme, Latvijas pasts un JUNE9. Uzņēmuma "Labas saknes" vadītāja Daina Eglīte-Antona dalījās ar veiksmīgas sadarbības stāstiem. 

Pasākuma otrajā daļā ikvienam bija iespēja iepazīties ar citu novadu uzņēmējiem, jo uz Cēsu biznesa Meet-up bija atbraukuši uzņēmēji arī no Amatas, Līgatnes un Raunas  novada, kā arī no Rīgas un Valmieras.

Biznesa Meet-up tradīcija aizsākās pirms gada, lai veicinātu sadarbību starp uzņēmējiem, dažādām ar uzņēmējdarbību saistītām iestādēm un pašvaldību. Biznesa Meet-up pirmā daļa ir izglītojoša un informējoša, ar pieaicinātiem runātājiem, otrā daļa – tīklošanās, kad uzņēmējiem ir iespēja iepazīties ar citiem uzņēmējiem un sadarbības partneriem.

Pasākumu rīkoja: Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un koprades māja "Skola6".
Pasākumu atbalstīja: SIA "ROK un BŪVĒ" un A/S "Cēsu alus".